Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

Two Worlds

Polecane posty

eXao - Chodzi Ci o te skróty na pasku w lewym dolnym rogu? Jeśli tak, to jak np. chcesz dać miecz pod jedynkę, to musisz przeciągnąć go z ekwipunku (nie z okienka broni!) na kratkę o numerze jeden, itd. Aha, przedmioty lecznicze można dawać tylko w dwóch ostatnich kratkach, a magię w trzech, przed tymi ostatnimi. Powodzenia :)

szakalik1:

2.W oknie ekwipunku, po prawej masz taki jakby kociołek, przy nim pięć takich "półek" na których możesz kłaść składniki. Gdy dobierzesz odpowiednie, wg. Ciebie składniki, klikasz na ognień pod kociołkiem. Wyświetlą Ci się na dole efekty eliksiru i będziesz mógł go nazwać, by mieć już receptę. Radzę zapisać przed zrobieniem, bo może wyjść zły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra domyślnie zajmuje 3.9 GB po instalacji, 5GB wolnego miejsca jest wymagane do zainstalowania gry(pamięć operacyjna dysku), a gra zaczyna potem zajmować coraz więcej przez wprowadzanie dodatkowych ustawień. Zresztą co dysk to inaczej może pokazywać wagę gry - ale średnio wynosi ona 4GB.

Co do skrótów to wcale nie jest tak, że mikstury zajmują tylko 2 ostatnie okienka. Wystarczy wcisnąć F8 albo F9 i już mamy własne 2 paski skrótów - tam wkładamy wszystko gdzie chcemy, w dowolnej kolejności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zainstalowany K-Lite Codec Pack i nie moge dalej włączyć gry. Ciągle to logo wyskakuje i tyle. Nawet zacząłem się bawić Control Panelem i nic. Też brałem każdy filmik włączałem przez Windows Media Player i dalej to samo. Proszę pomóżcie mi w tym problemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że obcięcie multiplayera jest powodem tych problemów :P

mam kilka pytań

1.kto może mnie nauczyć nekromancji i gdzie?

2.jak robić eliksyry?

3.kto może mnie nauczyć alchemi i gdzie?

4.jak zabić nożem bo normalnie jak zwykłą bronią sie nie da więc jak?

Nekromancji i Alchemii możesz się nauczyć w Rovant (to na północy) lub w Enklawii (to na południu) ;)

Ja mam zainstalowany K-Lite Codec Pack i nie moge dalej włączyć gry. Ciągle to logo wyskakuje i tyle. Nawet zacząłem się bawić Control Panelem i nic. Też brałem każdy filmik włączałem przez Windows Media Player i dalej to samo. Proszę pomóżcie mi w tym problemie.

Dziwne, ja otwierałem przez WMP i mi pomogło, a innym nie :D

To mam dla ciebie inny sposób...

Wykasuj wszystkie filmiki, może to ci pomoże ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie.

Jestem po rozmowie o pieczęci i tej z siostrą trochę dalej (niepokolei). Poszedłem zdobyć część pieczęci do klanu Karga. Strażnik oczywiście mnie nie wpuścił więc go ubiłem i wchodze. Tam każdy dla mnie super jakbym miał szacunek 10\10. Gadam z szefem i daje mi zadanie pogadać z królem a ja tylko pieczęć chciałem, bo zamknięta.

Więc czy dużo straciłem i wczytać sejw tuż przed wejściem i moim przestępstwem czy iść na żywioł i grać dalej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Grałem bardzo dawno temu, dlatego jeśli pomogę - super, jeśli nie to sorry ;].

O ile pamiętam, to trzeba parę zadań zrobić u tego gostka. Bodajże

będzie trza go później uwalić, bo coś tam coś tam

:P.

Jeśli nikt nie pomoże, to SPECJALNIE(^^)dla ciebie zagram od save, gdzie jestem w klanie karga i powiem co i jak

Zapoznaj się z zasadami pisania postów->cytowanie. Nie cytujemy poprzedniego posta.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirabax chyba mnie nie zrozumiałeś... ja trochę (niechcący) przeskoczyłem (dobre 2-3 godziny jak na moje oko [uwielbiam poboczne questy :P ) Ja tam się dostałem po pogłaskaniu mieczem strażnika. Niby super każdy do mnie z dobrocią jakbym miał respekt 10\10 a mam 2\10 !! nie wiem co mam robic bo nie chcę dla nich pracować tylko dla drugich... oto mi chodzi :P

No ale za chęci dziękuje

PS. narazie się porozglądam po okolicy poboczne misje powykonuje

PS 2. Postać (o ile pamiętam) ma 13 może 14 lev. Ukierunkowywuje go w stronie ee... wszystko po trochu (niby chce jako mag ale nie zabardzo z czarami) ale idzie dobrze (łatwy poziom :P powinienem jednak średni) zbroje mam b. dobrą (troche półpłytowej troche ko... no jak kolczuga :P) i mam kupe ziółek a 0 alchemi :P

O prosze nawet 2\10 respektu nie mam. dostaje go po ubiciu strażnika hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno mam pytanie jak okradać innych bo jestem nauczony tej czynności tylko nie wiem jak jej użyć jak ktoś zna odpowiedz na to pytanie to niech napisze i pamiętajcie o tamtych pytaniach :P

Heh, jak się jej nauczyłeś to powinna być w spisie umiejętności, lub automatycznie na pasku umiejętności :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno mam pytanie jak okradać innych bo jestem nauczony tej czynności tylko nie wiem jak jej użyć jak ktoś zna odpowiedz na to pytanie to niech napisze i pamiętajcie o tamtych pytaniach :P

Okradanie -

1.najpierw uruchamiasz tryb skradania

2.podchodzisz do odpowiedniej osoby w tym trybie

3.jeżeli jesteś blisko i nikt cię nie zauważył to dopiero można okradać.

Wszystko to wyjaśnia gość który uczy złodziejstwa i skradania, ale jak nie czyta się opisów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą(wersja 1.7)polegający na tym że postacie przerywają kwestie mówione nie docierając do ich końca. Pomóżcie proszę. :)

No nie!! :D Piersza osoba, która ma taki problem jak ja! Wiesz, że mnie to też denerwuje :angry:

Nie umiem sobie z tym poradzić!!! Ludzie, proszę was, pomóżcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie.

Jestem po rozmowie o pieczęci i tej z siostrą trochę dalej (niepokolei). Poszedłem zdobyć część pieczęci do klanu Karga. Strażnik oczywiście mnie nie wpuścił więc go ubiłem i wchodze. Tam każdy dla mnie super jakbym miał szacunek 10\10. Gadam z szefem i daje mi zadanie pogadać z królem a ja tylko pieczęć chciałem, bo zamknięta.

Więc czy dużo straciłem i wczytać sejw tuż przed wejściem i moim przestępstwem czy iść na żywioł i grać dalej?

Idz do wykopalisk i zrob questy dla rodziny Shelden.W pewnym momencie dostaniesz tam zadanie polegające na zabiciu tego strażnika.

Więc nic nie straciłeś:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma problemy z zapisem gry? Tzn. szybki zapis sie nie robi.. musialem pousuwac inne zapisy ( moze to z braku miejsca ) i wtedy znow zaczelo dzialac.

Najgorszym problemem jest znikanie zapisu. Juz 2 razy tak mi sie stalo. Zapisalem sobie gre pod nazwa Test, chce otworzyc.. nie ma. Ostatnio znow sobie zapisalem pod taka sama nazwa.. nie ma.

Teraz pytanie o zadanie.

Mam misje u nekromanty. "Wiecej sznura". Nie wiem czy to jest jakis blad, czy tak musi byc, wiec pytam was. Moze ktos bedzie wiedziec.

1 misja, to bylo przyniesienie sznura.

2 misja, dostarczenie lalki.

Z 3 misja mam niestety problem. Odjezdzam troche od tej chalupki na koniu, mijam ten wiekszy kamien [ po prawej stronie ] ( to zeby mozna bylo sie zorientowac, jakby ktos chcial to sprawdzic - taki punkt orientacyjny ). I nagle "Misja wykonana". Wracam do nekromanty, a tam zamiast niego stoi straznik. Pyta o sznur, wybieram.. ze nie. Ok. dostaje exp i tyle. Jesli wybiore, ze tak slyszalem o sznurze, on mnie atakuje.

Sprawdzalem nawet w dzienniku, i tam wogole potem nie ma tego wpisu.. jakby znikl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 3 misja mam niestety problem. Odjezdzam troche od tej chalupki na koniu, mijam ten wiekszy kamien [ po prawej stronie ] ( to zeby mozna bylo sie zorientowac, jakby ktos chcial to sprawdzic - taki punkt orientacyjny ). I nagle "Misja wykonana". Wracam do nekromanty, a tam zamiast niego stoi straznik. Pyta o sznur, wybieram.. ze nie. Ok. dostaje exp i tyle. Jesli wybiore, ze tak slyszalem o sznurze, on mnie atakuje.

Sprawdzalem nawet w dzienniku, i tam wogole potem nie ma tego wpisu.. jakby znikl.

Przecież strażnik informuje, że nekromanta został zabity i pyta się czy masz z nim coś wspólnego - więc w czym problem...

... chyba że wystąpił jakiś błąd i nie informował.

Misja wykonana w ten sposób,że nie ma już komu dostarczyć sznur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eXao, napis misja wykonana pojawia się z tego względu, iż po odpowiednim zbliżeniu się do jaskini "kukiełka" zabija tych złych.

Misja ma to do siebie, że znika z dziennika :)

To akurat wiem, wjezdzam do jakini. Boom a oni leza. To jest normalne.

karis

Wlasnie to jest dziwne. Dlaczego tak jest? Odjezdzam od jego domku, nic nie robie "Misja wykonana". Potem z nikad pojawia sie straznik. To mnie wlasnie ciekawi. Nawet nie mam szansy wykonac tego zadani. Czy to wlasnie tak jest z gory ustalone, ze musze to zadanie przegrac?

Misje znikaja po wykonaniu. Ale wtedy mozna rowniez i te wykonane przejrzec. A tej wogole nie ma w dzienniku. Najpierw jest, a po tym "Misja wykonana" juz jej nie ma.

#

Czy dalej jakies misje dla nekromantow beda dostepne?

##

Czy ja moge miec w kazdej organizacji 10/10. Czy tez w dalszej czesci gry bede musial sie opowiedziec/przylaczyc do ktorejs ze stron?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...