Jump to content

LordPoland

Forumowicze
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About LordPoland

 • Rank
  Goblin

Recent Profile Visitors

681 profile views
 1. 3xUp - Podaj nick na PW, pickniesz champa którym umiesz grać, ja wezmę kontrę i będziemy grali dopóki choć raz nie wygrasz, albo ci się nie znudzi, szczegóły obgadamy
 2. @Up Czyli chcesz powiedzieć, że w grze nie istnieje pojęcie kontry, i wszystko zależy tylko i wyłącznie od skilla niezależnie od pickniętych postaci? Daj sobie luzu z butthurtem, koledzy dyskutują normalnie na temat danych championów na linii, a ty sobie nabijasz posty/lajki. Popieram Kwaśnego, Riven to early gamowy potwór, którego powstrzymanie graniczy z prawdziwym cudem. Wystarczy że na 3 levelu Rivenka złapie Jaśka w stuna i ten jedyne co może zrobić to ucieć. Nie ma szans by ten miał jakiekolwiek możliwości farmy z nią na linii, pozostaje tylko i wyłącznie babysit junglera.
 3. Tylko są postacie, które kontruje 80% rosteru, a niczym się nie wyróżniają, a masz takie przepiekielne OP'y na które są 3-4 kontry w grze, a wbijają penty 1 vs 5 (siemka Jax), balans w tej grze jest bardzo umowny, nie ma co się oszukiwać
 4. Ja tam nadal pamiętam stackowanie Sunfrajerów na niej i trollowanie z pasywki
 5. Każdy miał. A Eve jest obecnie w God Tierze jeżeli chodzi o jungle, jest niewykrywalna przez nerfy na pinki. A DMG przepotężny miała zawsze, co rekompensowało brak CC przed 6 (a po szóstym i tak slow jest niemal żaden).
 6. LordPoland

  League of Legends

  Szukam kogoś do Duo na NE, dywizja przynajmniej Gold IV, obecnie 29 level, dziś dobiję 30, komunikator nie wymagany, sam mikrofon będę miał dopiero pod koniec tygodnia. Najlepiej osoba mainująca agresywnych supportów, ale niekoniecznie.
 7. +1, w szczególności w tym sezonie z zarzuconym Relic'em. 3xUp - Grasz ADC i Supportami to nie płacz potem, że przegrywasz przez noob teamy. Mid > Top/Jungler > ADC > Support, od najłatwiejszej linii do carrowania, do najtrudniejszej. Czemu? Temu
 8. Nie ma sensu budować mu tyle Armora, bo przeliczniki nie są aż tak dobre, by go stackować, a od 300 w górę redukcja psychical DMG jest niemal żadna.
 9. Dokładnie, wczoraj zagrałem sobie dwa mecze Tariciem (jungla i support), i byłem zaskoczony, kiedy on do cholery dostał takie buffy? Na 40% CD stuny (VIsage, Frozen) stuny lecą co 2-3 sekundy, świetna aura (W late wyciągałem 40 armora dla ekipy + Locket 20 magic resista), w TF'ach jest niemal niezniszczalny, a do tego robi dość spory DMG dzięki skalowaniu armora z W i pasywki, i sporemu bazowemu demejdżowi z E. Topa jeszcze nie grałem z prostego powodu, Taric wydaje mi się nieco słaby w early 1 vs 1, w mid i late to już niszczyciel. Trzeba będzie na jakimś normalu sprawdzić w paru grach.
 10. W moich grach niemal zawsze top/jungle wbija na ADC/APC a mój mid i bot tłuką kogo popadnie, i starają się nie być focusowani, support zaś biega i nic nie robi (tzn. modli się by go ktoś focusował, ewentualnie jakiś CC poleci raz na 5 gier)
 11. Mistyczna biała chmurka obok nicku pod przyciskiem TAB, czyni cuda, mówie ci. @Up - Jak wbijasz w TF'a tanky support, zdążysz wywalić skille i dostajesz focus po którym padasz, to możesz mówić w 100% o dobrej robocie, bo nie wiem co może być lepszego od tego, że enemy team focusuje Thresha/leona, toż to momentalny insta win w TF'ie, no chyba że jest feed 5/50.
 12. Od jakiegoś czasu mam błędy z dzwiękiem, po podłączeniu słuchawek dzwięki cichną, stają się niewyraźne, jak ruszam kablem albo wejściem to dzwięk się nieco poprawia i zmienia, nie jest to wina słuchawek, bo mam kilka par i jest to samo, ma początku myślałem że popsute jest wejście, ale podłączyłem słuchawki do drugiego z tyłu komputera, i jest to samo. Wie ktoś, o co może chodzić?
 13. Te trinkety to jeden z najgorszych faili Riotu ever. Blue jest kompletnie useless, daje jednosekundową wizję na bliskiej odległości. Innymi słowy, stawiasz warda na sekundę. K. Red za to robi kupę z Twitcha/Shaco/Teemo/Eve itp. Jedynie te żółte działają dobrze, w końcu to zwykłe wardy. Mam nadzieję, żę je poprawią. Co do itemów dla supportów zastrzeżeń nie mam, mogli by jeszcze trochę poprawić junglowanie, bo obecnie linię 2/1/2 są zbyt mocne względem normalnego junglowania przez nowe itemy dla supportów.
 14. Jego skillset jest typowy pod masterowanie postaci, jeżeli ktoś będzie umiał wycisnąć z niego maksimum, to będzie wprost niesamowicie gniótł. Będzie go można budować pod AD jak i AP z lich banem, E bez CD z przelicznikiem 1.0 i nakładania LB z Q. Cholernie ciekawie się zapowiada, zazwyczaj nie robie insta buy'i, ale tu może być wyjątek. Postarali się z tym champem, tylko skin jeden z najgorszych w tym roku się zapowiada
 15. Ma pasywkę, która podwaja mu critical chance, a będzie skalował się z AP? Zapewne masz rację A co do Ao Shina - Jako że w Ionii mieszkają sami idioci, którzy pomylili by człowieka z wielkim smokiem, ten scenariusz jest całkiem prawdopodobny.
×
×
 • Create New...