Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emqi

fred, w którym udowadniamy dżermocie, że MTV stoczyło się na dno

Polecane posty

Oceny te same czyli 5,6 bądź 4

Zadaję temu twierdzeniu fałsz!

'Bądź' jest alternatywą wykluczającą, więc jest to prawda wtedy i tylko wtedy, gdy wartość oceny wynosi 6 (i nie wynosi 4), lub, gdy wartość tejże wynosi 4 (i nie wynosi 6).

Przecinek jest koniunkcją, aby więc zdanie to było prawdziwe ocena musi wynosić jednocześnie 5 i 4 (ale nie 6), lub 5 i 6 (ale nie cztery).

Ze względu na to, że wartość oceny jest ustalona (co więcej, należy do skończonego, przeliczalnego zbioru), nie może przyjmować jednocześnie dwóch wartości.

Twierdzenie jest więc fałszywe, q.e.d.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że MTV da się oglądać.

Masz racje. Te intelektualne defekacje, ktore aktualnie stanowia ramowke MTV, sa jak najbardziej zjadliwe, ale tylko dla widzow o bardzo zanizonych wymaganiach odnosnie wartosci ogladanych tresci. Do tej kategorii zalicza sie zamieszkujaca miasta i wsie miernote, czyli ludzi z podstawowym wyksztalceniem, pozbawionych konkretnych zainteresowan i ambicji zyciowych oraz zdecydowana wiekszosc gimbusiarni, ktora cieszac sie jak glupi bezkrytycznie lyknie kazda serwowana im gume do zucia dla oczu, jesli tylko ta tania i obciachowa guma bedzie zapakowana w blyszczace sie sreberko na poziomie tandety sprzedawanej na odpuscie w Pierdziszewie Wielkim. Gdyby ta "wymagajaca" widownia miala dystans do ogladanej przez siebie tresci, byloby to jeszcze w miare ok. Z calym szacunkiem do Ciebie, ale uczeszczajacy do gimnazjum ludzie nie sa jeszcze zbytnio zaawansowani intelektualnie, nie maja zbyt wielu wlasnych doswiadczen zwiazanych z prawdziwym zyciem, a ogladana na MTV sraczke przyjmuja czesto za normy postepowania i przyklad na to, jak byc "doroslym"... A pozniej konczy sie to tak jak na tym slynnym filmiku na YT [18+]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie wiedziała, że jest pokazywana edycja. Zrobiłam to, żeby "dyskusja" straciła na powadze.

Dla mnie ten temat i tak nie ma sensu. Nie przestanę robić tego co lubię i co sprawia mi przyjemność. Tak btw. lubię się śmiać. Bardzo. Wy będziecie ciągle trzymać się jednego, kręcić to w kółko, a ja i tak nie uznam, że macie rację. Może zrobię to za jakieś parę lat, może spojrzę wtedy na MTV z innej strony, może nie. Teraz, cóż, może inny program, serial do dyskusji?

Arturzyn.... Jeśli zobaczyłeś tam cycki w całej ich okazałości albo w 3/4 to chyba oglądasz ich za dużo na co dzień :/ Bądź męskie pomyliły Ci się z damskimi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...