Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Germanotta

Miłych wakacji :D

Polecane posty

Przemiana c0ra poprzedzona jego zniknięciem na kilka miesięcy to chyba obecnie najbardziej dręcząca mnie tajemnica forum. Dziwna sprawa, bo kiedyś był całkiem normalny.

Jestem pewien, że z konta c0ra czasami korzysta ktoś inny. Głowę daję.

Może MrYoshi lub inny mod byłby tak miły i sprawdził po IP, czy to prawda. Oczywiście nie wyklucza to wszystkich opcji, zawsze jednak zostaje ktoś korzystający z tego samego komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wzięliście pod uwagę możliwości, że c0r zwyczajnie znudził się forum i tylko balansował na granicy czekając aż ktoś go w końcu zbanuje?

Takie odejście w "chwale".

Biorę wszystko pod uwagę. Jednakże gdyby rok temu ktoś powiedział mi, że c0r będzie się tak zachowywać, nie uwierzyłbym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był super znanym użytkownikiem, chyba pisał głównie posty o tematyce growej w DoG-u i OoG (pamiętam, że kiedyś rozmawiałem z nim o Dragon Age'u, relacjonował też swoją grę w Gothica 2). Poza tym, na krótki okres udało mu się zreaktywować Pod Ostrzałem (czyli forumowe AMA), które szybko zamieniło się w dialog między emqim i Arturzynem. Ogólnie był przeciętnym userem, który nagle ulotnił się na parę miesięcy i wrócił jako cham i prostak rzucający na lewo i na prawo kiepskimi żartami o podtekście seksualnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dziwne, że to ja ci go opisuję, bo na FA jestem od 1.5 roku, a ty 4.5 wink_prosty.gif. Poza tym, to nie wiem, jak jego aktywność wyglądała wcześniej.

Niby jestem tu 4,5 roku, a jakoby mnie nie było. To nie ma znaczenia, bo kiedyś bałem się forum i ludzi tu czyhających.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej. Od tego czasu zacząłem coś w stylu "udzielania się". W ogóle...

O co chodzi:

1) screen z czasu kiedy miałem jeszcze 335 postów (a znając moje tempo pisania gdzieś indziej niż LJ to było to parę miesięcy temu)

2) nie mam chyba nikogo w ignorowanych, a jednak Mysquff napisał post pod postem! Zdrada o świcie, czy celowy zabieg?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...