Jump to content

Recommended Posts

jozek

Wysłanie do moderatora prive'a o tytule "[beeep] się" zaiste zasługuje na nagrodę. Toteż zafundowałem koledze 7 dni bez stresu na forum.

dawid1992

14 dni wolnego. Chcesz wyzywać ludzi od frajerów, to idź do piaskownicy.

lata8

Postanowił wziąć odwet na powyższym forumowiczu i też nie pożałował uprzejmości. A powtarzałem "ktoś Cię obraża, zaraportuj go, a nie załatwiaj sprawę samemu". 7 dni wolnego.

Goldtrance

Granie w kulki to się opłaca w Sheffield, nie tutaj. W/w osobnik najpierw zapytał się o spolszczenie do ściągniętego z neta pirata, a następnie, po otrzymaniu ostrzeżenia, raczył usunąć post z moim moderatorskim dopiskiem. Oczywiście post z pytaniem o spolszczenie zostawił, gdyż pewnie liczył, iż ktoś mu zarzuci linkiem. Dlatego dostaje 14 dni urlopu za notoryczne piractwo oraz moderację postów za próbę wykiwania modków.

Tygodniowy urlop dla użytkownika

weosek

Następnym razem porządnie się zastanów, nim do kogoś napiszesz o kimś "wartościowy forumowicz" z tonacją ironiczną, bo urlop nie będzie trwał tylko 7 dni.

Poza tym prób ciągnięcia flame'a też nie lubimy.

Powtórka z historii.

Kadel

opuszcza na tydzień nasze grono za chamskie, zgryźliwe odzywki do innego forumowicza próbującego pomóc w rozwiązaniu problemu.

Wiele wybaczam, ale chamstwa nie lubię.

Ebios

Jak chcesz pisać na tym forum, to naucz się kultury. Daję Ci tydzień na korepetycje. Twój post wywalam, bo nie wiem czy więcej w nim wulgaryzmów, czy błędów ortograficznych.

James

2 tygodnie na przemyślenie, czy Forum Actionum to odpowiednie miejsce na publikację tekstu recenzującego program służący do włamań na telefony komórkowe.

Na tydzień ferii zimowych wyjechał orzechXIX.

Prosiłem, podsunąłem sposób rozwiązania problemu jednak zostałem zignorowany. W takim razie za ignorowanie moich próśb oraz rażące błędy ortograficzne w prawie każdym poście zasłużona nagroda-moderacja postów.

Skończyła mi się cierpliwość dla wyczynów forumowicza

tomwac

2 tygodnie urlopu za śmiecenie na forum, bawienie się w moderatora i sprawdzanie naszej wytrzymałości na jego wyczyny.

Na tydzień ferii wyjechał:

Pawsik20

W nagrodę za stasiarskie i głupie posty oraz ich ogólny niski poziom. Prosił Smuggler, prosił Cormac, prosił wies.niak. Ja nie zamierzam więcej prosić, bo jak widać to nie dociera.

Blaskowicz

Ostrzeżenie za zbytnią agresję i brak szacunku dla poglądów innych. Akurat trafiło na mnie, więc oprócz standardowego osta dokładam tydzień urlopu jako odpowiedź na bardzo kulturalne pytanie: I co mi zrobisz? Bardzo się ciebie boję... itd. itp.

PervertQba

W nagrodę za chamską odzywkę i śmiecenie wyjechał na 2 tygodniowy urlop.

zyt123

Moderacja postów+7 dni na przemyślenie swojego zachowania, zapoznanie się z regulaminem forum i zasadami poprawnej pisowni. Głupim pytaniom i postom mówi stanowczo NIE.

Dzień urlopowicza...

A zdobywcą nagrody jest

Streliok

Życzymy udanego, 7-dniowego urlopu za wycieczki osobiste i pisanie bzdur w PD/Sprzęt.

Gamster

14 dni urlopu za:

- tragiczną jakość wypowiedzi i ciągłe olewanie moich próśb o poprawę

- startowanie z chamskimi odzywkami do mnie i Kagexa

Znajdź sobie kogoś innego do wyzywania od ciołów, poza tym forum.

zoldator

Taka pora roku że urlopy się bierze po to, żeby z domu nie wychodzić. Bo i po co? Zimno jest. 14 Dni za chamskie odzywki do innych userów + offtopic.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...