Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2008

Polecane posty

CormaC ma takie same głośniczki jak ja tyle, że ja mam 5.1 :) i ma dobrze bo w sumie te dodatkowe praktycznie nie mają większego znaczenia :P No i dowiedziałem się w retro action, że jednak gra 'Hostile waters' była znana :D (mój znajomy - również fan CDA nigdy o niej nie słyszał i twierdził, że nikt jej nie zna, dobił mnie fakt nie znalezienia przez niego recenzji owej gry w starszych numerach) Okładka już nieco słabsza, moim zdaniem lepsze są bardziej urozmaicone.

Już okładka numeru z recenzją Stubbs the zombie była fajniejsza. Pełniaki.. cóż, wspomniany Stubbs przypomina mi dodanie Postala 2 na cover (czyli coś w stylu pokazania jak wygląda zła gra?) słaba jest, teraz Smag musi przyznać, że dają czasem i gorsze pozycje ;). Cossacs to oczywiście dobra gra, a jak się tendencja utrzyma to pod koniec roku dodadzą daleki płacz :D. Ostatnia gra nie interesuje mnie tematyką. Ciekawy modulator (kto właściwie wpada na pomysły w redakcji na nowe działy?). No tyle napiszę, dziś kupiłem CDA i oszczędzam trochę - czytaj: nieprzeczytane AR :P

Ps. [Nie znalezienia] pisze się razem czy oddzielnie bo nie wiem czy zrobiłem błąd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer dobry, taka szósteczka pod siódemeczkę. Dzięki za porady dot. głośników i słuchawek, zamierzam kupić sobie philipsy 2500 lub 2000.

Na Luzie rzeczywiście, nie najlepsze wyszło. Okładka średnia, ale za to tekst o Diablo 3... I ten napis...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować bardzo za Red Faction, moje cedeki popękały ijjje ile frajdy znów .... najczęściej grana gra znów będzie the most played game generalnie na multi to jest GENIALNY tytuł, jak już wspominałem zapewne pare razy : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wam pisałem że nie napisaliście że jedne słuchawki sa podobne do tych z zestawów SE. Teraz mam kolejne takie zastrzeżenie. Klawiatura która przedstawiliście czyli Wolf King Warrior jest niemal że identyczna jak Zykon K2 Gamer. Moglibyście chociaż o tym wspomnieć. Obie klawiatury różnią się tylko tym że w Wolfie dodano klawisze F1 - F12. Kolejna różnicą jest kolorystyka. Następnym razem wspomnijcie o podobnych czyt. identycznych sprzętach które pokazujecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James ->

Dziwne, bo obie klawiatury posiadają klawisze F1-F12 (zresztą zdziwiłbym się, jakby nie miały, bo są to klawisze absolutnie podstawowe), chyba, że pomyliłeś się w odpowiedzi, bo wynika z niej jednoznacznie że jedna takowych klawisze nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cos pecha do pelniakow w tym numerze :) Zombie mi nie dziala, bo pisze ze moja karta nie obsluguje Dx9, a Red Faction mi nie dziala, bo pisze ze mam mniej niz 8MB pamieci na karcie graficznej :lol: Wiem, ze moja karta to juz nie pierwsza swiezosc, ale nie wiedzialem, ze Radeon x2900 512MB jest taki slaby :D

A numer juz przeczytan i tylko 25 dni do kolejnego B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie okladka jest super, i temat numeru o call of duty tez. o diablo 3 jeszcze nie czytalem. tylko mnie nie zabijcie jak powiem ze ogolnie seria diablo mnie nie pociaga i caly gatunek, ale patrzac na screeny i wogole to zapowiada sie super(moze kupie?). dobrze wyszedl tez w tym numerze gamewalker, a szczegolnie teksty smugglera i Mac Abry o euro. jednak nl w tym numerze wyszlo sredniawo. podobal mi sie test na prawa stope :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko się wypowiem bo późno ;)

Okładka - Najlepsza jaką do tej pory widziałem 10/10

Wstępniak - heh im więcej chwalenia tym lepiej :D PRzynajmniej wiem co kupuje..

Zapowiedzi - Oj jak zwykle się nie zawiodłem^^

Recenzje - No wszystko fajnie tylko ten LEO Ferdinand zamiast RIO Ferdinand psuje efektxD

Kaszanki - Brawo dla Gregoriusa :D Uśmiałem się jak nigdy! Grafika z Crisisa haha Geniusz kaszanek :)

Artykuły - Najlepsze! Ten o budynkach przyszłości był wstrząsający :D A ten o "cudzie komputerowym" bardzo obiecujący, a co do LCD cz plazma wybieram LCD ponieważ rzadziej się psuje :)

Sprzęt - O tak! Jak ja kocham dobre wiadomości bo już za pare dni kupuje super komputer i mój Radek 4870 HD będzie dobrym wyborem :D

NL - jak zwykle uśmiech musi być :)

AR - no Panopticum wygrywa wszystko xD

PS. No same chwalenie ale ja lubie dostrzegać to co dobre :D Ale jakby coś mi nie pasowało to bym oczywiście napisał ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa za 2 pierwsze strony o Diablo. Tylko popatrzyłem na ten napis, to od razu przeszedły mnie ciary. Poprostu czuć, że to coś wielkiego. Szkoda, że ten napis nie znalazł się na okładce, ale tam chyba nie zrobiłby takiego wrażenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Żeby być oryginalnym, ale i szczerym, nie będę się rozpisywać: ani o Diablo, ani o Falloucie, ani o Alone..., ani o grach z płytki. Samo pismo, jak co miesiąc - najlepsze ze wszystkich. Najbardziej ujął mnie długo wyczekiwany trailer PoP :lol: do tego dalsza podróż w meandry Blendera. No i Bonus oczywiście, hmm konkursowe zdjęcia... ;)

2. Podobał mi się kawałek o krowach i korporacjach, jednak w kapitalizmie to jest inaczej:

masz dwie krowy, płacisz podatek, sprzedajesz jedną, płacisz podatek, kupujesz byka, płacisz podatek, stadko się rozrasta, podatki wykończą cię zanim zaczniesz zarabiać. :P Takie życie...

3. Zauważył ktoś, że nie ma "insajdera"? Czyżby dlatego, żeby antyfani nie mieli czym bud dla psów wyściełać? W każdym razie, nie będę płakał z tego powodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli "OK, wiem ze Ziemia nie jest plaska ale powiedzmy, ze ma ksztalt pizzy...". Zdefiniuj m ico to znaczy "troszke lepsze gry"? Podaj tytuly a ja ci z gory mowie, ze bede marudzil, ze to kaszany i do d... i bez sensu.

chociaż Red Faction był lata temu w clicku ;].

>>>Nie byl w clicku. A poza tym to w takim razie nei dajmy ZADNEJ gry bo KAZDA byla przeciez iles lat temu W SKLEPIE.

Wiem po sobie i kumplach ze jesli gra jest dobra to i wciaga wszystkich i nie tylko erpeg erpegowca itp.

>>>A ja np. chocby nawet dano PES 2009 to i tak mnie nie wciagnie. No i jaka gra wciagnie kazdego? PROSTA. Jakanas nawalanka/strzelanka. Ale juz widze RPGowca jak sie wgryza w skomplikowana strategie turowa albo symulator odrzutowca.

A ja juz od lat nie grałem w waszą gierke chociaz czytam was juz hohoh. Ostatnia gra jaka naprawdę grałem to było bodajże Vampire ;]

>>>O, stary to jak przez dobrych piec lat (13x5x4) = ok. 250 gier (!!!) zadna nie trafila ci na gust, to o czym w ogole gadamy? I tak co bysmy ci nie dali, to nie utrafimy DALEJ. Trudno, kasa w lapke i do sklepu, a nie oczekiwac ze bedziemy zgadywac co ci na gust w koncu trafi.

Oprócz tego szacun z akilka innych gier (G2+NK to było mistrzostwo, ale juz duzo wczesniej niz daliscie grałem w to).

>>>NO wlasnie. W to nie gram, bo nie lubie takich gier. W to nie bo lubie, wiec mam i gralem. No to co ci dac?

Sorry ze taki długi cytat. Ale chcę, abyście sobie przypomnieli te posty. Wspomniałem o G2 to juz mnie zjechaliscie bo grałem. A mi chodzilo o to, że dajcie dobre gry, jednak rzadko jak DLA MNIE. Napisałem ze grałem ale i tak szanuje ze to daliscie. Dajecie 3-4 gry, a jako zwykly czytelnik ktory nie wie ile kosztuje licencja na gre (dobry uzywany samochód zawsze psizecie) to sobie "liczę", że "aha 4 gry czyli pewnie mogliby troche scisnac liczbe gier i wydac na lepsze gry pieniądze". Pozniej "wyskakujecie", że nie idzie zadowolic erpegowca FPSem czy cos takiego. To ja gratuluję kumpli, wydaje się, że znacie samych "hardkorowców" noramlny gracz wg. mnie jest CAŁKIEM otwarty na propozycje zagrania w dobrą gre z innego gatunku. Oczywiscie 2 gry gdybyscie dali to zawsze mniejszy wybór niz 4 ale i tak jest wybór, moglibyscie np. dac FPSa i RPGa. Oczywiscie 250 gier to przesada, nie zawsze was kupuje, ale za to od 10 lat(?). Ostatnio wróciłem do grania (nowy pecet) i widząc nowe gry duzych wymagan graficznych naprawdę nie mam(chociaz grywalnosc w nowych grach kuleje i chowa się przy takiej Mafii,G2 czy HL1).

>>>Nie byl w clicku. A poza tym to w takim razie nei dajmy ZADNEJ gry bo KAZDA byla przeciez iles lat temu W SKLEPIE.

Mozliwe się z G1 pomyliłem, ale chyba dostrzegasz różnicę miedzy SKLEPEM a CZASOPISMEM/GAZETĄ ? ;)

Nie będe pisac, też że tracicie klimat bo to nie ten temat, ale gry dajecie zadowalające i jak napisałem czasem zanjda się gry dobre (wspominałem o grach które mnie DOBRZE wciagneły)

Oczywiscie to tylko moja opinia, człowieka 18 letniego, ale mimo wszystkiego którego pierwszą grą był Wolf 3d. Więc myśle, że mam troche wieksze wymagania niz inni (ale tylko drobinke;) )

PS Sorry troche zdania mi sie mogly pomieszac bo pisałem ten post na szybkosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż muszę napisać. Spectix - jedna z mądrzejszych wypowiedzi tutaj. Przyznam, że nie znam nikogo kto by się ograniczał do jednego gatunku gier, zaś wiele wybitnych przedstawicieli danego rodzaju ma sporą szansę przyciągnąć "innogierców". Tak więc jeden tytuł, ale dobry ma swoje uzasadnienie.

Co do gier na przestrzeni lat, które mi się spodobały - było parę. Seria Legacy of Kain (w CDA dali chyba wszystkie części oprócz pierwszej), Chaos Legion (mimo, że recenzent dość brutalnie się z nią obszedł, mi się podobała), Chaos League (tytuł dla mnie pretendujący do miana najlepszej gry z cover`a). Co do innych gier, to wydaje mi się, że CDA należy cenić za próby lansowania tytułów oryginalnych, mniej lub bardziej udanych (Stubbs the Zombie, Bad Day LA, Scrapland czy wspomniane Chaos League).

ps.

co do tego porównania sklep/czasopismo, to rzeczywiście Smuggler tutaj nie zabłysnął

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz się z wami nie zgodzę. WSZYSTKIE 3 tytuły, które wymieniłeś ZUPEŁNIE mi się nie podobały, a trochę już w gry grywam. Więc nie da się trafić w gusta WSZYSTKICH. Po prostu się nie da.

noramlny gracz wg. mnie jest CAŁKIEM otwarty na propozycje zagrania w dobrą gre z innego gatunku.

A otwarty na zagranie w te gry byłem. Po kilku/kilkunastu sesjach, zamknąłem się. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz się z wami nie zgodzę. WSZYSTKIE 3 tytuły, które wymieniłeś ZUPEŁNIE mi się nie podobały, a trochę już w gry grywam.

Ale to ja napisałem, że MI się podobały. Po pierwsze - one nie są wybitnymi przedstawicielami swojego gatunku. Co więcej, są dosyć niszowe (Chaos Legion - trudny, Chaos League - przede wszystkim po multi, seria LoK - dużo zagadek logicznych, które nie każdemu mogą przypaść). Ale np. jakby dali takiego FEARa (całkowicie hipotetycznie) to:

a) RPGowcom którzy w to nie grali raczej by się spodobała

B) ludziom grającym w FPSy którzy w to nie grali także by się spodobała

c) nie spodobałaby się ludziom, którzy mieliby za słabe kompy na to ;]

I podobnie byłoby ze wszystkim - w polu strategie, nie znałem np. NIKOGO kto by stwierdził, że np. Majesty, czy HoMM3 to syf. Kumpel, namiętnie grający tylko i wyłącznie w ścigałki lub FPSy, przy HoMM3 siedzi do dziś (jedyna gra, którą nazywa "ponadczasowa"). Takich przykładów możnaby mnożyć. Oczywiście wiem, że HoMM3, FEAR to są poza zasięgiem, jednakże jest kilka innych dobrych gier na rynku, mniej znanych, które z powodzeniem mogłyby spełniać tę rolę.

Jednakże ciągle CDA dziękuję za wspomniane pierwsze 3 tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gier na przestrzeni lat, które mi się spodobały - było parę. Seria Legacy of Kain (w CDA dali chyba wszystkie części oprócz pierwszej)

Tu się mylisz bo jedynka też była, swoją drogą przechodziłem ją z pięć razy i nigdy nie wiedziałem co robić dalej chociaż był poradnik ;). Co do pełnych wersji gier. Nie podobają Ci się nie graj. Nie kupuje się czasopisma dla gier. Nawet gdyby CDA dało FEAR nie pograłbym bo nie trawie. Jednak, gdyby dali następną część Runawaya to z chęcią przeszedłbym całość. Co człowiek to inny gust i mimo zapewnień o otwartości gwarantuje wam koledzy, że jeśli CDA dałoby jedną dużą pełną wersję to w końcu trafilibyście na taką, której byście nie odpalili. Ekszyn pod względem pełnych wersji i tak króluje na rynku. Jest ich dużo i są ZRÓŻNICOWANE co się liczy bo trafiają w wiele gustów. Znam wiele osób które zagrywają się w pełniaki, a ja osobiście tego nie robie. Czasami coś wypróbuje, czasami rzuce tylko okiem, czasami coś mnie pochłonie, a czasami sam pierwszy screen mnie odrzuci.

Czuje też, że z tym kupnem pełnych wersji to też nie tak jak towarzysze kombinują. Co z tego, że po zebraniu pieniędzy z wszystkich zakupionych pełniaków wyjdzie niezła sumka skoro producenci gier do czasopism sprzedawać nie chcą. Uważają, że ich produkt zapracuje na siebie sam i nie potrzebują dodatkowych zysków, które mogą uzyskać z droższych samodzielnych egzemplarzy.

P.S. Coś tam jeszcze chciałem naskrobać ale pamięć już nie ta. Jak mi się coś rzuci na łepetynę to dopiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...