Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Strony Toukidena jeszcze nie ma na steamie, ale widzę że grę wydaje KOEI/Tecmo, więc trzeba się przygotować na zabójczą cenę (pewnie coś w okolicach 40-50 euro). Z drugiej strony dałem tyle za Yaiba: Ninja Gaiden Z i Dynasty Warriors 8, więc do zrobienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immediately following the Xbox press conference, we?re back at our studio with major world premieres. First, don?t miss the exclusive reveal of the 6 minute E3 trailer for Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, personally edited by Hideo Kojima.

rcy4zU9.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strony Toukidena jeszcze nie ma na steamie, ale widzę że grę wydaje KOEI/Tecmo, więc trzeba się przygotować na zabójczą cenę (pewnie coś w okolicach 40-50 euro). Z drugiej strony dałem tyle za Yaiba: Ninja Gaiden Z i Dynasty Warriors 8, więc do zrobienia smile_prosty.gif

http://store.steampowered.com/app/363130/

Cena rzeczywiście zwala z nóg - prawie 60 euro (przy zakupie przed premierą wychodzi kilka euro taniej). Procesor i7 w wymaganiach minimalnych mnie zaskoczył. Liczę, że w praktyce da się grac na gorszym sprzęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor i7 w wymaganiach minimalnych mnie zaskoczył. Liczę, że w praktyce da się grac na gorszym sprzęcie.

Na ostatni port KOEI (aka Bladestorm: Nightmare) ludzie trochę psioczyli ze względów technicznych, ale z drugiej strony z DynaWarrior 8 chyba było w miarę ok. Czas pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się, jak w Perfect World z kumplem zrobiliśmy postacie o przeciwnych płciach. Ja miałem skrzydlatego elfa a on jakiegoś furry i niosłem go w powietrzu w mocnym uścisku. Fajne to były czasy i wtedy jeszcze mnie ciągnęło do MMO.

(no homo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Enslaved. Rewelacja.

Świetnie zagrana, bohaterowie w końcu mówią jak ludzie, dialogi są naturalne, plus są takie, które teoretycznie nie są nikomu potrzebne (okazjonalne 'uważaj' czy inne luźne zdania), co lubię bardzo bardzo. Sama relacja pomiędzy Monkeyem, Trip i Pigsym jest bardzo ludzka i taka ciepła, rozgrzewająca serduszko.

spoiler

rTE0h88.jpg

<3

monkey moim husbando

A5hOv3f.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor i7 w wymaganiach minimalnych mnie zaskoczył. Liczę, że w praktyce da się grac na gorszym sprzęcie.

Na ostatni port KOEI (aka Bladestorm: Nightmare) ludzie trochę psioczyli ze względów technicznych, ale z drugiej strony z DynaWarrior 8 chyba było w miarę ok. Czas pokaże.

DW8 działa tak sobie, co jest o tyle niefajne że to port wersji PS3 z niektórymi elementami i modelami z PS4.

Cena rzeczywiście zaporowa. To w połączeniu z wymaganiami sprawia że chyba jednak się nie skuszę, chyba że na jakieś przecenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alpha ja sobie pewnie sprawie zestaw 4+premka za jakiś czas, zamiast nowego battlefronta. Nie jara mnie szczelando w Gwiezdnych Wojnach.

Wczoraj zainstalowałem bf3 i zapłakałem mad tym jak mi szło. Będę musiał sobie wszystko od nowa przypomnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...