Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Germanotta

Miłych wakacji :D

Polecane posty

Za co konkretnie wyleciał?

W zasadzie nie wiem, a widziałem post, który zaognił sprawę. Co więcej to ja byłem celem ironii ukrytej w tym poście. Może później go edytował, bo w formie w jakiej go widziałem nie był jakoś specjalnie naładowany jadem. Dlatego też wydaje mi się, że dostał baniosza za całokształt tfurczości, a że był multikontem dawnego odrzutka, to moderacja* nie chciała długo się z nim cackać.

Noms.gif

* czyt. Felessan :eyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy ban nie był aby lekkim przegięciem? Wiadomo już, że to było multikonto. Moderacja wiedziała o tym już chyba od pewnego czasu, więc zrozumiałe, że Foshek jechał na warunkowym, ale z tego co widzę reakcja jest cokolwiek przesadzona. Nie wygląda na to by kogoś rzeczywiście obraził, albo miał istotnie taki zamiar.

No generalnie, uważam ten ban za zwyczajnie niesłuszny.

Nie przeczę, Foshek miał swoje humory, ale do tej pory nie widziałem jeszcze chyba żeby napisał coś kwalifikującego się na więcej niż upomnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie mogę uwierzyć, że był multikontem...

Wiadomo już, że to było multikonto. Moderacja wiedziała o tym już chyba od pewnego czasu, więc zrozumiałe, że Foshek jechał na warunkowym

Skąd masz te informacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie mogę uwierzyć, że był multikontem...

A zobacz, taki dobry chłopak, staruszkom pomagał przejść przez ulicę i miejsca w autobusie ustąpił! A tu bang - to recydywista.

Albo to kolejny "spiseg"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturzyn - brawo! Wygrałeś zupełnie nic!

@nerv0 - tyś chyba nie widział co najmniej połowy jego postów z działu M&A...

W skrócie:

- lol, SAO jezd do pupy xD ;

- polskie community jest martwe, bo ja tak mówię ;

- lol, Angel Beats jezd do pupy xD ;

- użycie argumentu Bułhakowa czy Czehowa w kłótni o mongolskie komiksy to fantastyczny pomysł ;

- lol, Clannad jezd do pupy xD ;

- facepalm, bo nie rozumiem zdań złożonych ;

- lol, SnK jezd do pupy xD ;

- kontynuować w nieskończoność...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz te informacje?

Od tajnego informatora. Gdybym ci powiedział musiałbym cię zabić.

@X

Fakt, nie czytam wszystkiego w dziale M&A, ledwie kilka interesujących mnie tematów. I to faktycznie mniej więcej o nie mi chodzi gdy piszę, że niektóre jego teksty zasługiwały na upomnienie. Ale chyba nie napisał dotąd nic co warte by było choćby osta (jeśli nie liczyć faktu, że upomnienia nie skutkowały, ale ostów chyba i tak nie dostawał za nie stosowanie się do uwag moderacji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...