Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2013

Polecane posty

Pełniaki z tego numeru raczej nie trafiają w mój gust.

Stalkera mam pierwszą część od was z covera i kompletnie mnie gameplay odrzucił.

Damnation - wierzę tym wszystkim niezbyt pochlebnym opiniom i nie zamierzam się tą grą interesować.

McPixel - mam alergię na przygodówki.

Sanctum - nie słyszałem wcześniej o tej produkcji, niemniej zainteresowała mnie. Poszukam jakichś dobrym ofert, bo CD-Action odpuszczam w tym miesiącu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełniaki z tego numeru sobie niestety nie pogram, ale wbrew pozorom nie jest to zła prognoza. Wyjdzie Arkham Origins - zagram tylko w niego i nie będę miał wyrzutów sumienia, że za dużo czasu zmarnowałem - coraz mniej mam go ostatnio na gry. Damnation nie włączę - kaszaną wali na kilometr. Sanctum - tu wysilę się, żeby kod na steam przepisać. McPixel ma szansę na krótką sesję jak Batman nie dojdzie. Ze S.T.A.L.K.E.R.A. kupiłem Czyste Niebo w dniu premiery i niby fajne, ale ogólnie strasznie siermiężne to coś było. Cień Czarnobyla (już z płytki cdaction) wywarł podobne wrażenie. Po poprzednich dwóch odsłonach nie bardzo mam ochotę na kolejną, ale przecież płyty nie wyrzucę, poczeka na półce na lepsze czasy smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys byc moze CDA bedzie personalizowany - dla kazdego czytelnika inna zawartosc - ale planujemy to tak na 2063.

Tak czy owak - warto poczekac ;) Okladka z Mass Effect Origins czyli tak naprawde siodmeh odslony sagi, jako glowna recka Symulator Marsjanskiego Farmera a na coverze w dziale retro FIFA 14 :) I nie zapomnijcie o zlocie do WoT-a :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, niby poprzedni numer sobie odpuściłem z względów różnych, ale jednak możliwość dorwania Zewu Prypeci - jedynej części serii, która do tej pory jakoś mi umykała - jest dosyć... kusząca. Teraz tylko trzeba będzie znaleźć czas aby w to zagrać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich tych, którzy są spragnieni kodów na gold itp. - jest prosty sposób, żeby je dostać. Kupcie CDA i tyle.

Żebranie na forum, czy to w temacie, czy to drogami prywatnymi skończy się jedynie bonusem w postaci bana. A i szczerze wątpię, żeby ktoś wam z dobroci serca dał taki kod. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam problem z grą S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci. Mój antywirus ma problem z plikiem "\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\bin\xrEngine.exe" wykrywa tam jakieś świństwo: ".UnclassifiedMalware@1". I teraz pytanie czy to mój antywirus (Comodo) jest nadgorliwy czy coś tam jednak jest. Gra oczywiście nie działa po instalacji bez tego pliku. A że komputer służy mi też do pracy to wolę bez upewnienia się nie odblokowywać tego pliku:)

Ma ktoś podobny problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...