Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2013

Polecane posty

Gra mega słaba, ale do 4 pełniak, więc czego się spodziewać? Albo crapa, albo kotleta albo jakieś darmowe MMO. Powinno być lepiej w kolejnych przeciekach.

Co do płaczków, że CDA daje gry w wersji ENG. Uczcie się języka, a nie marudzicie, że nie ma PL to nie gracie. Czasem nawet lepiej dać grę w oryginale niż ze spolszczeniem, które nie zawsze się sprawdza przy oddawnaiu klimatu gry.

Inni mogą też marudzić, że nie ma gry na Steam. Może nie wszyscy forumowicze pamiętają, ale kiedyś żeby nie grać w grę w trybie single player nie potrzeba było internetu ani jakichś aplikacji typu Steam czy Uplay i czy gracze narzekali? Śmiem wątpić. Po prostu jesteście za bardzo rozpieszczeni i to, co starsze, bez Steam i nie PL to już was odrzuca. Zapominacie, że starsi gracze własnie tak zaczynali i było dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym propozycję abyście załączali spolszczenia do gier które są po angielsku jako mody. Czasami ciężko jest znaleźć takie spolszczenie na necie a nie każdy zna angielski w stopniu który pozwoli w pełni poznać fabułę gry. Dzięki temu ludzie mogli by sobie wybrać czy chcą grać po angielsku czy po polsku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam nadzieje ze w końcu zagości jako pełniak jakiś final fantasy choćby stareńka VII biggrin_prosty.gif

co do wypowiedzi XuruTu - zgadzam się w pełni, starsi gracze nawet czasem wola bez steama lub uplay czy czego innego bo są tak przyzwyczajeni (mówię na swoim przykładzie)

poza tym przede wszystkim lektura pisma jest najważniejsza a gierki to taki miły dodatek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry w języku angielskim mają znacznie więcej pożytku z gry niż po polsku. Kiedyś człowiek przy grach po angielsku siedział ze słowiczkiem lub szukał w internecie danych zwrotów. To dawało szanse na poznanie nowych zwrotów, słówek w tym języku co znaczyło w przyszłości lepsze oceny z j. angielskiego w np. w gimnazjum. Nie ma po co narzekać na to, a cwani czytelnicy i tak znajdą spolszczenie ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ideałem są oczywiście wersje kinowe - polskie napisy i angielskie speeche (tzn głosy, wypowiedzi bohaterów :) ). Ale tu by wchodził kolejny problem z cyklu "za dużo tekstu, nie przeczytałem" :):P. Po prostu nie ma dobrego rozwiązania :D. I ciągle się zastanawiam, czemu tak mało lektora poza telewizją. Przecież chyba taniej i lepiej by wyszło zatrudnić jednego profesjonalistę niż kilku przeciętniaków. Dlaczego STALKER pozostaje fantastycznym wyjątkiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banned

Ależ napisał, przecież czym mam się sugerować czy daną grę kupić czy nie jeśli nie filmami, recenzjami w końcu to są opinie innych graczy również co nie, raczej nikt nie idzie do sklepu i nie kupuje gry w ciemno, a zwłaszcza takiej mało znanej, ja zawsze czytam opinie/recenzje na temat gry jaką zamierzam kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim coś kupię pobieram wersję demo gry, przeważnie posiada ją każda gra. Poza tym i tak oprócz nowych Resident Evil kupuje tylko gry w promocji. Zdarzyło mi się także obejrzeć filmiki z gier ale nie przekreślam z góry gry po ich obejrzeniu.

Każdy może robić co chce, ja tylko dałem swoją opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie zagram. tongue_prosty.gif

Ale dorzucę swoją cegiełkę - jeśli macie narzekać, że po angielsku, to nie piszcie postów i nie kupujcie. Proste? Proste. biggrin_prosty.gif

Oj, Smuggler tu zagląda, więc takich rzeczy ty lepiej nie pisz! Namawiasz do niekupowania, a za to srogie kary czekać Cię będą!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie recenzowaliśmy tego. smile_prosty.gif

No właśnie widzę. Po przeleceniu przez indeksy wszystkich CD Action od 3/2011 do dziś, nie znalazłem nawet zapowiedzi tej gry. Nie lubię jak CDA daje gry których nie recenzowało. Wtedy Smuggler może o niej napisać wszystko (jaka super jest i och ach) i nie można mu udowodnić, że przy premierze w GW pisał co innego. Brak oceny na Gry Online nie ułatwia sprawy. Kochana redakcjo - recenzujcie wszystkie gry :):D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...