Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

E, nie brzmi to nawet tak źle jak oczekiwałem. :P Nie jestem osłuchany z ich głosami, więc nie będzie takiego w t f jak przy Pazurze w BC 2, zwłaszcza, że on ma głos bardzo charakterystyczny. A, że w tego nowego BFa i tak nie pogram, bo nie mam na niego kompa to można powiedzieć, że problem już w ogóle mnie nie dotyczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

jak polscy gracze tak narzekają na polonizacje, to nich pokażą jak to robić

Strzał nie trafiony bo nawet gdzieś tu na naszych blogach (NA BLOGACH!) przewinęły się ze dwie osoby, które robiły filmiki z podkładaniem głosu i wychodziło im to fenomenalnie. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Valkyria Chronicles i muszę powiedzieć, że na PS4 wygląda fenomenalnie. Szkoda, że pewnie znów monotonią uderzy po kilkunastu misjach. Ciągle mam focha, że wynik misji zależy praktycznie tylko od szybkości wykonania. Also, na PS+ w sierpniu Rogue Galaxy. Bardzo ok, słyszałem masę dobrych opinii. A ludki ofc już zapomnieli o NBA, Furi czy Tropico dawanych niedawno, odezwały się typowe 'lee, PS+ jak zwykle sheit'. 

Wsysnalem jeszcze NFS za 20 ojro, deluxe niew wydaje się miec nic fajnego. Stahp me ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ZygfrydQ napisał:

Myślę, że kwestia przekleństw to akurat pod filmik, żeby był dostępny dla młodszej widowni, a przecież całą tą trójkę to głównie nieletni oglądają.

Mogli dodać jakieś [beep]
Przekleństw nie będzie, bo gra wtedy dostanie rating 18+ i dzieci nie będą mogły kupować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kathai_Nanjika napisał:

Mogli dodać jakieś [beep]
Przekleństw nie będzie, bo gra wtedy dostanie rating 18+ i dzieci nie będą mogły kupować :D

Nie wiem jak w tych nowszych BF'ach, ale jestem niemalże przekonany, że i w trójce i w BC2 były przekleństwa wypowiadane przez żołnierzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy kupić PES 2016, FIFA 16 czy poczekać na to co pokaże FIFA 17 na Frostbite :)

Ogólnie to miałem nie kupować gier, tym bardziej cyfrowych, a co promocja to coś kupuję, mimo że teraz gram gdzieś 1-2 godziny tygodniowo :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym pograł w PES-a takiego z feelingiem szóstki. Inter Mediolan, w ataku Adriano i Obafemi Martins i jedziemy.

Kurde, kompletnie przepadłem w MH Generations. Farmienie tych dopakowanych wersji potworów strasznie wciąga, a ekwipunek, który można z nich zrobić, jest kozacki. Już się nie mogę doczekać piątki na NX, z grafiką przynajmniej jak na Wii U. To byłby dla mnie system seller, bo kolejne Zeldy czy Mario Karty to pewniaki, a kto wie, może Capcom zdąży jeszcze zmienić front i rzucić kolejną część np. na konsole Sony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, b3rt napisał:

co jest złego w grach o piłce nożnej?

Sam nie gram za często w Fify czy PESy (może to jest spowodowane tym, że guzik mnie obchodzi piłka nożna), ale też nie rozumiem narzekania na tego typu gry. Imo, zaraz po Guitar Hero czy bijatykach są to najprzyjemniejsze gry kiedy się siedzi razem z kumplami przy konsoli. 
I na twoim miejscu poczekałbym na 17. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...