Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Tfw robisz porządki w łazience i okazuje się że masz:

14 szminek

12 kredek do oczu/eyelinerów

30+ cieni do oczu

 

... i codziennie malujesz się w ten sam sposób, nie używając nic z powyższych

Edytowano przez nevya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JamesVoo napisał:

Wystarczy się uśmiechnąć i nie ma problemu, a nie mina jak na skazanie

A ty pamiętasz do kogo to mówisz? :D

poza tym, nie, nie wystarczy
mam kilka niemalujących się koleżanek na studiach i choćby nie wiem jak się uśmiechały, i tak wyglądałyby lepiej jakby jednak się pomalowały

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apeluję do wszystkich kobiet - zaakceptujcie swoją brzydotę. Nikt nie jest doskonały, albowiem doskonałość przeznaczona jest wyłącznie dla boga ojca wszechmogącego, pana naszego jezusa chrystusa, amen. Nie skrywajcie waszej prawdziwej natury za obłudną maską makijażu. Nie kuście mężczyzn krwiście czerwonymi ustami, długimi rzęsami i zmysłowo podkreślonymi oczami. Nie idźcie tą drogą, bo droga ta prowadzi jedynie do grzechu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, 47 napisał:

a wszechmogącego, pana naszego jezusa chrystusa, amen.

Reminder: od dzisiaj także naszego miłościwie panującego monarchy i króla Jezua Chrystusa, amen. 

@Kathai_Nanjika

Chyba mniej więcej to samo co niektórym do mówienia jakie kto powinien mieć włosy, gruby tyłek albo mięśnie. Po prostu tak sobie ludzie próżniacko gadają, nihil novi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam tylko jeden puder i fluid, bo nie jestem into reszta kosmetyków
Jak pomyślę o tych wszystkich maskarach, kredkach, podkładach, bronzerach i innych tego typu rzeczach, to szczerze mówiąc, wydaje mi się, że prędzej ogarnęłabym działanie całego samochodu niż to gdzie, ile i czego używać z tych wszystkich przyborów. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kathai_Nanjika napisał:

Znowu wypłynął temat o makijażu, ja [beeep]. xD

Co innym do tego czy ktoś się maluje, czy nie?

Nie wiem, mi tam wisi. Co nie znaczy że nie mogę zauważyć że ktoś wyglądałby lepiej z. 
 

10 minut temu, Germanotta napisał:

Ja tam mam tylko jeden [...]fluid
Jak pomyślę o tych wszystkich [...]podkładach

Ale wiesz że to to samo? :P

Edytowano przez nevya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Abyss napisał:

Chyba mniej więcej to samo co niektórym do mówienia jakie kto powinien mieć włosy, gruby tyłek albo mięśnie. Po prostu tak sobie ludzie próżniacko gadają, nihil novi. 

O ile przyjemniej by się żyło, gdyby każdy patrzył tylko na siebie i nie interesował się wyglądem innych...

 

@nevya
Nie no, nie twierdzę, że nie możesz. Piłam do tego, że znowu zaczynają się teksty typu "makijaż to oszustwo; kobiety bez makijażu są najpiękniejsze, a te malujące się są sztuczne i kłamią"...

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...