Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

@up

To co piszę o Singedzie to zdanie najlepszego Singeda na świecie. A dokładniej InvertedComposera.

Coby nie być gołosłownym http://www.solomid.net/guides.php?g=19669-invertedcomposer-singed-build-guide

I mainuję junglę, nie supportów. Także pojazd Ci się nie udał ale próbuj dalej, kiedyś zabłyśniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o exp'a, a o hapsa HP.

Od kiedy WW potrzebuje w trakcie junglowania więcej HP, skoro i tak w 90% przypadków będzie na fullu w trakcie większości cleara?

Zyra czy Leona też nie oferują nic poza cc.

Oraz masą wbudowanego dmg, czy to z plantów Zyry, czy z procowania passive'a Leony.

Wybierając supporta na S4 należy też zważyć na masę złota jaką będą supporty dysponowały i kwestię zmian zachodzących na PBE. Może okazać się tak, że supporty znikną na rzecz... Magów, jak Annie/Fiddle czy obecnie już używanej np Zyry, bo teraz będą mogli bez problemu budować AP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o exp'a, a o hapsa HP.

Od kiedy WW potrzebuje w trakcie junglowania więcej HP, skoro i tak w 90% przypadków będzie na fullu w trakcie większości cleara?

Wiesz, zawsze coś...

@Supporty

Polecam Janne i Sone(defensywny) , i także Thresha i Leone(ofensywny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

To co piszę o Singedzie to zdanie najlepszego Singeda na świecie. A dokładniej InvertedComposera.

Coby nie być gołosłownym http://www.solomid.n...ged-build-guide

I mainuję junglę, nie supportów. Także pojazd Ci się nie udał ale próbuj dalej, kiedyś zabłyśniesz.

No i proszę, sam zrobiłeś z siebie idiotę :P Nie udało ci się mnie zgasić, nie udało. Dział z counterami mówi o Force of nature. To znaczy, że ostatnio updateowany był wieki temu i dziś jest [beeep] wart. Nawet słowem nie wspomina o elise, bo wtedy jeszcze tego champa nie było.

Podpierasz się tak starymi danymi, że już wiem, dlaczego gadasz jak potłuczony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosobi

Poradnik był updatowany 9 dni temu. I dalej jest największym kompendium wiedzy o tym bohaterze. Ale na tym koniec jak dla mnie, nie mam zamiaru zniżać się więcej do Twojego poziomu i Ci odpisywać. Znajdź sobie podwórkowych kumpli do obrażania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosobi

Poradnik był updatowany 9 dni temu. I dalej jest największym kompendium wiedzy o tym bohaterze. Ale na tym koniec jak dla mnie, nie mam zamiaru zniżać się więcej do Twojego poziomu i Ci odpisywać. Znajdź sobie podwórkowych kumpli do obrażania.

No i co z tego, że poradnik był updateowany 9 dni temu. To jeszcze nie znaczy, że sam dział z counterami był updateowany, bo widać gołym okiem, że nie (Lulu jako największy counter po prostu LOL). A potem wejdzie sobie taki gacek jak ty i myśli że jest mistrzem singeda bo przeczytał informacje sprzed roku na temat counterów. LOLOLOLOLOL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że może na to pytanie nie ma odpowiedzi ale spytać się można biggrin_prosty.gif. Kiedy można się spodziewać Treshaa na wyprzedaży? Jest jakiś sposób by oszacować mniej więcej kiedy będzie przeceniony biggrin_prosty.gif?

Ostatnio Champion Thresh był na wyprzedaży 5 lipca, także obstawiam, że w tym roku już nie będzie na wyprzedaży. Wydaje mi się, że w okolicach marca 2014 będzie ponownie na wyprzedaży. Także spokojnie zdążysz na niego IP uzbierać.

Jeśli chodzi o skina Deep Terror Thresh, to ten skin nie był jeszcze ani razu na wyprzedaży, i ten skin ma że tak to określę "pierwszeństwo", i myślę, że będzie on na wyprzedaży do końca tego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego zielone moby są silniejsze od fioletowych? :P. Z tego względu, że niby w fioletowej drużynie są lepsi gracze? :). Miałem taka sytuacje nie raz, że nawet nie dotknąłem przeciwnego miniona, a miałem przepushowany lane :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Championship Tresh juz nie bedzie dostepny do kupienia .

Wiec nie gadaj takich rzeczy Kwasny że za rok bedzie .

A to jaka skórka bedzie na wyprzedazy to juz jest losowo ustalane .

Kwasnemu chodziło o bohatera, czyli 'Champion' z angielskiego. Champion Thresh, czyli bohater Thresh, a nie o skina. ;]

Anyway: gdzieś kiedyś była napisane (chyba strona główna LoLa), jak będą wyglądać wyprzedaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam sobie nic do zarzucenia bo potrafię się jak najbardziej przyznać że po prostu zje... mecz i nie raz mi się to zdarzyło. Ale w momencie w, którym jakiś gracz wchodzi robi 0 10 w 12 minut i wychodzi i powtarza się to dwukrotnie na tej samej pozycji (mid) żeby było śmieszniej to zwyczajnie opadają ręce. Moim zdanie dota świetnie rozwiązała ten problem możliwością wyjścia z takiej gry posiadającej afka bez żadnych kar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się wyjść tylko musisz być cierpliwy, jeśli zdarzają się afki/leaverzy. Ja grając przyzwoicie adc Vayne nie mogłem się wybić. Teraz nie wiem czy to przypadek czy może niektóre postacie są broken, ale udało mi się wczoraj wbić br3 grając głównie Nasus top i trochę Tryndą dżunglę ew. topa. Nie mając praktycznie żadnego doświadczenia na topie/grania tymi postaciami.

Tryndą boję się trochę iść all in na topie na początku (mało doświadczenia), więc gramm Nasusem farmiąc, stackując q i nie wdając się w bitki na topie. Podoba mi się to jak bronzy mnie okładają a ja sobie nic zz tego nie robię i life stealuję z minionów. Podejrzewam, że na wyższym elo tak nie mógłbym grać, ale jak narazie to mi się udaje.

Też nubowałem grając runami, które miałem głownie dla Vayne. Teraz to trochę zmieniłem i dokupiłem marki hybrid pen na Naska i attack speed na Tryndę. Jak ktoś ma ochotę to może zobaczyć moje runy na lolkingu i powiedzieć czy mogą być dla Nasusa top i Tryndy top/jungle? Czytałem poradniki i chyba tak musi być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hasiu i 2real4game

Once an enemy team's inhibitor is destroyed, the Nexus (...) along with giving a boost of roughly 100 health to all the melee minions, 50 to the caster minions, and 200 to the siege minions in all 3 lanes for future waves.

Dopiero w 4 sezonie zniszczenie inhibitoru (inhibitora?) na danej linii spowoduje wzmocnienie tylko tej linii. Teraz wszystkie miniony danej strony dostają dopalacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pelikn

Dokładnie jak napisał Grycan. Nigdzie nie napisałem ""Championship"", tylko ""Champion"" więc czytaj ze zrozumieniem.

A poza tym nie wiem jak mogłeś coś takiego pomylić, skoro chwilę później napisałem ""Także spokojnie zdążysz na niego IP uzbierać."" Z tego co mi wiadomo to Riot nie sprzedaje skinów za IP.

A który skin będzie na wyprzedaży to wcale nie jest losowo. Aby skórka mogła być na wyprzedaży muszą minąć co najmniej 3 miesiące od jej oficjalnego wydania.

Skiny które zostały wydane 6 i więcej miesięcy temu mają priorytet do pójścia na wyprzedaż.

W najbliższym czasie będą to :

Dragon Trainer Lulu;

Koi Nami;

Neon Strike Vi.

Anyway: gdzieś kiedyś była napisane (chyba strona główna LoLa), jak będą wyglądać wyprzedaże.

Chodzi Ci pewnie o to : http://www.leagueofl...acie-wyprzedazy

Po dzisiejszym dniu stwierdzam, że ktoś kto uważa, że z brązu da się wyjść skillem nigdy tam nie był. Seria do srebra i dwa rankedy z rzędu afk w drużynie..... Przypadek?? Nie brąz.....

No niestety nie mogę się z tobą zgodzić. Sezon 3 zaczynałem w Bronze III albo IV, aktualnie mam series to Gold III.

Moje pierwsze series do Golda V wyglądało tak, że przegrałem 3 gry z rzędu, serie skończyłem mając 51 LP, serię przegranych na 6 LP, później było już tylko lepiej (3 wygrane i z 6 podskoczyło do 70 LP).

Ale w momencie w, którym jakiś gracz wchodzi robi 0 10 w 12 minut

Teraz Cię rozczaruje, ale w goldzie też są takie osoby, np.

- Mordekaiser budujący AD (BF Sword) itp itemy uważający to za dobry build, przegrał z Dianą, a w champion select pisał że ma "easy mida"...

- Garen, który przegrał totalnie topa przeciwko Wukongowi, Garen 15 cs, Wukong 90, zszedł z lini mając 6-0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z pewnością jest w 70% wina mojego skilla bo gdybym był pro sam bym wycarrował drużynę :D Cały sezon niestety muszę uznać za spierdzielony doszczętnie ale nic trzeba będzie harować w preseason :P Szkoda tylko że nie mogę powiedzieć, że spierdzielony został tylko i wyłącznie z mojej winy bo przynajmniej wiedziałbym iż brak skilla zrujnował mi gry (choć to też po części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym dniu stwierdzam, że ktoś kto uważa, że z brązu da się wyjść skillem nigdy tam nie był. Seria do srebra i dwa rankedy z rzędu afk w drużynie..... Przypadek?? Nie brąz.....

Widocznie nie ogarniasz na tyle żeby z łatwością wejść do Silvera.Kiedyś zdarzało mi się grać na koncie kolegi[niski brąz,juz nie pamiętam 4 albo 5].Grałem specjalnie postaciami których nie lubie/które np zakupiłem i od razu próbowałem na rankedach.Efekt?

80% winratio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...