Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

Two Worlds

Polecane posty

Ma ktos problem z tym logiem co ja mam?? Jeśli ktoś miał i go rozwiązał to prosze o odpowiedz na forum.

Heh, ja miałem ten sam problem, że mi gra się nie właczała i go rozwiązałem.

Jednak ten sposób nie musi zadziałać u każdego.

Każdy kto ma ten problem niech otworzy jeden, obojętnie jaki filmik z gry za pomocą Windows Media Player. U mnie to zadziałało i gra działa i jest wspaniała (jak dla mnie :lol: ). Ale u mnie mam troche dziwny błąd... Dialogi mi się wyłaczają w połowie i wskakują następne <_< Można to zignorować, ale strasznie mnie to denerwuje, bo nie można doczytać danej wypowiedzi... Jeżeli ktoś zna sposób by temu zapobiec to proszę o pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowo zainstalowałem grę i zauważyłem dziwną rzecz... 1 raz jak ją zainstalowałem nie działała ale zajmowała 5 GB. Teraz zajmuje 4 GB :blink: Dziwne... Najlepsze jest to że pod koniec instalacja niesamowicie przyśpiesza i instalacja się kończy. 2 razy próbowałem, zawsze to samo. A z tym logiem mam tak samo i wł jakiegoś filmiku nic nie daje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem co PAWSIK20 tylko u mnie występuje w innych grach. Podejrzewam że to coś

ze sterownikami, OS-em, albo z temp. grafiki. Występuje to w grach NBA08, CoD5, i czymś jeszcze. W Two Worlds grałem ale nie spodobało mi sie i odinstalowałem. PAWIK jak instalowałeś nowe sterowniki, albo oparzyłeś sie

przy karcie to możesz spróbowac to naprawić sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Maciekasta:

Zwykłego konia znajduje się najczęściej przy jakichś obozach Gromów bądź Bandytów. Orczego konia znaduje się przy obozach Orków lub na Lodowcu. A nieumarłego konia przy wieżach Nekromantów.

@ mateusz(stefan):

Magnezyt najczęściej znajduje się w podziemiach.

@ zientek106

Tak, wersja 1.7 jest najnowsza. Ale równie dobrze, można było dać wersję 1.6, bo ta którą posiadacie (1.7) to tak naprawdę addon do multi, o nazwie Tainted Blood, do którego dodaje nowe mapy. A z tego co wiem to wersja z CDA ma wycięty tryb wieloosobowy.

@ Reszta, którym nie włącza się intro:

W Two Worlds Control Panel jest opcja wyłączenia intra, spróbujcie ;)

@ Reszta, którym gra resetuje komputer:

Zaraz po resecie sprawdźcie w BIOSie lub programem (np. Speedfunem) temperature procesora i karty graficznej. Możliwe, że się przegrzewają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem co PAWSIK20 tylko u mnie występuje w innych grach. Podejrzewam że to coś

ze sterownikami, OS-em, albo z temp. grafiki. Występuje to w grach NBA08, CoD5, i czymś jeszcze. W Two Worlds grałem ale nie spodobało mi sie i odinstalowałem. PAWIK jak instalowałeś nowe sterowniki, albo oparzyłeś sie

przy karcie to możesz spróbowac to naprawić sam.

Wyłącz anty aliansing i zmniejsz rozdzielczosc w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem zainstalowałem grę wszystko dobrze ale gdy włączam ikonę Two Worlds to na chwilę pojawia się tylko myszka z przewracającym się piaskiem i nic się więcej nie dziej proszę o pomoc próbowałem zgodność z Radeonami i tryb bezpieczny i nic posiadam Radeona 9550 i XP SP2 proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że błędy graficzne i pojawiające się artefakty są spowodowane przegrzewaniem sie karty graficznej. A jeżeli gra się instaluje i pod koniec przyspiesza to bardzo możliwe, że problemem jest źle wytłoczona płyta(gra po instalacji powinna zajmować 3.93 GB na dysku). Jeżeli macie to spróbujcie zainstalować z 2 napędu, ewentualnie zrobić obraz na dysku - jeżeli obrazu zrobić się nie będzie dało to raczej popsuta jest płytka. Dla osób, które mają problemy z intrem i filmikami w grze polecam kodeki, które podałem w 1 z wcześniejszych moich postów, oczywiście przed ich instalacją skasujcie wszystkie inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że błędy graficzne i pojawiające się artefakty są spowodowane przegrzewaniem sie karty graficznej. A jeżeli gra się instaluje i pod koniec przyspiesza to bardzo możliwe, że problemem jest źle wytłoczona płyta(gra po instalacji powinna zajmować 3.93 GB na dysku). Jeżeli macie to spróbujcie zainstalować z 2 napędu, ewentualnie zrobić obraz na dysku - jeżeli obrazu zrobić się nie będzie dało to raczej popsuta jest płytka. Dla osób, które mają problemy z intrem i filmikami w grze polecam kodeki, które podałem w 1 z wcześniejszych moich postów, oczywiście przed ich instalacją skasujcie wszystkie inne.

Gra powinna zajmować 5 GB tak pisze w instrukcji, a nie 3.93 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam czasem kłopoty z intrem i działaniem gry po nim rozwiązywało zainstalowanie kodeków K-Lite Codec Pack.

napisałem to wcześniej i podałem link :)

necron w instrukcji(umieszczanej w pudełkach) jest opisana wersja kompletna z multiplayerem, którego wersja z CDA jest pozbawiona dlatego zajmuje mniej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że w tłoczni popełniono jakiś błąd. Instalacja wygląda jakby czegoś brakowało. A może po prostu to wina braku trybu multi? :unsure:

Dzisiaj rano pojawił się u mnie poważny problem. Odpalam grę, wczytuję i [beeep]. Pomrygało, raport o błędach itd. 2 bsody, 3 reinstale. Odpaliłem w końcu w trybie awaryjnym i o dziwo działa. Pomyślałem sobie, że to może dzięki temu, że odpaliło się w oknie. W opcjach ustawiłem tryb okienkowy i działa. Nie ma AA, ale działa :D

Dodatkowy myk. Mimo, że mam GeForcea odpaliłem trym zgodności z Radeonami i po wczytaniu gry zamieniłem na tryb pełnoekranowy. Działa ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...