Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Germanotta

Miłych wakacji :D

Polecane posty

Tak czy kwak, o Mumii pierwsze słyszę.

- lol, SAO jezd do pupy xD ;

- polskie community jest martwe, bo ja tak mówię ;

- lol, Angel Beats jezd do pupy xD ;

- użycie argumentu Bułhakowa czy Czehowa w kłótni o mongolskie komiksy to fantastyczny pomysł ;

- lol, Clannad jezd do pupy xD ;

- facepalm, bo nie rozumiem zdań złożonych ;

- lol, SnK jezd do pupy xD ;

:pokerglass:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Fel podobno jest taki łaskawy z natury... tongue_prosty.gif

W sumie wytłumaczyło się dlaczego Foshek nie brał udziału w Smugglerkach.

Taki łaskawy, że dał mi osta. wink_prosty.gif (Dobra, zasłużyłem. :P)

No. Podejrzewam, że wtedy odkryliby, że to multikonto. Tak załatwił sobie jeszcze istnienie na tym forume.

Ale jego czas nadszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaskawy, bo parę razy ostro łamałem cenzurę w M&A, a za każdym razem skończyło się tylko na werbalnym pogrożeniu palcem (i to bez wpisania do akt).

A to chyba świadczy nie tyle o łaskawości Fela, co Twojej (Twojej z dużej, bo to oznaka szacunku xD) głupocie/nieostrożności :cheesy:

Nie no, egzystuje na tym forum już jakiś czas i tylko raz dostałem pogróżkę werbalną i raz wycięto mi sygnaturkę. Poza tym to czyste 0% i naprawdę mam wrażenie, że żeby polecieć z FA to trzeba być skrajnym idiotą, który nie umie języka za zębami trzymać :P

Ej, a mnie to od razu osta wstawił. confused_prosty.gif

Bo ciebie nikt nie lubi. Case closed

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam jeszcze 100% czyste konto. Trafiło się kilka upomnień, ale chodziło o zwykłe nieogarnięcie w regulaminie (nie wstawiamy przekleństw, nawet ocenzurowanych; nie podajemy nazw jakichś tam serwisów, czy nie wrzucamy filmików z YT poza Luźnymi gaciami w formie innej niż linka). Nie mogę być tego w 100% pewien, ale chyba jeszcze nie zdarzyło mi się zrobić czegoś co zmuszałoby moda do przymykania oka (jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, bo błędy o których nie wiem, mógłbym kiedyś nieumyślnie powtórzyć tongue_prosty.gif).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...