Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2013

Polecane posty

I właśnie dlatego m.in. uważam za rozsądne posunięcie zrezygnowanie z czegoś i obniżenie ceny, lub podwyższenie ceny czasopisma w zamian za lepsze pełniaki.

Widziałem już że postulujesz usunięcie płyt i dawanie tylko kodów do steama. Tylko uwierz mi że wtedy też będzie lipa bo część osób (w tym ja) takich gier nie uznaje. Może nie ma ich wielu ale jednak. Dla mnie steam to dżuma i powinno się to zniszczyć więc jeśli CDA kiedyś z płyt zrezygnuje czyli nie będzie dawać pełniaków steama niewymagających to nastąpi moje definitywne pożegnanie z pismem. Bo interesują mnie tylko te pełniaki które steama nie wymagają. Reszta dla mnie nie istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazyliszku, a nie mowilem ze predzej czy pozniej trafi na cover Zew Prypeci - nie trzeba bylo go nabywac we wlasnym zakresie :P Tak czy owak nr 1 dla mnie tym razem jest Sanctum a 2. Damnation. Stalkerow nie moge rozgryzc - jakos mi to nie podchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Damnation ENG - Doczekaliśmy się kaszanki w CDA smile_prosty.gif

3. Sanctum PL - Gra zdecydowanie nie dla mnie, ale może innych ucieszy.

2. McPixel ENG - Ciekawa gra, może kiedyś zagram

1. S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci PL - Jeden z najlepszych pełniaków w tym roku (jak nie najlepszy) należą się brawa brawa.gif

szkoda tylko że już od dawna mam.

CDA przełamało złą passę dawania słabych pełniaków od czasu Dead Island.

No tak, DI bylo dwa numery temu, wiec "passa" (1 numer) przelamana. Tadam! [smg]

@Smg Z moich obliczeń wynika że ta passa trwała 2 numery, a DI daliście 3num. temu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten stalker był w jakiejś promocji MUVE.PL chyba do kupienia za złotówkę. Zapłaciłem i nigdy nie zagrałem. Teraz może będzie okazja. Mam nadzieję, że nie skończy jak z poprzednim stalkerem z CD-A który wykrzaczał mi się do pulpitu w pewnym określonym miejscu, ktrórego za czorta nie dawało się ominąć (jakiś tunel).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Damnation - Taa... A w następnym pewnie Ride to hell : Retribution albo Unearted ? :)

3. Sanctum / Kod do Margonem -Co do pierwszej - może spróbuję. Ale po obejrzeniu Gameplaya z tej gry jestem średnio usatysfakcjonowany. A z Margonem się zobaczy.

2. McPixel - Nie lubię tego typu gier. Piksele mnie zabijają, sorki :/.

1. S.T.A.L.K.E.R : Zew Prypeci : CDAction - DZIĘKUJEMY :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazyliszku, a nie mowilem ze predzej czy pozniej trafi na cover Zew Prypeci - nie trzeba bylo go nabywac we wlasnym zakresie tongue_prosty.gif Tak czy owak nr 1 dla mnie tym razem jest Sanctum a 2. Damnation. Stalkerow nie moge rozgryzc - jakos mi to nie podchodzi.

Ha ha joke on you bo nie kupiłem wtedy tego STALKERA ZP tylko Mini Ninjas (w które jeszcze nie zagrałem :/). Też wiedziałem że CDA w końcu powinno dać go na coverze. Ze "wschodnimi" tytułami zwykle nie ma problemu. Tylko znowu minimum 4 tygodnie poczekam na oczekiwane przeze mnie Kings Bounty Wojownicy Północy. Recenzję zaraz wrzucę na blog. Nie mam problmów z jej lokalizacją - ta gra była na okładce (świetnej zresztą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakująca część STALKERa wreszcie trafi do mojej kolekcji - IMO będzie to jeden z lepszych pełniaków ostatnich miesięcy ok.gif.

BTW

Dyskusja Smugglera z TommyTheTiger ze strony 7 powinna trafiać do AR - można się zdrowo pośmiać, a i wiedza przeciętnego czytelnika (stroniącego od FA) na temat funkcjonowania rynku prasowego może wzrosnąć. Przyjemne z pożytecznym smile_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez steama? Więc kupuje.

Tylko mała uwaga. Może warto by zrezygnować z przecieków? Bo tak zaczynacie od kaszanek i jest tylko hejt a tego chyba nie czyta się miło.

Teraz pozostałe pełniaki wydają się być bowiem ciekawym uzupełnieniem Stalkera.

Trzeba przekartkować złe strony, by odkryć dobre.

Zwykle kiedy jest jakaś super giera, inne pełniaki/pełniak to crap, więc jakoś zawsze to wynagrodzą. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...