Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

b3rt

Mi nic z tych rzeczy się nie zdarza. Prócz konia, który faktycznie i dziwnie się zachowuje po przywołaniu i dziwnie potrafi się przyblokowac. No i nigdy nie wczytalem gry z powodu jakiegoś babolka, a mam 50h. Dlatego u mnie jest bezstresowo zupełnie. No i do dopieszczenia można dodać tez fakt, ze CDP chciało się stworzyć scenki do każdego dialogu, gdzie u Beth nie ma ich wcale, w Inkwizycji zdarza się, ze nie ma ich nawet w wątku głównym... Swoja droga jeśli juz grales w W3, nigdy nie kupuj Inkwizycji. Jest słabym MMO w singlu od zawsze, a po Wiesku juz w ogóle nie wiem, dlaczego mialbym chcieć nabic tam choć godzinę więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Wiedźminie 3 nie doświadczyłem żadnego błędu, nawet nie było takich pierdółek jak przenikanie modeli czy jakieś dziwne zachowanie konia). Oczywiście wierzę, że błędy istnieją, bo na YT można znaleźć tego pełno, nie zmienia to jednak faktu, że gra jest dopracowana i przynajmniej da się w nią grać w przeciwieństwie do produkcji EA czy Ubisoftu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie będzie exclusive dla X1 to w takim razie instant buy (o ile do tego czasu dorobię się lepszego kompa albo PS4 :P). Jedynka to do dzisiaj jedna z moich ulubionych gier, do dwójki mimo kilku upierdliwości też się ostatecznie przekonałem (aczkolwiek tak jak w Demon's Souls, tworzenie niehybrydowych postaci, a przynajmniej droga wojownika to samobójstwo), więc i w trójkę będę musiał zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga jeśli juz grales w W3, nigdy nie kupuj Inkwizycji.

OK, choć w Dragon Age 1 i 2 z przyjemnością się zagrywałem, a w Inkwizycję nie grałem, to myślę, że możesz mieć sporo racji. Wiedźmin 3 w ogóle zmienił mój sposób patrzenia na RPG-i. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Felessan: Na to też mogę wylać żal, bo ostatnio próbowałem wrócić do gry którą ładnych parę miesięcy temu zostawiłem gdzieś w połowie i przez niejasną mapę, oraz pokręcone opisy questów nie mam pojęcia co u licha mam robić. Teraz pozostało mi tylko zniżyć się do GameFAQs, albo zaczynać od nowa.

table_flip.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie czemu przestałem grać w DS. Manus papcio otchłani, który swoją czarną magią zazwyczaj mnie dobija, jak zostaje mu >15% życia.

Ten boss jest opcjonalny, aczkolwiek w tych ruinach przed Artoriasem możesz znaleźć amulet który tworzy chwilową osłonę przeciwko czarnej magii i bardzo pomaga przy tej walce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telltale Games zrobi kolejną grę ze świata The Walking Dead. :) Tym razem będzie to trzyczęściowa "miniseria" opowiadająca o pierwszych dniach Michonne w świecie opanowanym przez zombiaki.

Oczywiście biorę, ale bez większego entuzjazmu, choć to moja ulubiona postać z komiksów.

http://www.comicbookresources.com/article/telltale-games-skybound-announce-michonne-starring-game

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie czemu przestałem grać w DS. Manus papcio otchłani, który swoją czarną magią zazwyczaj mnie dobija, jak zostaje mu >15% życia.

Manus i mnie pokonał, jest jedną postacią na którą wziąłem ludzkiego summona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...