Jump to content

Visser

Forumowicze
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About Visser

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday August 17

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

2,695 profile views
 1. Szukam monitora do gier w cenie do 750 zł. Ma mieć 24 cale i rozdzielczość 1920x1080. Mam dość słaby komputer więc większego monitora nie ma sensu kupować. BARDZO mi zależy żeby ten monitor nie miał backlight bleeding, nierównomiernego podświetlenia czy jak tam to się fachowo nazywa gdyż mój obecny monitor ma to podświetlenie bardzo wyraźnie widoczne i zajmujące pół ekranu.
 2. Będę starał się dowiedzieć czy ten monitor podlega wymianie na gwarancji. Tylko do kogo mam się z tym zwrócić? Do sklepu x-kom w którym kupiłem ten monitor, czy bezpośrednio do serwisu LG?
 3. Dwa miesiące temu kupiłem monitor LG 24MP59G z matrycą ips. Niedawno zauważyłem coś dziwnego. W momencie gdy obraz na monitorze powinien być całkowicie czarny to nie jest on taki. Widać wówczas wyraźnie takie świecące jaśniejsze plamy w rogach monitora. W lewym górnym w prawym górnym i w prawym dolnym rogu mają one kolor biały a w lewym dolnym żółty. Gdy gram, oglądam filmy albo przeglądam internet nie jest to aż tak bardzo widoczne. Najbardziej widoczne jest to przy zgaszonym świetle i gdy większa część monitora powinna być całkiem czarna (np. przy uruchamianiu komputera albo gdy po ukończeniu gry wyświetlają się napisy końcowe). Załączam link do zdjęcia na którym pokazane jest jak to wygląda. Przy czym muszę zaznaczyć że gdy patrzę na monitor gołym okiem to nie jest aż tak źle jak na tym zdjęciu. To znaczy te plamy mają wówczas dużo mniejszą powierzchnię. Czy występowanie takich plam jest normalne? I czy można to jakoś naprawić? imgur.com/a/yFxjrwO
 4. Przez dwa tygodnie nie będzie mnie w domu. Ogrzewanie będzie wówczas wyłączone. Jako, że dom jest słabo docieplony, a mają nadejść jeszcze duże mrozy, to temperatura w domu może spać poniżej zera. Czy przechowywanie komputera przez dłuższy czas w tak niskiej temperaturze, nie spowoduje jego uszkodzenia?
 5. Mam stary, prawie dziewięcioletni komputer: procesor Intel Core 2 Duo E7300 2,66 Ghz, 4GB Ram DDR2, GeForce GT740. Mam na nim zainstalowany system Windows Vista 32 bit. Na tym systemie nie można już zaktualizować najbardziej podstawowych rzeczy takich jak na przykład przeglądarki internetowe. Poza tym wiele programów wymaga do działania systemów 64 bitowych. Chciałbym zainstalować na tym komputerze Windows 10 64 bit. Ma on jednak dużo wyższe wymagania sprzętowe niż Vista. Oczywiście nie jestem w stanie grać na moim komputerze w najnowsze wysokobudżetowe produkcje, jednak sporo gram w starsze gry i gry niezależne. Czy jeśli zainstaluję Windows 10 64 bit to nie będzie tak, że z powodu wymagań sprzętowych tego systemu, gry które teraz działają w miarę płynnie, będą działały dużo wolniej?
 6. Skyrim w wersji Legendary Edition kupiłem już dawno, ale dopiero teraz po raz pierwszy będę w tą grę grał. Chciałem zapytać, czy powinienem instalować fanowskie patche? Bo gdzieś przeczytałem że ta gra ma mnóstwo bugów, że jest zabugowana do tego stopnia, że bez fanowskich patchy może być nawet problem z ukończeniem głównego wątku. Czy to prawda?
 7. @2real4game Zrobię tak jak mówisz i napiszę zgłoszenie do pomocy technicznej Steam. A nie wiesz czasem czy można do nich pisać w języku polskim, czy trzeba po angielsku?
 8. Dzisiaj nie mogłem się zalogować na Steam gdyż zapomniałem hasła. Kliknąłem więc "nie mogę się zalogować" a następnie wybrałem opcje "I forgot my Steam account name or password". Następnie wybrałem opcję przesłania kodu do odzyskiwania konta na mój adres e-mail. Wprowadziłem otrzymany kod na Steam. Myślałem, że to już koniec i będę mógł zresetować hasło, jednak po wprowadzeniu kodu wyświetliła się następna strona na której pisało, że muszę wprowadzić dowód mojego ostatniego zakupu w postaci numeru karty płatniczej jej daty ważności oraz kodu zabezpieczającego. Obraz tej strony znajduje się tutaj: http://imgur.com/a/DbY3h Wprowadziłem te dane, jednak wówczas otrzymałem informację, że nie udało się zweryfikować karty. W końcu przypomniałem sobie hasło, więc nic nie muszę już resetować. Jednak mam następujące pytanie: czy strona na której wprowadziłem numer karty rzeczywiście należy do Steam? Pytam, gdyż później przeczytałem, że pomoc techniczna Steam nie pyta nigdy o numer karty jej datę ważności oraz kod zabezpieczający. Pomoc techniczna Steam może zapytać najwyżej o cztery ostatnie cyfry numeru karty: http://imgur.com/a/8eOWl Mam nadzieję, że nie dałem się złapać na jakąś próbę phishingu.
 9. Czy Outlast da się uruchomić na 32 bitowym Windowsie?
 10. Wie ktoś, gdzie można kupić Dragon Age 2 ze wszystkimi DLC? Bo na Steamie nie ma, a na Originie jest tylko wersja podstawowa.
 11. Czy w tą Castlevanię da się grać w miarę komfortowo na klawiaturze i myszy, czy trzeba raczej używać pada?
 12. Wie ktoś może jak pokonać Sansa? Bo podchodziłem do walki z nim już chyba z pięć razy i za każdym razem błyskawicznie ginąłem.
 13. @UP Jeśli płacisz abonament to masz dostęp do wszystkich dodatków. Nie musisz nic dokupować.
 14. W Kanadzie powołano niepełnosprawnego na ministra, a w Polsce Macierewicza.
 15. Visser

  Doba bez prądu

  @Stillborn Odnoszę wrażenie, że mi nie wierzysz. Niestety to co napisałem w poprzednim moim komentarzu to prawda. Musiałem kiedyś wytrzymać tyle czasu bez prądu. Chociaż nie w sercu Arktyki, tylko w Małopolsce. Oczywiście tak długi brak prądu nie był spowodowany złymi warunkami atmosferycznymi.
×
×
 • Create New...