Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

Two Worlds

Polecane posty

A mozecie mi cos poradzic?? Bo ja jak wlaczam gre to sie pokazuje tylko logo i dalej juz nie da rady!! Co ja mam zrobic?? Moj komp to AMD Sempron 2500+. Radeon 9550,1,5GB RAM prosze o szybka odpowiedz bo ja chcialbym pograc w ta gre

Spróbuj odpalić przez Radeon Luncher ja też miałem przed odpaleniem przez tego lunchera. A jakby nie pomogło to trzeba sciągnąć jakieś video codeki czy coś takiego tylko nie pamiętam z kąd.

Jakby co to wejdź na Oficjalną stronę i na forum w dziale pomoc powinno być podane a także inne sposoby jeżeli to by nie pomogło.

I dodam że to jest do wszystkich(!!!!!) dlatego bez spamu więcej niepotrzebnego!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.93 GB. Nie łatwiej sprawdzić i zainstalować? Chyba, że masz mniej miejsca i dlatego pytasz toteż zwracam honor.

Mi też tyle waży, chciałem się upewnić bo problem z niewłaczaniem się rozwiązałem i teraz mam inny problem :huh:

U mnie dialogi się w połowie tekstu wyłaczają i właczają się następne i nie da się doczytać :(

A pytałem się ile waży bo w wymaganiach jest wymagane 5GB na pliki :huh: Dla mnie to dziwne :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć... oglądałem recenzje na youtubie i się przeraziłem, ale mimo to zainstalowałem(bezproblemowo) i co?.... i muszę przyznać, że gra nie dość że śmiga mi elegancko na max detalach, doczytuje tylko momentami to wygląda naprawdę pieknie (zwłaszcza na AAx8 po użyciu pliku z CDA i wpisaniu komendy w grze). Wygląd wody mnie bardzo miło zaskoczył. Pograłem z 2 godzinki i naprawdę ciekawie się zaczyna, bardzo fajnie rozwiązany system skilli i eq(cała masa,brakuje tylko unikatów a'la diablo ;) ), npc też rozmawiają bez zarzutów, filmiki ok. Jedyne do czego się mogę przyczepić to strasznie łatwo zdobyć wypasiony eq. Co obóz bandytów to znajduję jakąś kozacką zbroje, buty itp, walka nawet znośna na poziomie średnim(chociaż nieco sztywna, brakuje elastyczności Geralta :P ), koń trochę chodzi jak android ale reszta naprawdę ok. Mam 1 pytanie - czy w tej grze da się spać??? Pogoda jest świetnie rozwiązana ale nie zawsze mi się chce po nocach misje robić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...O co ci dokładnie chodzi Oparnik? Jaką widzisz różnice między filmikami z gry na you tube a wersją z CDA ?

Chodzi mi głównie o różnice związane z menu głównym oraz różnice w rozgrywce.Dopatrzyłem się kilku elementów zupełnie innych.Poza tym wszystko śmiga płynnie na filmikach , a tu na forum ludzie jęczą (wraz ze mną ) ,że gra się tnie nawet na mocnych kompach. Czy przypadkiem wycieli coś więcej niż tylko multi...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ziomki sprawa wyglada tak sciągnijcie tą http://drivers.softpedia.com/progDownload/AGEIA-PhysX-Driver-71113-Download-46209.html wersje ageia i przy instalacji zaznaczyć trza plik twoworlds.exe i chodzi

Ściągnąłem, chcę zainstalować i piszę, że nie jest prawidłową wersję systemu Win32 czy cuś takiego. O co biega?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel pentium 4 2,44MHz

2GB ram

GeForce 7600 GS

A kompa mam jednordzeniowego :(

Nie wiem co mam robić :(

HELP!!!

wsadzić płytę do napędu i zainstalować grę !

ps : mam podobny config p4 3.2 EE , 2gb ram hyper-x , i r1950 pro i śmigała jak marzenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zainstalowałem z innej strony, nie było nic do zaznaczania podczas instalacji. Odpalam grę, jest logo TW i gra się zacina. Cały czas pokazuje logo. W procesach jest brak odpowiedzi. Już chyba dam se spokój z tą grą, bo chyba już nic nie zrobię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...O co ci dokładnie chodzi Oparnik? Jaką widzisz różnice między filmikami z gry na you tube a wersją z CDA ?

Chodzi mi głównie o różnice związane z menu głównym oraz różnice w rozgrywce.Dopatrzyłem się kilku elementów zupełnie innych.Poza tym wszystko śmiga płynnie na filmikach , a tu na forum ludzie jęczą (wraz ze mną ) ,że gra się tnie nawet na mocnych kompach. Czy przypadkiem wycieli coś więcej niż tylko multi...?

Nie wiem jak tobie ale mi wszystko na full śmiga bez najmniejszego problemu. Możliwe że nie są to tak mocne kompy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zainstalowałem z innej strony, nie było nic do zaznaczania podczas instalacji. Odpalam grę, jest logo TW i gra się zacina. Cały czas pokazuje logo. W procesach jest brak odpowiedzi.

No a ja mam taki sam blad i bylem juz na Two-worlds.pl i tam dopiero jest zaczety temat o tym

Jeśli ktoś znalazł sposób na to żeby gra chodziła po tym błędzie to niech napisze na moje gg 12127279

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twardego niestety nie da się skopiować...

Wyskakuje błąd przy próbie kopiowania kilku plików np.

NxCharacter

PhysXLoader

Two Worlds.exe

i innych...

Komunikat:

"Nie można odczytać z pliku lub dysku źródłowego"

albo

"Parametr jest niepoprawny".

Jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...