Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

Two Worlds

Polecane posty

mam problem z gra jak instaluje wszystko lux chodzi i odpalam gre klikam nowa gra itd. a jak się już załaduje to wywala mnie do pulpitu i zamyka gre :(

Miałem podobny problem. Było to winą sterowników do karty graficznej. Spróbuj ściągnąć nowsze.

Ewe. problemem może być zatkany rejestr - polecam jakiś program do czyszczenia (Udało mi się tak naprawić Gothic 3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds

instalacja przebiegła bezproblemowo (prawie)

gra kazała zainstalować sobie Ageia PhysX. Najpierw jednak znalazła go na dysku i kazała wywalić w diabły i zainstalować swoją wersję (nadmienię, że starszą niż posiada przeze mnie).

konfig sprzętu:

Athlon 4800+

2 Gb RAM (667Mhz)

GeForce 8800GTS 320MB EVGA

aha i jeszcze jedno, gra po zmianie rozdzielczości i podwyższeniu detali nie zachwyca wyglądem, a chrupie jakby co sekunda coś sobie doczytywała! czy to może być wina że jest generalnie skasztaniona, czy wina grania w safemode?

W najnowszych sterownikach do GeForce jest PhysX (można sprawdzic w dodaj usun programy) umnie gra diała na takiej konfiguracji na XPku. Nie instalowałem Ageia PhysX podczas instalacj gry, a szarpie tylko podczas autosave

Do jakiej gildi się zapisać? lub czy można zapisać sie do każdej bo w instrukcji jest napisane ze niektóre gildie sie nielubią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszę jeszcze raz temat "nie działania" .instalacja przebiegła bez problemu. Ale jak tylko próbuję to uruchomić na sekundę widzę logo gry a potem... nic!. żadnych powiadomień błędów. Po prostu błysk logiem i tyle. w trybie bezpiecznym jest błąd typu Wysyłaj/nie wysyłaj. proszę doradźcie bo się strasznie na tą grę napaliłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili grania gra łapie chwilową zwiechę po czym na ekranie pokazują się jakieś dziwne kwadraty w kolorze trawy bądź drzew na około. <_< Ogólnie grać się nie da. Jak moge normalnie sobie pograć? Mój PieC

Core2Duo E7300 2,66GHz

3GB RAM

GeForce 9800GT 512MB

PS. wersja z CDA ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszę jeszcze raz temat "nie działania" .instalacja przebiegła bez problemu. Ale jak tylko próbuję to uruchomić na sekundę widzę logo gry a potem... nic!. żadnych powiadomień błędów. Po prostu błysk logiem i tyle. w trybie bezpiecznym jest błąd typu Wysyłaj/nie wysyłaj. proszę doradźcie bo się strasznie na tą grę napaliłem

Może brak kodeków ? Mi wyskoczyło okienko, zaznaczyłem kodeki i działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam inny problem moj pc:

INTEL CARELON 2,7GHZ

1GB RAMU

GRAIKA RADEON X1650 256mb OBSLUGUJE PIXEL SHADER 3.0

a wyskokuje mi tak kie okien po wlaczeniu gry (nic sie nie pokazuje sam czarny ekran i te okienko zaraz )

w okienku pisze:

Wystapil bład podczas inicjalizcji direck 3D.

Nie wystarczajaca funkjonalnosc lub konfiguracji karty graficznej/ problem ten może powodowany przez sterowniki

sprobuj urochomic gre w trybie bezpieczny (z parametrem -safemode)

plytka jest z CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

GF FX 5200

512 MB Ram

Intel Pentium 4, 2,6 MHz

Odpalam instalację, instaluje się chwilę potem wyskakuje taki błąd:

25404389kl5.jpg

Klikam ok, i instalacja się zawiesza. Proszę o pomoc.

EDIT: Problem rozwiązany, po kilku próbach instalacji działa.

Nowy problem, odpalam, pojawia się czarny ekran, logo Two Worlds i powraca do pulpitu. Proszę o pilną pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...