Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Będzie konferencja PCtowa na E3.

Udział potwierdzili:

AMD

BLIZZARD ENTERTAINMENT

BOHEMIA INTERACTIVE

CLIFF BLESZINSKI

CLOUD IMPERIUM GAMES

DEAN HALL

DEVOLVER

HUMBLE BUNDLE

HEART MACHINE

PARADOX INTERACTIVE

SQUARE ENIX

TRIPWIRE INTERACTIVE

lol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na PC to pod żadnym pozorem nie bierz SotFS*. To co FS odpieprzyło przy tym updacie woła o pomstę do nieba, nie mam bladego pojęcia jak te zmiany mogą się komukolwiek podobać. Całe to utrudnianie to po prostu "pieprzyć wszystko, utrudniamy!". Lore, które i tak ledwo trzymało się kupy, leży już kompletnie (smoki w ruinach Heide...), zmiany to jeszcze bardziej poryte rozłożenie potworów (wrzućmy na początek stwory których ledwo połaskoczesz swoimi obrażeniami) albo po prostu mnożenie przeciwników bez opamiętania (jeden obrazek wart więcej niż milion słów). Kilka zmian w scenerii jest całkiem ciekawych + przemieszano miejsca kilku przedmiotów, ale ogólnie to to wydanie może się podobać chyba tylko Berlinowi największym fanbojom, którzy łykną to tak samo jak łyknęli season passa z reskinem tych samych bossów.

*SotFS na PC występuje jako osobna gra w bibliotece (DS2 DirectX 11 chyba), nie wiem czy dodaje też wersję DX9. Jeśli tak to warto kupić ze względu na pełny pakiet, jeśli nie, to szczerze polecam kupić podstawkę i olać DLC, przynajmniej do czasu jakiejś przeceny czy cuś.

Anyway, z kompletnie innych rzeczy, to dostałem się do testów klienta GOG Galaxy. Na razie funkcjonalność tego programiku jest znikoma (nie ma ani aktualizacji, ani acziwmentów), ale ogólnie gogowi przyda się coś takiego jako alternatywa dla tych co wolą mieć dostęp do gier przez program który dba za mnie o różne pierdoły. Zobaczymy jak się idea rozwinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anyway, z kompletnie innych rzeczy, to dostałem się do testów klienta GOG Galaxy. Na razie funkcjonalność tego programiku jest znikoma (nie ma ani aktualizacji, ani acziwmentów), ale ogólnie gogowi przyda się coś takiego jako alternatywa dla tych co wolą mieć dostęp do gier przez program który dba za mnie o różne pierdoły. Zobaczymy jak się idea rozwinie.

O, czyli że GOG będzie miał klienta, przez którego będzie można pobierać zakupione u nich gry? Fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anyway, z kompletnie innych rzeczy, to dostałem się do testów klienta GOG Galaxy. Na razie funkcjonalność tego programiku jest znikoma (nie ma ani aktualizacji, ani acziwmentów), ale ogólnie gogowi przyda się coś takiego jako alternatywa dla tych co wolą mieć dostęp do gier przez program który dba za mnie o różne pierdoły. Zobaczymy jak się idea rozwinie.

O, czyli że GOG będzie miał klienta, przez którego będzie można pobierać zakupione u nich gry? Fajnie.

już ma, ale ubogiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem dzis inFamous Second Son i w sumie wrazenia pol na pol. Z jednej strony krociotka, banalna fabula, wszedzie tacy sami przeciwnicy i troche bez polotu czyszczenie dzielnic. Z drugiej calkiem satysfakcjonujace w uzyciu moce i mimo ogromnej powtarzalnosci mam na sejwie 100%, wiec jednak gra jakos tam motywuje do wyzbierania wszystkiego. Dla mnie takie 6,5-7/10 i lezacego na polce First Light raczej szybko nie rusze. Głównie z powodu tego, ze moc neonu byla najslabsza ze wszystkich 3 (betonu nie licze, dostaje sie go tylko do koncowej walki). Teraz jak juz niedawno pisalem FC4 i potem moze sprawdze Drive Club. Slyszalem, ze po latkach stal sie calkiem dobra gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Binary Domain - to takie jaskrawe Gears of War z większą dawką humoru, scenariuszem spod pióra Asimova, bossami wprost z japońskich slasherów i tonami odwołań do innych gier/filmów (Mifune i Kurosawa w jednej grze!). Fajnie się grało, była może o 1 godzinę za długa, dynks z sterowaniem towarzyszami głosem jest nic niewarte (można wyłączyć), system zaufania to raczej ciekawostka, roboty mile się rozpadają, Cain wymiata i jedynie szkoda, że nigdy nie zobaczymy kontynuacji, choć ta produkcja miała widoczne zacięcie na stworzenie całej sagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>gram se w FF XIV

>lv 44 paladyn

>wujowy pancerz, chyba kupię nowy

>przeglądam market

>kupuję jakiś zielony set za wszystek piniondz

>k, proceed with leveling

>lv 45

>rozpoczyna się kolejny quest klasowy dla paladyna

>w jego trakcie w nagrodę zdobywam 4/5 elementów niebieskiego setu klasowego

>jest znacznie lepszy od tego co kupiłem

>zielonego setu już nie sprzedam bo zbindowany

>my marbles' face when I lost 'em

E713TZq.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie szczerze mówiąc, to trochę sam jesteś sobie winien, bo questy klasowe odpalają się właśnie co 5 poziomów i zazwyczaj dostaje się za nie sprzęt dla danej klasy.

Tak w ogóle, to pograłbym w FF XIV, ale kupię abonament, pogram 2-3 tygodnie i znowu przestanę, więc średnio mi się opyla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie. Przez tych pierwszych 30 lv rzeczywiście tak jest, ale po pójściu w specjalizację z klasowych dostaje się tylko nowe umiejętności. Zmylił mnie też fakt, że przedmioty te nie były wyszczególnione na liście nagród, tak jak to wcześniej bywało, tylko wszystkie były zbierane sukcesywnie w trakcie trwania zadania, co na dobrą sprawę zdarzyło się po raz pierwszy. Poza tym wcześniejsze przedmioty questowe nigdy nie wybijały się ponad przeciętność, tym bardziej ponad poziom rzeczy zdobywanych w lochach, a tu od razu niebieski set za zabicie ośmiu patałachów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...