Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Kurde, znowu zaczynacie bezsensowne roztrząsanie nikogo nieinteresującego tematu?

Z tego już blisko do dyskusji czy DE i CoD to postapo.

Dajcie sobie siana panowie. Grzecznie dyskutujemy z lordeonem, bez żadnego mięsa ani wycieczek osobistych. Jeśli wszędzie będziecie wymagać tego, żeby unikać dyskusji dot. gustów, to /lj/ zmieni się w dział dyskusje o grach, gdzie trudno podyskutować, bo 90% postów to przydługawe monologi wygłaszane do ściany. Boooriiing.

W takim razie ja w wieku 26 lat powinienem już wybierać sobie trumnę. A co ma powiedzieć mój ojciec, który ma ponad 60? Że pamięta dinozaury? biggrin_prosty.gif Błagam, wróćmy do tego jak będziemy mieć ponad 40 lat i 3 dzieci.

I rozumiem, że proporcjonalnie do swojego wieku, twój tata obejrzał ok 2,4 raza więcej trailerów growych ode mnie tongue_prosty.gif?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ME podchodziłem jak pies do jeża i nie wytrzymałem, kiedy jakiś kosmiczny glut dowalił mi fetchquesta każąc rozglądać się za 25 porcjami jakiejś galarety

Poza tym to miałem ochotę rozwalić monitor kiedy Szepard, ponoć wyszkolony, profesjonalny żołnierz chwiał się podczas celowania jakąkolwiek bronią tak, że nie trafiłby w drzwi od stodoły

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...