Skocz do zawartości
Ghost

Urlopy

Polecane posty

Cenzurek

OMG! Już nie wiem jak nazywać takie zachowania. Gość swoim pierwszym postem założył temat w OoG, żeby pochwalić się piratem:

Mam piracką wersje prototype, tata jak przyniósł powiedział że ta gra jeszcze nie wyszła na rynek.

Nie rozpakowałem więc narazie nie powiem o co chodzi w tej grze.

Rozpakuję i się wypowiem.

A założyłem temat żebyście czekali i czekali ;)

Na razie to Ty, kolego, poczekasz 7 dni, żeby móc ponownie coś napisać na tym forum.

A ojciec dostaje dwa miesiące! ;) - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mic126p

Przed chwilą dostał ostrzeżenie za piractwo. Po chwili założył nowy temat. Wydawalo mu się, że jeśli zamieni "pirat" na "kopia" w swoim poscie, to nikt nie zauważy. +20% i 7 dni urlopu za bezczelność i recydywę.

EDIT: Mój błąd. Drugi temat został założony przed ostrzeżeniem. Urlop i drugą karę cofam, a za problem przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebi1849

Spam, stats, olewanie zasad forum, robienie sobie z forum czata, offtop, podburzanie userów do offtopu.

Tym razem poczuliśmy się jeszcze bardziej szczęśliwi, ponieważ skakanie znów się zaczęło i kolega postanowił poinformować wszystkich skąd ma taki sprzęt. Oh, jak fajnie. Gofer nawet kopytami zaklaskał. 20 dni z dala od forum, czyli Urlopowe Hawaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INTERNAUTA6

Urlop za całokształt. Chwalenie się piractwem, podawanie stron z torrentami, bluzgi i wulgaryzmy oraz ogólna mizerność postów. Mimo trzech ostrzeżeń wciąż robi syf. Za to dostaje 40 dni urlopu i +20%. Brawo, jeszcze jedno ostrzeżenie i na zawsze się pożegnamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratos1989

5 dni za reklamowanie serwisu z licencjonowanymi kreskówkami.

35 dni za bezpodstawne oszczerstwa i obrażanie moderatorów. Jak już krytykujemy, to starajmy się jakoś ową krytykę uzasadnić. Poza tym nazywanie innych osób oszołomstwem, pisanie, że inne osoby mają "puste łby" i stek innych oszczerstw bez cienia dowodu potwierdzającego owe zarzuty jest raczej nierozsądne. I trzeba za to odpowiadać.

Razem: 40 dni urlopu i + 40% do licznika ostrzeżeń. Nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dariusxq

30 dni i moderacja postów.

Tego, że blog tego pana ma niższy poziom niż blog chomika mojej babci tolerowałem do momentu, gdy nie zdałem sobie sprawy, iż prowadzi on go tylko po to, żeby w komentarzach wyzywać każdego kto się tam dopisze. Stąd nagroda za "wybitną tfurczość". A następnym razem, gdy zobaczę coś takiego, to wywalę stąd na "mordę", którą ten kolega tak szafuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jako tako zaczęło działać, więc można zacząć czyszczenie. Na pierwszy ogień idą:

lionex

Stos beznadziejnych komentarzy w newsach. Na wiele tam pozwalam, ale żeby przez kilka stron nie pokusić się nawet o poskładanie logicznego wyrazu? Zamiast tego jakieś "Yhhhh". 3 dni odpoczynku od forum. Prawie po przeciekach wróci :wink:

Helnajt

Już obrażanie userów jest karane, ale próba obrażenia admina to prawie samobójstwo. 30 dni urlopu za wyjątkowo buracką odzywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...