Jump to content

Moooras

Forumowicze
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Moooras

 • Rank
  Ork
 • Birthday 08/05/1990

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

8,922 profile views
 1. Zagłosowałem na GTA V. Co z tego, że głos banalny? Ta gra zwyczajnie na to zasługuje.
 2. Jak dla mnie trochę zbyt przekombinowane te prace. 1, 2 i 4 są w miarę w porządku. W 3 i 5 nawet nie dotrwałem do końca. 2 jest średnio wykonane, ale podsumowanie jest bardzo życiowe, więc głosuję właśnie na to.
 3. Muras ogóras :D

 4. Chciałem krótko skomentować wypowiedź Mac Abry dot. jego pracy nad Lwem Leonem. Jeśli ty miałeś takie ciężkie życie przy Lwie Leonie, który ma mechanikę prostych flashówek i banalny scenariusz do streszczenia w jednym zdaniu, to chyba nie chcę wiedzieć co muszą przeżywać twórcy Skyrima, Dragon Age'a, GTA i innych dużych gier.
 5. Ten teledysk z Hitmanem to raczej fanowski teledysk, więc ja bym się nad tym nie główkował.
 6. Może chodzi o nazwę albumu? A sense of purpose.
 7. A tak btw to nawet fajna piosenka @kumpel: Jest raczej dużo znanych gier. A Smugler pomylił Krzysztofa Banaszyka z Jackiem Rozenkiem.
 8. Text piosenki tej piosenki In Flames może sugerować Dark Souls.
 9. Może trzeba użyć szyfru kwaadratowego? Tylko wtedy wychodzi jeszcze większy bełkot: http://wmf.univ.szczecin.pl/~szkibiel/szyfry/kwadrat.html
 10. A może trzeba na tej samej zasadzie ułożyć nowy ciąg ze znaków na klawiaturze?
 11. HACAS to Harrow African-Caribbean Association. A Up&up to biuro tłumaczeń przysięgłych ;/
 12. Ja po prostu wpisałem w6pRphJeJE4#! do tego odkodowywacza i wyszło mi "tmome gbgb". GB kojarzy mi się z Grzegorzem Biedakiem, ale to chyba nie ma związku
 13. Lol, gra z Platynowej Kolekcji jako pełniak?! Tego się nie spodziewałem :O
 14. Mam być szczery? Rysunki Otisa są świetne. Zarówno pod względem pomysłu, jak i wykonania. Rysunki Lenca są takie troche suche, ale zdarzają się fajne i zabawne. Za to rysunków Wiśniewskiego to ja nie jestem w stanie przełknąć. Nie wiem co jest na tych rysunkach. Nie wiem co mają wspólnego z podpisami pod nimi, które zresztą też są jakieś dziwne. W ogóle nie czaję po co one tam są i co jest w nich takiego "na luzie", że są akurat w tym dziale. Więc albo ja jestem jakimś ograniczonym prostakiem, albo pan W ma zdrowo narąbane we łbie (bez urazy)
×
×
 • Create New...