Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Persona 5, cudzołożnico - temat do hajpu

Polecane posty

Trafiłem na to niechcący (wpisując do jaj w google "God of Chairs"), nawet to pasuje do tego, co było zaprezentowane w teaserze, do krzeseł były przywiązane kule, sugerujące że postacie nie mogą ich opuścić.

tied to a chair

Sama Kas wygląda jak typowy endboss z gry Shin Megami Tensei

250px-Poeticon_astronomicon_cas.jpg

Będę pamiętał o tym temacie. Jeśli mój trop się sprawdzi, to będę miał dowód i będę fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej sądzę, że wtedy Kas będzie głównym złym (bo jest raczej zła) a główny bohater będzie miał Cepheusa jako personę.

Strzelam resztę person:

1. Andromeda

2. Perseus

3. Phineus

Sub-boss, który nie jest głównym złym, ale pełni ważną rolę: Poseidon lub Cetus.

#Persona5leak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, NoobGod, nie rozpędzaj się tak. Zaspoilerzysz całą grę i będziemy musieli iść do moderacji na skargę :O

Tym niemniej Twoja wizja wydaje się coraz ciekawsza. Specjalnie sprawdziłem nawet Megaten Wikię i nie znalazłem żadnych wpisów poza Andromedą, która była podrzędnym demonem w SMT2. Może więc się okazać, że jesteś zadziwiająco blisko prawdy.

Dodatkowo, skoro to jest bogini to raczej główną postacią byłaby dziewoja.

Dziewoja już była protagonistką przy okazji P3P. Niekanoniczna, bo niekanoniczna, ale była.

6Ff2xGr.jpg

Nie oszukujmy się jednak - w Personach obecnie równie ważny jak mitologia i gameplay jest fanserwis :3 Ciężko mi sobie wyobrazić, by gra skierowana do weebów kazała ci wcielać się w dziewczynę i podrywać chłopców (chyba że yuri SL. Atlus pls). Z drugiej strony w fandomie jest zadziwiająco dużo kobiet, więc protagonistka jako dodatkowy wybór jest całkiem prawdopodobną opcją.

Gorgofona best Persona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eq7onB1.png

It's here.

Dobry Boże, to anime jest beznadziejne xD Zero fabuły, zero związków przyczynowo-skutkowych, ciągle widać taniochę w animacji, a dialogi są tak tragiczne, że krzywię się z zażenowania za każdym razem gdy ktoś otwiera usta. Nic, tylko 20 minut najgorszych Dżapańskich klisz i zaspokajania fanów. To OVA, które z niewiadomych przyczyn jest emitowane w telewizji. Już teraz mógłbym wystawić na MALu 4/10 i nie zadrżałaby mi ręka. Czysta żenada i tandeta.

A mimo wszystko oglądam to z niekłamaną frajdą xD To jedna z tych rzeczy "tak złych, że aż dobrych". Rozwalam się przed kompem i pozwalam porwać się czystej głupocie, kiczowi i fanserwisowi. To w sumie też jakaś forma sztuki.

Jednak czuję się przeładowany, a P4GA zamierza najwyraźniej zniszczyć całą moją sympatię do marki. Brutalnie eksponuje wszelkie kalki z gry, a jak spędzić 80h z postaciami, które zaczynają być dla ciebie synonimem wszystkiego co złe w japońskim scenopisarstwie? Jest to o tyle skuteczne, że najprawdopodobniej przez długi czas nie będę mógł spojrzeć na "klasyczne" P4 bez wrednego uśmiechu i złośliwego komentarza.

P4 na zawsze zostanie w moim serduszku, bo to po prostu świetna gra jest. Tu nawet nie ma dyskusji. Ale "wrócić" do niej będę mógł dopiero po dłuższej przerwie, kiedy kurz opadnie i znów będę mógł spojrzeć na całość życzliwym okiem, bez rozbierania scenariusza na części i znęcania się nad każdym kawałkiem.

Na marginesie: Xerber, masz więcej "tak złych, że aż dobrych" animców. Zamierzam się wziąć niedługo za tego słynnego Vulvarape The Penetratora, ale chciałbym poznać inne opcje :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Blicza jeszcze zanim ty zakochałeś się w Haruhi, która wymyśliła moe i jest moim niezbywalnym prawem lubić przynajmniej jednego głupiego shonena. Chciałem też wiedzieć jak się skończy arch Aizena, a że trwał on kupę czasu i odcinków...

I to nie ja obejrzałem serię K-on. Blicz jest głupi, ale chociaż nie jest o najbardziej upośledzonej kapeli w dziejach :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abyss i argumenty ad Haruhi&K-on

Nihil novi sub sole :3 Ugryź mnie w inny sposób, bo to się już robi nudne

Zresztą

Hyouka>>Haruhi>>>>K-on>>>>>>>>>The Anime Club>>>>>>>>>>>>>Polski fandom M&A>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Kał>>>>>>>>>>>>>>>>Bleach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klekostan

Kiedy nawet nie mam jak więc muszę się podśmiewywać z twojej miłości do moe, tak samo jak ty możesz się uczepić jedynie do serii jakiegoś Blicza czy innego naruto oglądanego lata temu :P

moe to wciąż rak

@Xerber

Wypominasz mi shitposting w dziale założonym do shitpostu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym cię nerv0 jakoś pocieszyć, ale niestety, w poprzednim poście wrzuciłeś fragment z najgorszej AAA bijatyki tej generacji. Sorry, nasze drogi się rozeszły xD

moe to wciąż rak

Toposy japońskiej popkultury to rak - poprawiam.

Here, I said it. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nerv0

Co nie zmienia faktu, że po rozebraniu mechaniki na części pierwsze i analizie metagame nowe Mortale okazują się kusoge prima sort.

Handluję z tym 8) Taki friendly banter + odrobina edukacji (mam urazę do Mortala, że prasa się do niego masturbuje olewając przy okazji znacznie lepszą konkurencję) :3

O czymś zapomniałem poprzednio

Good taest bruva! Kolejne sezony nigdy ;__;

Im lepsza produkcja Kyoanusa, tym mniej sezonów/OVA/czegokolwiek. What gives?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że MKX (bo chyba z niego był ten filmik) jeszcze nie wyszedł (:P), to nawet się zgadzam. Mortal na tej generacji to chyba jeden z moich większych zawodów. Może nie taki wielki, jak GTA4, ale nadal niemały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...