Skocz do zawartości

Urlopy


Ghost

Polecane posty

Danio098

Kaenoi

Adex4

CysiekK

Ja wiem że oczekiwanie na rozpoczęcie testów beta gry jest pełne napięcia, ale trzeba umieć się opanować w tak dramatycznych chwilach. Panowie wyżej ewidentnie nie wytrzymali, za co ja funduję im po 14 dni wolnego za komentarze do newsa przepełnione naprawdę niepotrzebnymi bluzgami.

SummonexXP

Tym razem 7 dni wolnego za wulgaryzmy w komentarzu do newsa.

mati142

Identycznie jak kolega wyżej.

pusio1996

Tym razem kolega przebił wszystkich swoich poprzedników. Nagroda? 21 dni wolnego za wulgaryzmy w komentarzach do newsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EZptrE

Było już ostrzeżenie za używanie wulgaryzmów w komentarzach do newsów. Najwidoczniej nie pomogło, bo stężenie wulgarnych słów nie obniżyło się znacząco. Może 7 dni wolnego da do zrozumienia, że naprawdę nie opłaca się bluzgać w komentarzach do newsów na stronie głównej.. Jeśli nie pomoże, to będziemy zmuszeni się pożegnać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwko1995

Kolega najwyraźniej nie rozumie, że handel kontami Steam jest niezgodny z regulaminem Targowiska. Może potrzebuje więcej czasu na przemyślenia. Mam nadzieję że 7 dni urlopu za spamowanie swoją ofertą (niezgodną z regulaminem Targowiska), pomimo ostrzeżenia i zamykania tematów przez moderatorów, pomoże i user wreszcie przeczyta ze zrozumieniem regulamin Targowiska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...