Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2013

Polecane posty

Sanctum- tower defense z FPS nieżle bo Orcs must die był fajny (ale dla mnie krótki)

McPixel- cytuje Ryszarda z Klanu "Dzieci, umyjcie rączki" bo gra jest według mnie no jak by to powiedzieć...... 20 godzin mojego życia minie przy tej grze

Damnation-

tyle w tej sprawie

4 pełniak- ??? ale czuje że będzie dobry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up z steamem

Trochę takie te pełniaki wydają się tanie, mam nadzieję że 1 pełniak to będzie coś. Mam przeczucie że to Wiedźmin 1, którego mam, więc jeśli chodzi o pełniaki to mnie nie uda się zadowolić (jak faktycznie będzie wiedźmin), ale innych za to bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie jak co miesiąc, tytuły różne, jest shooter, jest przygodówka, jest tower defense, koncepcja dawania szerokiego wachlarza typów gier sprawdza się zapewne bardzo dobrze, więc nie ma co narzekać. A ile dostał McPixel od CDA w ogóle?

PS. Ja jutro wznoszę modły o WRC3 lub inną ścigałkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty pełniak - nie grałem, nie

widziałem, to może zagram w wolnej chwili. Po angielszku.... dziękuję, nie muszę grać w rzekomego gniota

McPixel - gdybyście rzucili wersją na Androida, to zagrałbym. Natomiast na komputerze po angielsku to dziękuję

Sanctum - podoba mi się. Zagram z pewnością jak skończę Szoguna 2. Zobaczymy co będzie jutro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem gierki na mobygames. Tzn. steamowej nie sprawdzałem bo takich nie uznaję ale:

1. Damnation - maksymalna ocena to coś w rodzaju 60/100. Marniutko.

2. McPixel - paradoksalnie przygodówki to jedyny gatunek w którym grafika ma dla mnie kolosalne znaczenie. Może być prosta - patrz stary polski Skaut Kwatermaster - ale piksel na pikselu poganiający piksela w tym gatunku to nie jest to co jest fajne.

Obawiam się że jeśli ostatni pełniak nie będzie czymś bombowym to sprzedaż tego numeru będzie...słaba.

Nie za bardzo wiem co tu napisać. Jeśli nie dadzą jednego z pięciu cRPG na które poluje (trzy z nich w wersji cyfrowej, bez pudeł a takich nie kupuje, jeden nie jest tak ważny by mi się śpieszyło a w CDA może być, zaś ostatni niedostepny w Polsce) to po prostu numeru nie kupię.

Szkoda, zawsze byłem zdania że lepiej dać 10 letnie arcydzieło niż roczny krap, choć po hejcie jaki nastąpił po daniu pełnej wersji Imperium Galactica wątpię by taka formuła się sprawdziła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...