Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Persona 5, cudzołożnico - temat do hajpu

Polecane posty

Persona 4: Dancing All Night: The Animation najpierw.

Najpierw pewnie dostaniemy Persona 3 Portable Animation, Persona 4 Arena Animation, Persona Q Animation i Persona 4: The Ultimax Ultra Suplex Hold Animation.

Trailer dla zainteresowanych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nowym projektem jest uwaga (radzę trzymać się krzeseł):

Persona 4 Golden Animation.rozpacz.gif

Co ja czytam xD

Nie, nie, nie.

To jest już zbyt komiczne xD

tumblr_m4stfuUpjO1qe4y0zo1_500.gif

Muszę w tym miejscu polecić jedyną właściwą ekranizację P4.

tumblr_m4nh51zSMk1rrxju3o1_500.png

Mam ją ciągle gdzieś na dysku. Są zainteresowani oglądaniem jak Goro hańbi wasze waifu? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Na tej liście są chyba wszystkie waifu Soapsa.

Przecież wszyscy wiemy, że Soaps ma plebejski gust i nie rozpoznałby dobrej waifu nawet jakby ona podeszła i walnęła go w twarz.

EDIT

Zresztą... Dlaczego Goro zaklepał Saten i, olaboga, Kuroko, a Railguna nie tknął? Albo źle patrzę, albo ty masz niepełną listę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się lepiej, że twoja waifu pozostała nietknięta, a nie wchodzisz w niepotrzebne szczegóły eyes.gif

Wiesz, mi się wierzyć nie chce, że Goro na swym szlaku gwałtu, śmierci i zniszczenia oszczędził akurat Misakę. To tak jakby wrócić do Warszawy w 45 i szukać złotych kolczyków babci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że w końcu udało mi się obejrzeć nowy film kinowy Persona 3: Spring of Birth podbijam temat do hajpowania się Osobą 5 i liczę na jakieś wrażenia po rzeczonym filmie.

Moje wnioski:

-Fuuka is still bazooka

-Yukari wygląda jakoś staro

-film mimo wszystko jest przyjemny

-Stupei Ace Defective

No i najważniejsze - ultimate MC of all years, najchłodniejsza jednostka pod słońcem, która robi show tylko i wyłącznie otwierając usta jakieś 10 razy w ciągu filmu.

1400744767856.jpg

Makoto%20c.jpg

1400748096905.jpg

A w następnym filmie pojawi się najgorsza waifu pod słońcem Aigis wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w następnym filmie pojawi się najgorsza waifu pod słońcem Aigis wink_prosty.gif

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Jak można NIE być roboseksualnym dla Aigis? No nie wiem... Ręce precz od robotycznej waifu, P3 best grill (mniejsza z tym, że właściwie staje ona do konkurencji tylko z Fuuką, bo reszta to shit tier).

Co do filmu: 7/10, całkiem niezły. Co prawda KOMPLETNIE nie nadaje się do oglądania bez znajomości gry, ale dla fanów jest to dzika jazda bez trzymanki. Prawie popłakałem się ze śmiechu przy dowcipie o słabości Mitsuru xD

Poza tym Junpei ostateczny bro, Yukari potwierdziła swój status Najgorszej Dziewczyny, a protagonista swoim chłodem mógłby piekło zamrozić. Sugoi, czekam na Part II.

SMT3: Nocturne - The animation kiedy? With Dante from Devil May Cry series?

1398514916070.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil Summoner sequel pls?

Ghostlight, you baka ;__; Dlatego nawet nie zaczynam Devil Summonera - nie chcę grać w coś niekompletnego z powodu indolencji wydawcy...

Ale za Digital Devil Sagę muszę się w końcu wziąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Devil Summoner z ps2 jest już na psn, Skoro ostatnio Atlus odświeża tak swoje gry to drugi tez powinien tam trafić prędzej lub później.

Tak z innej beczki, pracownik francuskiego oddziału Nintendo wspomniał jak to ciężko pracują nad tłumaczeniem SMT4. Super, ja wiem, że lepiej późno niż wcale ale takim tempie to mogą nie zdążyć przed następną konsolą Nintendo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej, ej.

Skoro Nintendo wydaje SMT4 w regionie PAL, a przy okazji wchodzi na rynek polski, to co powiecie na hipotetyczny scenariusz, w którym to wersja PL jest powodem tak dużych opóźnień? xD

Wyobraźcie to sobie. Te wszystkie demony tłumaczone na nasz piękny język, te procesy o naruszenie uczuć religijnych. Miodzio :3

1399427878115.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 nie ma blokady to chyba można zrobić drugie konto na USA? Ghostlight też dziś zapowiedział pierwsze Digital Devil Saga na europejskim psn to może i Devil Summoner w końcu dotrze.

@Klekotsan

Byłoby miło ale w tej chwili wystarczy mi jeśli nie ograniczą się do wydania gry w eshop-ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...