Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Persona 5, cudzołożnico - temat do hajpu

Polecane posty

TtpZqtp.png

Persona/SMT (cuz Persona is not an SMT gaem xD) generał best battle theme edition.

http://youtu.be/gNoqBPlOvZg

Brotag, ty szalony skurczybyku xD Yu daje niezłego czadu, nie boi się niczego, nawet swojego wychowawcy, a Izanagi Gurren Lagann mode zniszczył wszystko. Daję 8/10 i czekam na więcej xD

Zabawne jakie koło zatoczyła P4. Zaczęła jako wirtualne High School anime, po czym przy okazji ekranizacji zaczęła nabijać się z gry i całej konwencji. Teraz zaś przy okazji Goldena nabija się z poprzedniej ekranizacji xD Muszę jednak pogratulować wyczucia, bo byłem już bliski zmęczenia całą marką, ale P4GA znów podbiło moje zainteresowanie do tego stopnia, że mam ochotę na kolejny rerun P4. Czyli do obecnych 170h musiałbym doliczyć kolejne 80 tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko utrzymali takie tempo to może być ciekawie. Niby w następnym odcinku ma być Kanji to powinno im się to udać.

Ultimax nie ma mieć region locka (przynajmniej wersja wydana w USA) i NIS potwierdził wydanie Q w Europie (chociaż pewnie cena edycji limitowanej będzie sroga przez świetny przelicznik 1 dolar = 1 funt). Powoli odzyskuję wiarę, że lepsze czasy nadchodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny przelicznik 1 dolar = 1 funt

Ciekawe co za mądrala to wymyślił :/ Europa zawsze poszkodowana. Przecież to wręcz zmusza do importu z USA.

Skoro już pojawił się Ultimax, to czas na małą prywatę - obejrzyjcie top 8 EVO w BB: Chronophantasma. Ponad 2h czystego hype i jeden z najpiękniejszych meczy finałowych jakie widziałem. Dalej się trzęsę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mają mieć ograniczoną ilość kopii edycji limitowanej. Pewnie spodziewają się, że cały nakład dla Europy szybko zostanie sprzedany pomimo takiej ceny. W sumie może taniej byłoby importować limitowaną wersję z USA a u nas kupić zwykłą wersję. Sam się ograniczę do standardowej edycji, ta powinna kosztować tyle co EO4, Untold czy Soul Hackers.

Edit

Jak ktoś jest chętny można już złożyć preoder! Jedne ?69.99 (Plus 11 za przesyłkę)!

http://store.nisaeurope.com/collections/pre-order/products/persona-q-shadow-of-the-labyrinth-the-wild-cards-premium-edition

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle jest lepsza niż Yukiko lel

Negrze, ja cię proszę.

*posiada hotel z gorącymi źródłami - jesteś ustawiony na całe życie

*nieśmiała, nigdy cię nie zdradzi ani nie będzie śmiać się z twej stulei

*prawdziwa yamato nadeshiko, dobrze wygląda w kimonie

*będzie śmiać się z twoich dowcipów

*pokocha cię całym serduszkiem

11/10, top tier waifu. Przykro mi, że masz skopany gust i w swym kryptogejowskim zaślepieniu wolisz Chie. Prawdziwe kobiety zostaw prawdziwym mężczyznom :3

Bt7OSbu.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem:

nie siedzę w tym
krzeseł

joke

Anyway, na pewno już ktoś to zlinkował ale: klik

The Queen Cassiopeia, wife of king Cepheus of ?thiopia, was beautiful but also arrogant and vain; these latter two characteristics led to her downfall.
Poseidon's punishment: Cassiopea as a constellation sitting in the heavens tied to a chair.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoobGod

Nie wiedziałem o tej Kasjopei. Trop wydaje się ciekawy, jednak dalej stawiam na Judaizm/Chrześcijaństwo. Motto gry jednoznacznie kojarzy mi się z Ładem, a Ład skupiony jest wokół YHVH. Nie jest jednak wykluczone, że bohaterowie będą mieli Persony z innej mitologii niż antagoniści.

Niby Naoto to reverse-trap/tomboy

Not anymore ;__;

335px-PXDN_manga_cover.jpg

persona-4-x-detective-naoto.jpg

Based Atlus. Wszystko popsuje ;___;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...