Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Zagrałem sobie w demko Titan Souls.

Jeśli do dema wrzucają na zachętę prostsze kawałki rozgrywki, to ta gra ewidentnie nie jest dla mnie. Z dwóch dostępnych bossów, nie udało mi sie pokonać żadnego. Ba, nawet nie wiem czy moja taktyka na 'kostkę' jest prawidłowa, bo jeśli nie chodzi o to, żeby kostka podskakiwała na laserze, a o to, żebym trafiał w jej oko z łuku, to nie trafiłem ani razu. Na gościa z pięściami nawet nie miałem koncepcji.

Nie chce ktoś niedrogo kluczyka do Titan Souls? ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne dostało w tym roku trochę za mało nagród tbh. Wiedźmin i tak rozbił bank nagród więc co za różnica czy dostanie jedną mniej, ma ich chyba przecież trzykrotnie więcej niż taki Fallout.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne dostało w tym roku trochę za mało nagród tbh. Wiedźmin i tak rozbił bank nagród więc co za różnica czy dostanie jedną mniej, ma ich chyba przecież trzykrotnie więcej niż taki Fallout.

Zgadzam się. Dla mnie Bloodborne to GOTY 2015, przebijające nawet Wiedźmina, i fakt że w wielu notowaniach tytuł nawet nie jest nominowany jest dość przykry.

Anyway, od środy męczę Street Fightera V i jest super. Mechanicznie to jedna z lepszych bijatyk w jaką grałem a po naprawieniu serwerów cisnę mecze rankingowe jeden za drugim. Szkoda tylko że jestem kompletną lamą i wygrywam średnio 1 na 5 walk. Ale fakt faktem, jak ktoś nie lubi multi to nie ma po co kupować, bo w chwili obecnej dla singli praktycznie nic nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>GOTY2015

Przecież to Undertale, i nawet nie żartuję zbyt mocno, a moja opinia jest najważniejsza bo patrz poprzednia strona.

Tak na marginesie to wykopałem posiadaną dzięki LaserGhostowi (gdziekolwiek on dziś jest) Crimzon Clover WORLD IGNITION. Mega fajna rzecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: zna ktoś coś w miarę taniego, fajnego, z kanapowym coopem i na x360?

A to ma być jakaś dłuższa gierka w której można przejść kampanię w dwie osoby czy raczej jakaś popierdółka żeby było z kim pograć jak wpadnie w odwiedziny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nevya Halo ODST, w trybie co-op i obronie fal spędziłem z żoną przy tej gierce dziesiątki godzin.

Also - właśnie się dowiedziałem, że Division dziś startuje z otwartą betą. Ktoś instaluje?

26GB z prędkością 2,5-3,8MB/s więc w sumie nie powinno być tragedii i jeszcze dziś zagram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio mnie korciło na Skyrima, ale nie chce mi się od nowa wszystkich fajnych modów szukać, na razie ogram oba Kotory, potem zobaczę czy nadal mi się TESa będzie chciało instalować (a może do tego czasu gdzieś po taniości Morrowinda znajdę :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...