Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

@UP

Za niedługo dostawią nowe serwery.

@AP TOP

Rumble i Vlad, gdyż nie mają problemów z maną, Vlad ma spory sustain i świetny late, a o Rumblu to nie wiem, ale koledzy polecają. Z typowych tanków to Cho'Gat = dużo CC + true dmg i Singed = tons of poke + nikt cię nie będzie gonił + fajny CC w postaci przerzutu. I jeszcze Elise która ma 7 skilli, jest mobilna, ma CC, pajączki, ma dmg, ma ganki itd. Taki "Jack of all trades"(nie wiem jak to się mówi po polsku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na topa apeki? Diana, Fizz, Ryze, Kayle, Akali I T(roll)eemo.

Diana - mobilność ok, tankowata przy odpowiednich itemach. Shield + 2x dash jeśli trafiasz Q.

Fizz - perfidny, wkurzający escape w postaci wygibasów na harpunie. Papiery zjada na combo (jak trafisz ultem). Zabójczo silny w wymianach na 3 lvlu. imo lepszy tylko Lee Sin.

Ryze - vs. postacie AD jeden z lepszych kontr. Budując itemki cdr + mana + armor robisz mu dobrze - zapewniasz mu manę (nieustanny poke, harras przeciwnika), cdr (40% cdr na Ryze jest core) oraz armor (czyli kontra na "adeków"). Jeżeli masz szybkie palce to polecam, postać, która robisz comba w sposób szybki i niekończący się.

Kayle - tu polecam raczej hybrid Kayle z Blade of the... niby lepsza na midzie lecz na topie też daje radę. Zwłaszcza przeciwko "niedashowcom" typu Garen. Sustain, mov speed buff + słabsza wersja ulta Tryndamere.

Akali - troszkę słabsza niż kiedyś. Nieprawdopodobnie silna po 6 lvlu jeśli masz 3 ładunki ulta. Kontruję ją pink ward. Raczej na papiery.

Teemo - Teemo to Teemo. Muchrooms, muchrooms everywhere!

@edit: aha sry za błędy - ot taki szybki post przed pracą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ap na topa?... ofc Nasus... lmao

No, coś było nie tak z Euw bo pierwszy mecz promo grałem Trynda jungla i ofc wycarrowałem, było league info processing, dałem następną grę, którą wycarrowałem Nasusem i się cieszę, że jestem w br2 a tu lipa i pokazuje, że dopiero pierwszy mecz wygrany (w match history ofc wygrany ranked). No to zlewka i biorę znowu Nasusa, i znowu wygrana i voila br2. Włączam pierwszą grę w br2 wybieram Nasusa i zgadnijcie... znowu wygrana.

Tak sobie myślę, jeśli na PBE testują nerfa Nasusa z redukcją LS, to o ile chcą ten LS zredukować? Bo planują wydać skórkę Infernal Nasus, ale jak go znerfią to kto ją kupi? Obstawiam, że naprzód wyjdzie skórka, później przyjdzie nerf hammer. Jak trochę mu obniżą pasykę LS to i tak za bardzo to na moją grę nie wpłynie bo ja farmię pod turretem z doran's knife (jak to ktoś nazwał).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co myślicie o nowych zmianach?

Mi się wydaje za dużo na raz. Moim zdaniem adc dostali buffa bo te ofensywne masteries wydają się być OP. Może na Vayne je wypróbuję.

Defensywne masteries chyba są słabe poza tymi paroma dla junglera i regeneracja życia przy missing health.

Utiliti jak utility, fajny boost do speeda pozatym mocno supportowe drzewo.

Ciekaw jestem czy teraz dadzą mi grać Nasusem jak każdy sobie skórkę kupi. Na Nasusa wziąłem teraz 15 ofensywy i 15 defensywy zobaczymy jak pójdzie, jeszcze wczoraj grałem nim jakoś 23/7/0 w masteries.

Zobaczę jak będzie szło farmienie pod turretem, czy może long sword, czy doran's knife, czy może podniesienie masteries offensywnych. Ogólnie ładne zamieszanie się zrobiło.

Supportów pozmieniali, dodali im nowe itemy. Teraz ta wizja musi być rozdzielona na cały zespół, gg w soloq. Trinkety nie zastąpią wardów moim zdaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja mimo moich obaw odnośnie tego 7 slota i zmian na mapie bardzo mi sie spodobała. Nie potrzebnie sie tych zmian obawiałem bo te trinkety jak dla mnie to fajna sprawa smile_prosty.gif Zawsze to ten ward za free jest tongue_prosty.gif na topa od 9 lvla wystarczy tylko jednego warda przy sobie nosić smile_prosty.gif

Down A ja na EUW gralem juz chyba z 15 nasusami ale ani jeden skina nie miał ;/ Szkoda bo chciałbym go zobaczyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasus w jungli op? Dzięki jednemu wightowi?

Na euw w każdym meczu Nasusa banowali, więc nie mogłem sobie nim pograć (skina nie mam, bo nie kupuję skinów). Na 1-ego bota grałem bez itemów i na masteries 15/15/0 i LS quintach, ad markach mimo tego, że mam 72 atack dmg lvl1 casterów nie da się last hitować po jednym uderzeniu wieży, więc i tak będę musiał chyba kupować do' blade albo long sworda. Nerf na Nasusie mały. Tylko riot głupio robi osłabiając jego early, a zostawiając jego siłę w late gdzie jest OP. Nie mogłem grać Nasusem to brałem broken Tryndę i wbiłem br1. W obu meczach promo grałem przeciw Riven. Wystarczy jej nie dać snowballować i jakiegoś spustoszenia nie sieje, przynajmniej w bronze.

Grałem adc normala i mój supp Voli wchodził głęboko w miniony przeciwników, aby zabijać przeciwnego adc early i teraz jakoś się taki bardziej papierowy wydaję, za to świetnie się Vayne farmi teraz. Start to long sword i hp poty (chociaż nie wiem po co hp poty) i 3 LS quinty, 25 offensywne masteries i castery można last hitować po uderzeniu turreta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ujawnili Yasuo.

Wygląda na to, że jednak to będzie melee ADC na mida (wielka szkoda, że nie assassin, ale trudno). Nie używa many, prawdopodobnie będzie miał darmowe skille, jak jego wróg, Riven.

Jak nim zagram jak wejdzie na PBE, to będę mógł powiedzieć o nim troszkę więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakieś fan-arty z reddita kolega wyczytał ;)

Ogólnie postać wydaje się fajna, Q do harrasu, innowacyjne W, gap closer z E. Świetna pasywka, na Infinity i statiku mamy już 100% krytów. Ult taki średni się wydaje, z pewnością będzie to melee ADC, czyli coś, co obecnie jest bezużyteczne, ale skillset na prawdę ciekawy. OP'kiem tak czy siak raczej nie będzie, aczkolwiek nie znamy jeszcze jego DMG oraz przeliczników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego przeciwnikiem będzie, ujawiony Ao Shin (Nie jestem pewien czy tak się pisze ).

Przynajmniej ja na to wpadłem ,bo według jego lore ktoś tam kogoś zabił przy pomocy technik wiatru ,a jeśli to nie był nasz miecz bez pochwy to bardzo prawdopodobne ze będzie to ten "smok" . Taka jest moja teoria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riven jego wrogiem? A od kiedy? Toż ich lore nawet nie ma punktu wspólnego poza wojną.

Tak się składa, że ma:

http://eune.leagueof...utnik-ujawniony

Jednakże jego los uległ zmianie, gdy Noxus dokonał inwazji.

Riven jest z Noxus.

?Starszy został zabity przez technikę wiatru"

Ulti Riven się nazywa "Wind Slash" - "Cięcie Wiatru".

@Earandil

Zerknij tu http://gameinfo.eune...hampions/riven/ i kliknij na trzeciego rywala (puste okienko) Riven. Przekieruje cię na stronę Yasuo.

Ja tam mam Singeda, Swaina i Varusa, a nie puste okienko...

Tak jak myślałem, on będzie melee ADC

"Yasuo is a melee AD carry..."

EDIT:

http://eune.leagueoflegends.com/en/news/game-updates/features/one-all-live

No to mamy One for All udostępnione od 22.11 do 2 grudnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Yasuo we wrogach Riven. Tak w ogóle to jedna z najlepszych umiejętności w całej grze to W. Można zbloczyć ult Veigara, ult MF'ki, ult Riven, a także ulti Hecarima i wiele, wiele innych. Jego podstawowy skin mi się nie podoba. Zobaczymy jaki będzie dodatkowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow- tyle zmian: masterki, jungla, itemy, supporty...

I jeszcze ten tryb one for all- właśnie skończyłem mecz, gdzie po mapie śmiesznym trafem latało 10 Syndr >.> Aż mi komp ciął od tych wszystkich miotanych kul... Najdziwaczniejsza gra jaką ukończyłem Ever :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ten nowy tryb średnio mi sie podoba na mapie 5vs5, o wiele lepiej grałoby się na aramie chociaż byłby zapewne problem z balansem ale ma być to tryb który służy do zabawy przede wszystkim a aram jak dla mnie jest lepszy do tego od 5vs5. W sumie może przez to tak myślę bo ludzie na aramach podchodzą do gry bardziej na luzie, a tak jest sporo spięć między graczami. Według mnie przydałaby sie jakaś arena specjalnie zaprojektowana właśnie do potyczek one for all. Zauważyłem że wydawanie rp strasznie wciąga o ile można się w nie uzbrajać na bieżąco(chodzi oczywiście o kasę). Wciągnęło mnie to kupowanie za RP, co mnie trochę zaczyna przerażać nie wiedziałem że tak to wciąga.

Nie wiem czemu ale ta nowa postać kojarzy mi się z jedną z postaci z Metal Gear Rising: Revengeance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YASUO!!!

Jego skin w stylu kowbojskim:

http://media-titaniu.../834/yasuo1.jpg

Q - CD = 6/5.5/5/4.5/4, Zasięg = 475, po 3 castach wybija w powietrze, wbija on-hit i kryty, 10/30/50/70/90 attack dmg + 1AD* EDIT: CD i cast time będzie zmniejszany przez attack speed.

W - CD = 26/24/22/20/18, = Zasięg = 400, blokuje wszystkie pociski jak nawet ult Veigara albo ult Riven,

E - CD = ? Zasięg = ?, dash można używać na ten sam cel co 10/9/8/7/6 sek., 70/90/110/130/150 magic dmg + 1AP*, każdy dash zwiększa dmg o 25%, aż do 100%

R - CD = ? Zasięg = ?, dashuje do najbliższego przeciwnika wyrzuconego w powietrze i przytrzymuje wszystkich w powietrzu przez 1 sek. na obszarze o nieznanym zasięgu, 200/300/400 attack dmg + 1.5AD*, po użyciu ulta na 15 sek. dostaje 50% armora penteration.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...