Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

>gra nie zmienia gra grafiki i jest na tym smym silniku

>"buuuuu to kupa buuuuuu znowu to samo buuuuu reskin buuuuuu"

>gra wygląda zupełnie inaczej

>"buuuuu to kupa buuuuu odchodzenie od oryginału buuuuu poprzednia część lepsza buuuuu"

Porównywanie gier do poprzedniej części to idiotyzm bo nigdy nic wam nie będzie pasowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(FC3 to mój ulubiony sandboxowy shooter)

Istnieją więcej niż dwie gry tego typu?

Porównywanie gier do poprzedniej części to idiotyzm

wat

Kto idzie do technikum zostać esportowcem?

http://www.wykop.pl/...rofilem-esport/

LOL

Nie czytałem artykułu, zapoznałem się z tytułem, ale co jest złego w koncepcji technikum esportowego? ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem. :) Złe toto nie jest. Ale dziwne? Chcesz być dobry w jakąś grę, to w nią graj. Za moich czasów tak się właśnie robiło - gry były cholernie trudne, szczególnie na automatach wyciągacze kasy/żetonów. Ale się grało i na tablicy wyników miało się jakiś dobrą ilość punktów.

Dzisiaj będą się ludzie uczyć jak grać w Counter Strike: GO. LoL-a. WoW-a. DOTA'ę xD.

Niech się te dzieciaki uczą najpierw kultury w sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technikum dla wszelkiej maści Sebastianów i innych Matich grających w CS 1.6 i LoLa wydaje się tak uroczo abstrakcyjne.

A może to będzie dobre technikum, przyjmujące jedynie wartościowych młodych ludzi, którzy uzyskali dobre wyniki w swoich gimnazjach, hę? :^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to będzie dobre technikum, przyjmujące jedynie wartościowych młodych ludzi, którzy uzyskali dobre wyniki w swoich gimnazjach, hę? :^)

Wiesz, teraz technika nie muszą się specjalnie przejmować tymi wspaniałymi wynikami w gimnazjach, bo jest boom na elytarne licea i ludzi tam jest po prostu mało. Po wyjściu z takiego esportowego gość i tak jest równie bezwartościowy na naszym rynku pracy jak ten po liceum, więc co za różnica :^)

A najlepiej ma zawodówka - true story.

Zresztą, odpowiadam o czym ja tutaj w temacie growym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zręcznościowe bardzo i wymaga dobrego skilla w rzucaniu czarów. Szkoda, że mi nadal się wyłącza przy trybie ośmiu graczy confused_prosty.gif

Imo warto poświęcić chwilkę tej gierce, bo mecze też za długie nie są (maksymalnie dziesięć minut), a czary tworzy się świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w coś ostatnio na padzie i przywołując do pamięci ostatnią wymianę zdań na ten temat muszę podtrzymać swoje zdanie. Nie pojmuję jak coś takiego może być uznane za wygodne i intuicyjne. Nie dość, że dosłownie po 5 minutach paskudnie rozbolała mnie prawa dłoń, to jeszcze kompletnie nie wiedziałem co robię.

Dla mnie pad jedno wielkie nieporozumienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w coś ostatnio na padzie i przywołując do pamięci ostatnią wymianę zdań na ten temat muszę podtrzymać swoje zdanie. Nie pojmuję jak coś takiego może być uznane za wygodne i intuicyjne. Nie dość, że dosłownie po 5 minutach paskudnie rozbolała mnie prawa dłoń, to jeszcze kompletnie nie wiedziałem co robię.

Dla mnie pad jedno wielkie nieporozumienie.

Grałeś przecież na pegazie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...