Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

15 minut temu, nevya napisał:

Znalazłam stronę, która liczy ile dni życia zabrało ci oglądanie seriali
Trochę przerażające 26dni 1h58min

Trochę słabo. Ja już doszłam do 98 dni, a zostało mi jeszcze klika stron seriali do wpisania. XD No ale wliczyłam w to polskie seriale, animowane i klasyki typu x files, renegat itp.

Nawet anime tam jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Wrzucam na stronkę Ostry Dyżur, 15 sezonów
>10 dni
Muszę sobie zrobić rewatch.

Powrzucałem jakieś seriale które pamiętam z ostatnich kilku lat wyszło 40 dni, razem ze statami z MAL-a to będzie ponad 100dni. 

Licząc gry, przy których spędziłem więcej niż 100 godzin to dojdzie do tego drugie tyle.

Spoko. Chciałbym mieć tyle czasu co wcześniej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w jakim sensie lepiej? Czy rysunki się poprawiają? Z tego co pamiętam to tak, z czasem, zwłaszcza tła zyskały na detalu i klimacie. Na początku wyglądało to wszystko dla mnie ciut pokracznie, ale później było tylko lepiej. Tak samo zresztą detale postaci, zbroi i tak dalej. Ale dawno już nie zaglądałem co się w świecie Berserka dzieje, więc nie wiem jak bardzo zamazane są moje wspomnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nerf0 napisał:

No ale w jakim sensie lepiej? Czy rysunki się poprawiają? Z tego co pamiętam to tak, z czasem, zwłaszcza tła zyskały na detalu i klimacie. Na początku wyglądało to wszystko dla mnie ciut pokracznie, ale później było tylko lepiej. Tak samo zresztą detale postaci, zbroi i tak dalej. Ale dawno już nie zaglądałem co się w świecie Berserka dzieje, więc nie wiem jak bardzo zamazane są moje wspomnienia.

W sumie to do rysunków nic nie mam, chodzi mi o klimat i historię. W anime też bardziej mi się podobała część z jastrzębiami. I trochę przykry jest ten "humor" .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...