Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Lol, nie.

Lol, tak.

Akurat tu się bardzo mylisz, bo najlepszą grafikę przy jednocześnie zerowych wymaganiach miał pierwszy Modern Warfare (CoD4). Wyglądał w swoich czasach naprawdę świetnie, a działał mi na jakimś starym laptopie ze zintegrowaną grafą. Ale fakt, te nowe to technologiczna tragedia.

Masz rację, zapomniałem o 4.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto normalny, da za jakiś mod 99.00 euro. i to mod przez siebie nie sprawdzony. Mogli by przynajmniej wprowadzić, coś w stylu czasowego wypróbowania modów. A potem, albo jakoś blokować dany mod w grze, albo blokować użytkownika, który za niego nie zapłacił. Lub go z gry nie usunął.

Mogli by to sprawdzać poprzez spójność plików, lub inna aplikacje.

Można kupić i najpóźniej po 24 godzinach zwrócić

No, to może jest jakieś wyjście, ale nie wiem czy ktoś będzie chciał kupować mody na Steam, gdy na Nexusie będą darmo.

Kto normalny, da za jakiś mod 99.00 euro.

Chodzi o:

y8ocFFr.png ?

Gdzieś ty to znalazł?

Współczuję temu kto kupi mod za taka sumę, musi mieć coś nie tak z głową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może w Vandal Hearts: Flames of Judgment? Dobre to jest? Vandal Hearts za czasów PS1 był całkiem fajny, a jakoś naszło mnie na taką strategię/RPG. Chociaż skoro mnie naszło to może lepiej zapolować na jakąś Disgaea w rozsądnej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbitek pseudonaukowych i rzekomo historycznych faktów > fabularne wprowadzenie do gry. Ooooke, nie mamy o czym dyskutować.

To prawda, nie mamy. Wydumane trailery, z przerysowaną badasserią, oprawione patetycznymi monologami z nastrojową muzyką w tle, to jest wzór, który już bardzo dawno mi się znudził.

Jestem stary...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - taki kreatywny trailer zawsze jest lepszy niż epicka muzyka + rozpierdziel. Dlatego cała kampania reklamowa Deus Ex HR była świetna. Icarus trailer też był w sumie świetny, ale to już było strasznie typowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patetycznych monologów również

Zacznijmy od tego, że patetyczny =/= pełen patosu. Bo chyba to ci się nie zgrywa. Dwa - "you look at me and you see what you want to see. I see everything" - tak bardzo bez patosu. Albo "this is not about technology, this is about right and wrong". Nie no, to takie super biggrin_prosty.gif

Nie napisałem, że tam ich niema - IMO są znośniejsze niż w DE, pewnie ze względu na małą ich dawkę i duża dawkę "suchych" informacji dotyczących świata gry wplecionych w trailer. Pierwszy przykład, który podałeś jest wzięty z reklamy implantów wzrokowych przeca, więc czego innego można się spodziewać po reklamach jak nie patosu, dude? Z drugim się zgadzam. Teraz usiądź na spokojnie, odpal trailer DE i weź tu wynotuj wszystkie wyniosłe wypowiedzi. Trust me, będzie ich od groma, często bez kontekstu, który na trailerze BO3 znajduje odzwierciedlenie w zdarzeniach pokazywanych na ekranie - jak np. przed chwilą wspomniana reklama, wypowiedź chyba jakiegoś naukowca (co dodatkowo zmiękcza mój ból pupki) itd. Na trailerze DE wyświetla mi się info w moim implancie wzrokowym "look how serious I AM smashing this robots, killing this merc, saying all this stuff". Cool, ale jak napisałem wcześniej - za stary na to jestem. I bardziej mnie podniecają inne smaczki, o których pisałem chyba tutaj (zerknij na napis na kołnierzu Jensena).
Przerysowana badasseria? Chyba ktoś nie zauważył zamieszek (i ich próby tłumienia) w trailerze.

No tak, przecież tam zmodyfikowani policjanci wpadają w tłum, w powietrznych piruetach tną wszystkich w koło ostrzami wysuwanymi z rąk, przyjmują z palcem w uchu bycie przebitymi przez murowaną ścianę etc. So badass.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...