Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2013

Polecane posty

No i doczekałem się Gwiazdki w październiku (nr 12 jakoś tak kojarzy mi się z grudniemjezyk2.GIF ) - STALKERok.gif

Ze swej strony polecam przetestować Sanctum, niby nic wybitnego ale fajna zabawa na kilka godzin.

Czytając temat przeciekowy co miesiąc mam wrażenie deja vu - hmm: te same płacze bo po angielsku, bo na Steam, bo nie na Steam, bo to za słabe, bo było gdzieś tam w promocji, bo wolałbym Wieśka protestuje.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kylo73

Bo czas przemija a hejty na CDA zostają z nami na zawsze. Takie "Antyfani CDA; Next Generation" Aż się łezka w oku kręci, że cykl trwa i trwać będzie. :P:D.

Co to jest to Magorem?? Znowu CDA daje coś o czym wcześniej nie pisało i rozmienia się na drobne, zamiast wiecznie LoLować lub Tankować :P:D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damnation - Katastrofalne multi, dziwna fabuła, budżetowy shooter. Grę dobija przęciętna grafika. Ja podziękuje. Kto oglądał recenzję na OG :).

Sanctum - Po oglądnięciu gameplay trochę mnie ta koncepcja mnie zaciekawiła . Jak nie będę miał w co grać wypróbuję.

McPixel - Gra ma dziwne poczucie humoru. W pikselowej grafice też nie gustuję ale w sumie jak grę da się przejść w około 2h to w razie nudów można wypróbować

S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci- Mam już na płycie jako że jestem fanem gier post-apokaliptycznych. Dla innych gratka. Ja przeszłem tą grę tyle razy że jak to jest wersja no-steam to nie mam po co tej gry instalować.

Edit: Po oglądnięciu gameplayu z McPixel stwierdzam że jednak w niego nie zagram. Gra ma klimat którego nie trawię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "casuali" lowi sie wlasnie na plytki i dodatki. Czesc z nich potem zmienia sie w hardkorow i kupuje dla tresci albo takze dla tresci. Tak to dziala.

Najgorsze jest to, że casuale to bardzo niepewny grunt. Raz kupią, a przez kolejne 10 - 12 numerów, już nie. Wystarczy spojrzeć na rynek gier mobilnych. Ten boom, który był kilka lat temu, już minął, Zynga ledwo zipie, gry na Facebooku są traktowane prawie, jak spam. Dlaczego? Ponieważ "kochane" casuale raz się w to zagrywały, a potem im się zabaweczki znudziły. Dlatego opieranie biznesu na tej grupie ludzi jest bardzo ryzykowne. Co prawda jest ich o wiele więcej, niż hardkorów, ale przynajmniej ci ostatni to wierny "fan base" i można zawsze na nich (ich portfel) liczyć. Za to tych ludzi szanuję.

Co do przekształcenia się casuala w hardkora to według mnie bardzo rzadkie zjawisko, choć jak najbardziej występujące w branży.

A teraz ostatnia pełna wersja, czyli S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - jak dla mnie jest to najlepsza gra z nadchodzącego numeru. Ale jest coś ważniejszego dla mnie - mianowicie recenzja Grand Theft Auto V i jej OCENA :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze ocenmy nadchodzacy cover w skali CDA: (nie oceaniam gry, a poziom radosci wywolany dodaniem jej do pisma)

Damnation - 6/10 niby crap , ale nie mialem okazji jeszcze w to zagrac

Sanctum - 8/10 ciekawa hybryda tower defense z FPS-em

McPixel - 4/10 juz gralem i jakos mnie nie ujelo za serducho

Stalker Zew Prypeci - 6/10 cieszy to ze redakcja dodaje dobra gre, ale dla mnie jest to zbyt sierzmiezna produkcja i po odrzuceniu dwoch poprzednich czesci, tej nie dam raczej szans.

Tego jakiegos MMO nie oceniam bo to tylko bonus.

Srednia arytmetyczna coveru to 5,75 wiec srednio, ale to tylko moja opinia. Numer i tak laduje w moje lapska we wtotek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś miesiąc temu pisałem w "koncercie życzeń" o trzecim Stalkerze. Jednak marzenia się spełniają smile_prosty.gif

No bo my te gre tak specjalnie, dla ciebie, wiesz...aniolek.gif Mielismy dac GTA IV ale tak ladnie poprosiles, wiec pomyslelismy "a co tam, niech ma!".chytry.gif Tak, ze jak ktos niezadowolony z tej gry to wiecie do kogo miec pretensje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu bonus, który się przyda. Nie wiem czy ktoś pytał, ale czy 1 konto = 1 kod?

Niekoniecznie... chytry.gif [smg]

Polecam poczytać Smuggler, CDA zostało tam nazwane gazetą więcej razy niż przez cały okres funkcjonowania tego forum. Dobrze, że nie masz tam konta. http://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=411001&ps=5#bottom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś miesiąc temu pisałem w "koncercie życzeń" o trzecim Stalkerze. Jednak marzenia się spełniają smile_prosty.gif

No bo my te gre tak specjalnie, dla ciebie, wiesz...aniolek.gif Mielismy dac GTA IV ale tak ladnie poprosiles, wiec pomyslelismy "a co tam, niech ma!".chytry.gif Tak, ze jak ktos niezadowolony z tej gry to wiecie do kogo miec pretensje.

Smug, uważaj bo ktoś jeszcze weźmie to na poważnie blink_prosty.gif

Na to licze wlasnie. :trollface: [smg]

tak przy okazji to radze uważać na Complete do Zewu, z tego co wyczytałem na fanowskim forum potrafi mocno skaszanić gre więc lepiej poszukać czegoś bardziej pewnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie!Czekałem na ostatnią trzecią cześć S.T.A.L.K.E.R.-a,mam już dwie z cd-action teraz będzie komplet.O innych grach już wspomniałem wcześniej a jeśli chodzi o dodatek w postaci kodu do Margonema to trochę jestem zawiedziony że tak późno go dają.Mało kto teraz gra w Margonema a większość nie wie co to jest,ale i tak użyje kodu bo w końcu 70 zł warty to aż szkoda go nie użyć.To tylko czekać do wtorku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje dla Stalkera i gazetki orczywiście.cool_prosty.gif Damnation no cóż słaby ale gdy nie będzie wcale w co grać to na moim dysku zagościwink_prosty.gif .Mcipixel nawet mnie ciekawi zagram gdy będe mieć zły humortongue_prosty.gif .Zaś Sanctum z ciekawości wypróbóje.Tylko żeby w gazecie były fajne recenzje i ciekawe tematy rzecz jasna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh. :P Żadna gra mi się nie podoba, ale i tak kupię. :) A co! Trzeba! Chociaż, szczerze mówiąc, McPixela sprawdzę.

I znowu jest jakiś kod dający coś tam za ileśtam w jakiejś grze. :D Dobrze, że do kiosku zawsze chodzę z rana i to w dzień premiery pisma w kiosku, bo mogę się założyć, że nakład szybko zejdzie.

Prawdę mówiąc, nie mam nic przeciwko takim zagrywkom. Mnie taki kod nic właściwie nie kosztuje, a inni ludzie będą mieli bonusik. I, co najważniejsze, CD-Action się sprzeda. ;) I póki taki stan rzeczy jest zachowany - że ja nie płacę za ten kod - póty mogę to zaakceptować. Jeśli przez ten kod miałaby podskoczyć cena pisma lub też miałby on zastąpić coś innego, to bym się nie cieszył. :)

No nic, teraz czekam na opis zawartości pisma i we wtorek do kiosku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...