Skocz do zawartości

Urlopy


Ghost

Polecane posty

Leopos

Upominałem dziś tego pana za próby trollowania. Obiecywał poprawę. Przychodzę i co widzę? "nie biec mi do moderatora", "który ciul mnie raportował". BARDZO nie lubimy tu takich cwaniaczków. 19 dni urlopu na ostudzenie - w końcu wakacje są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jag

14 dni urlopu za recydywę w zakresie podrzegania do flame'u. Dostał już za to ostrzeżenie, a wczoraj jeszcze ostatnie ostrzegawcze upomnienie. A potem stwierdził, że 'hahaha, wy wszyscy 'stratedzy' z gry Warcraft byście się tam zesrali po pierwszych minutach', a także parę innych 'ciekawych' zdań. W związku z tym zabezpieczenie forum na 14 dni od szkodliwego wpływu tego pana było decyzją strategiczną. Hahaha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaM111222Raczył sobie "pofilozować" o tym, że Hitler miał dobre pomysły. Miał - jeden - strzelił sobie w łeb, szkoda, ze tak późno. Dostaje 60 dni urlopu, zamiast natychmiastowego bana, user, nie Hitler, tylko dlatego, że nie jestem w stanie określić czy jest to zdeklarowany zwolennik nazistów, czy forumowy prowokator. W każdym razie, jak wróci z urlopu i walnie jeszcze jednym takim tekstem, to dostanie nie tylko bana, ale wezwanie do prokuratury.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaM111222Raczył sobie "pofilozować" o tym, że Hitler miał dobre pomysły. Miał - jeden - strzelił sobie w łeb, szkoda, ze tak późno. Dostaje 60 dni urlopu, zamiast natychmiastowego bana, user, nie Hitler, tylko dlatego, że nie jestem w stanie określić czy jest to zdeklarowany zwolennik nazistów, czy forumowy prowokator. W każdym razie, jak wróci z urlopu i walnie jeszcze jednym takim tekstem, to dostanie nie tylko bana, ale wezwanie do prokuratury.

Przyjąłem wyjaśnienia usera, choć za te brednie, które wypisał i tak odpokutować musi. Zmniejszyłem urlop do 3 dni liczonych od teraz. Ale jeśli jeszcze raz uraczy nas podobnymi, to nie będzie litości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melf

W grę nie grał, ale zna się na niej najlepiej. Wywołuje flejma. Jak moderator prosi o niekarmienie trolla, to odbiera to do siebie, zresztą zupełnie słusznie, gdyż jest trollem. Co robi troll? Raportuje post moderatora. Dostaje więc 7 dni urlopu, żeby zastanowić się nad swoim zachowaniem, a w szczególności nad tym, że z pozycji trolla zaczyna już schodzić w okolicę forumowego buca.

Converse

Kolejny troll. Na forum pojawia się tylko po to, żeby uprawiać wycieczki osobiste wobec innych. Może i inteligentny, ale nie jest to typ użytkownika, którego chcielibyśmy tutaj trzymać. Jak na razie wszystkie jego posty były napastliwe i obraźliwe dla innych użytkowników. Dlatego też dostaje 30 dni wolnego (co pewnie nie będzie dla niego zbytnią dolegliwością), ale oprócz tego moderację postów. To powinno go już bardziej zaboleć - żaden post ze złośliwymi uwagami w stosunku do innych już się nie pojawi na forum.

Melf

W grę nie grał, ale zna się na niej najlepiej. Wywołuje flejma. Jak moderator prosi o niekarmienie trolla, to odbiera to do siebie, zresztą zupełnie słusznie, gdyż jest trollem. Co robi troll? Raportuje post moderatora. Dostaje więc 7 dni urlopu, żeby zastanowić się nad swoim zachowaniem, a w szczególności nad tym, że z pozycji trolla zaczyna już schodzić w okolicę forumowego buca.

Nie zrozumiał i założył nowe konto. Kolejny ost + zwiększenie wakacji do 30 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGRESIV

Ja jestem z natury spokojny, ale bardzo nie lubię jak ktoś leci sobie ze mną w kulki. Rzadko się zdarza, że ktoś po wycięciu sygnaturki dostaje ostrzeżenie za kolejny raz, gdyż najczęściej poprzedza je PW z "ostatnią szansą". W/w użytkownik nie skorzystał z tej okazji, mimo wyjaśnienia co było nie tak i otrzymania linku do regulaminu. Raczył wstawić sobie sygnaturkę łamiącą wielkościowe normy, co kończy się ostrzeżeniem oraz 7 dniami urlopu za ignorowanie uwag moderatorskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...