Skocz do zawartości

Wybierz najlepszą grę 2013 roku!


MQc

Polecane posty

  • Odpowiedzi 264
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

The Last of Us...

Jedyne co spowodowało u mnie zachwianie to GTA V jednak nie grałem w tę część (decyzję na oddanie głosu miał pewnie sentyment z GTA SA smile_prosty.gif), więc głosik powędrował do TLoU.

Mimo iż od dawna przestałem się interesować nowościami na rynku gier to brakuje jednak wielu gier, które śmiało mogłyby sporo namieszać.

Heh, Bf4 dosyć nisko. Można było się w sumie tego spodziewać, gdyż ta odsłona tej serii do najlepszych nie należała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem troszkę do tyłu z najnowszymi grami - nie ograłem żadnego tytułu z powyższej listy. Sądząc jednak po recenzjach oraz obejrzanych gameplayach, jestem skłonny postawić na The Last of Us. Po prostu klimat tej gry, jak i zastosowane mechanizmy rozgrywki chyba najbardziej do mnie przemawiają. Gdy już zaopatrzę się w PS3 (it's about time), bez wątpienia będzie to jeden z pierwszych exów, w które zagram. Zatem mój głos - obdarzony kredytem zaufania - wędruje na dzieło Naughty Dog.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos poszedł na Assassin's Cred IV: Black Flag. Czemu? Żaden wcześniejszy Asasyn nie zachęcił mnie do misji pobocznych przed przejściem głównej fabuły, a obecnie mam 60% synchronizacji, ok. 50h gry na liczniku i jestem w 9 albo 10 sekwencji. Dla mnie to dość specyficzna sytuacja, bo z reguły gram na zasadzie: najpierw główna fabuła, potem znajdźki. Dodatkowo, muzyka skomponowana przez Briana Tylera jest genialna. Idealnie wpasowywuje się w klimat gry, a dodatkowo szanty odśpiewywane przez naszą załogę podczas podróży statkiem - majstersztyk. Warto też wspomnieć o świetnie napisanych postaciach, których motywacje wydają się proste, ale sensowne, czyli coś, czego zabrakło chociażby w AC3.

Gdyby do wyboru był też Batman Arkham Origins, to miałbym dylemat, bo pomimo tego, że gra w wielu aspektach jest kopią Arkham City, to mimo wszystko fabuła jest niesamowita. Prawdopodobnie jedna z najbardziej niedocenionych gier tego roku. :/

I zastanawiam się, czemu do jasnej cholery nie ma Splinter Cell Blacklist? Tej grze niczego nie brakuje, żeby można było ją typować na grę roku. Nawet fabuła jest przyjemna w odbiorze, a w multi da się grać bez większych problemów, więc... gdzie jest problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój głos poszedł na Europę Universalis IV czyli jedyną porządną strategie ostatnich lat. Skomplikowana, rozbudowana, wciągająca i wymagająca. Po prostu świetna. Cała seria. Wcześniej tak dobrze bawiłem się przy Crusaer Kings 2 czyli jakby nie patrzeć poprzedniczce EUIV. Głos oddany (moim zdaniem) za grę w której można spędzić najwięcej godzin z tych wszystkich. Czuję hejt :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany na BioShock Infinite. Co prawda AC IV oferuje większe zróżnicowanie i w ogóle więcej zabawy, ale BSI jest, że tak powiem, bardziej "soczysty". Jest to krótsza gra, ale o wiele więcej w niej treści, a ja lubię takie gry. Krótkie, ale treściwe, natomiast nie przepadam za długimi, w których można zrobić wiele, ale jakość samej fabuły jest co najwyżej średnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gram u kumpla w GTA V, dostaję Diablo III, kupuję Assassin's Creed 4 Black Flag i ta gra wciąga mnie bez reszty nie widzę innego zwycięzcy!

Forumowicze łączmy się i nie dajmy wygrać GTA V bo jednak trochę rozczarowuje ( choć gra mi się nieźle to oczekiwania były większe)

Pewnie jeszcze bym obstawiał za Europą Universalis IV (bo z tego co czytam jest naprawdę dobra, a w trójkę zagrywałem się miesiącami), ale niestety jeszcze nie jest w moim posiadaniu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój głos oddałem na Bioshock Infinite. Uważam, że zasługuje na tytuł gry roku gdyz jest w niej Columbia, jedno z najpiekniejszych miast w historii gier komputerowych, a poza tym ma zapadających w pamięć bohaterów oraz ciekawą fabułę z zaskakującym zakończeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze łączmy się i dajmy wygrać GTA V! smile_prosty.gif

Jesli do wygrania w plebiscycie CDA na gre roku 2013 GTA V potrzebuje wsparcia w postaci takiego zebrania o glosy, to tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, iz jest to tytul ledwie dobry i nawet jego zagorzali fani boja sie, iz sam sie nie obroni i przegra... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na Bioshock Infinite. Niestety, ale prawie ze wszystkimi grami jest taka sytuacja, że albo nie mam albo mam, tylko jeszcze nie zdążyłem choćby zacząć grać... No, ale cóż, w 2014 (a także przez ten ostatni kawałek 2013 r. ) trzeba będzie to nadrobić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze łączmy się i dajmy wygrać GTA V! smile_prosty.gif

Jesli do wygrania w plebiscycie CDA na gre roku 2013 GTA V potrzebuje wsparcia w postaci takiego zebrania o glosy, to tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, iz jest to tytul ledwie dobry i nawet jego zagorzali fani boja sie, iz sam sie nie obroni i przegra... wink_prosty.gif

Pozostaje mi tylko się z tym zgodzić. Five zgarnia tyle nagród, bo to GTA. Gdyby to był osobny tytuł, to wyliczano by mu każdy błąd, pluto by na fabułę, ze napadów za mało, ze musimy robic jakieś durne misje rodzinne, że grafika taka sobie.

Każdy nagle zaczął głosować? Jeszcze 6-7 godzin temu GTa i Acek miały po około 80 głosów.

Heh, ciekawe ilu użytkowników przybędzie, co by tylko oddać kolejny głos :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze łączmy się i dajmy wygrać GTA V! smile_prosty.gif

Jesli do wygrania w plebiscycie CDA na gre roku 2013 GTA V potrzebuje wsparcia w postaci takiego zebrania o glosy, to tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, iz jest to tytul ledwie dobry i nawet jego zagorzali fani boja sie, iz sam sie nie obroni i przegra... wink_prosty.gif

Nie burz się, spokojnie. Jestem przekonany, że pan Lowi odpowiedział w ten sposób na złośliwość pana bedni11, a ta złośliwość nie była fajna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...