Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

Two Worlds

Polecane posty

Gra się wam wyłacza po wyskoczeniu loga gry...

Ja miałem ten sam problem, ale już go nie mam bo znalazłem odpowiedz :P

Chodzi tutaj o filmiki. Wywalenie ich byloby najlepszym rozwiązaniem i gra ruszy, ale można grać z filmikami :D

Należy uruchomic jeden filmik przez program Windows Media Player i... "TADA"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się wam wyłacza po wyskoczeniu loga gry...

Ja miałem ten sam problem, ale już go nie mam bo znalazłem odpowiedz :P

Chodzi tutaj o filmiki. Wywalenie ich byloby najlepszym rozwiązaniem i gra ruszy, ale można grać z filmikami :D

Należy uruchomic jeden filmik przez program Windows Media Player i... "TADA"

A ten filmik odtworzyć to jakiś konkretny czy obojętnie jaki? Jaki ty odtworzyłeś? A jak to nie pomoże, to wszystkie filmiki usunąć trza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się wam wyłacza po wyskoczeniu loga gry...

Ja miałem ten sam problem, ale już go nie mam bo znalazłem odpowiedz :P

Chodzi tutaj o filmiki. Wywalenie ich byloby najlepszym rozwiązaniem i gra ruszy, ale można grać z filmikami :D

Należy uruchomic jeden filmik przez program Windows Media Player i... "TADA"

A ten filmik odtworzyć to jakiś konkretny czy obojętnie jaki? Jaki ty odtworzyłeś? A jak to nie pomoże, to wszystkie filmiki usunąć trza?

Pierwsze co zrobiłem to usunąłem wszystkie i tak trzeba bo w trakcie gry będzie wywalac do windowsa...

Ale sobie tak uświadomiłem, że gra bez filmików to kicha i wystarczy obojętnie jaki otworzyć, aby stał się cud :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z pokonaniem błędu z "dziwnym wyłaczaniem się" gry mam nowy problem :(

Otóż chodzi mi o dialogi między postaciami. Gdy dochodzi do dialogu jeden gościu mowi co ma mówić, ale zanim dokończy włacza się kolejny tekst i... nie da się nawet doczytać co mam zrobić?? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, nawet usunięcie filmików nie pomaga. Może w końcu wypowie się tu redakcja CDA, bo to jest koszmar?

A uruchomiłeś chociaż jeden z nich prze Windows Media Player??

Ja tak zrobiłem i mi chodzi, niestety po jednym problemie zjawia się drugi. Dialogi się przerywają i wchodzą nowe i nie da się nawet do końca przeczytać. Nigdzie w necie nie piszą o takich problemach :( A myślałem, że przez ferie pogram sobie w TW :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, nawet usunięcie filmików nie pomaga. Może w końcu wypowie się tu redakcja CDA, bo to jest koszmar?

A uruchomiłeś chociaż jeden z nich prze Windows Media Player??

Ja tak zrobiłem i mi chodzi, niestety po jednym problemie zjawia się drugi. Dialogi się przerywają i wchodzą nowe i nie da się nawet do końca przeczytać. Nigdzie w necie nie piszą o takich problemach :( A myślałem, że przez ferie pogram sobie w TW :(

No tak, chyba wszystkie odpaliłem przez WMP. Nic. No normalnie jaja, dają gry, które nie działają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że ta gra to jeszcze większa porażka niż Gothic 3! Chociaż G3 na swój sposób wciąga :D

No trudno. Będzie trzeba odpalić jakąś inną gierke :P

Ale jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi... W wymaganiach piszą, że gra wymaga 6GB wolnego miejsca w tym 5 GB na pliki.

Wyjaśnijcie mi to, że po instalacji gra waży nicałe 4GB!!!! :blink:

Jest to możliwe, że brakuje kilku plików?? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem na czym polega problem. Gdy u mnie gra się pierwszy raz włączała wyskoczyło okienko moich kodeków ffdshow z zapytaniem czy używać ich do otworzenia jakiegoś pliku wideo, dałem aby zawsze z nich korzystał i potem wyskoczyło logo cda i inne intra. Jeśli spojrzymy do katalogu gry to zobaczymy, że te intra i inne cut-scenki są w formacie wmv i pewnie do ich otwarcia są potrzebne kodeki. Spróbujcie odinstalować swoje kodeki i zainstalować ffdshow. U mnie gra działa bez zarzutu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem na czym polega problem. Gdy u mnie gra się pierwszy raz włączała wyskoczyło okienko moich kodeków ffdshow z zapytaniem czy używać ich do otworzenia jakiegoś pliku wideo, dałem aby zawsze z nich korzystał i potem wyskoczyło logo cda i inne intra. Jeśli spojrzymy do katalogu gry to zobaczymy, że te intra i inne cut-scenki są w formacie wmv i pewnie do ich otwarcia są potrzebne kodeki. Spróbujcie odinstalować swoje kodeki i zainstalować ffdshow. U mnie gra działa bez zarzutu.

U mnie gra działa, ale mam inny zarzut :P

W czasie jakich kolwiek rozmów między postaciami dialogi nie są pełne tzn. gościu mówi tekt ale go nie kończy i się włacza kolejny i nie da się przeczytać tam co on powiedział bo jest kolejny tekst. :(

Nie da sie jakoś tego spowolnić?? Widze, że tylko ja mam taki problem i nie da się go rozwiązać :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję pismo (tak z przyzwyczajenia... nie dla gier xP Rzadko, kiedy trafia się taka co mnie zadowoli :)).

Patrzę: "Two Worlds".

Coś ciekawego...

I lipa, bo nie mogę zainstalować.

Włączam instalator... ustawiam wszystko i dochodzimy do paska postępu.

Niby coś sprawdza i aktualizuje - trwa to dłuższą chwilę... nagle leci z jakieś sześć pasków do przodu i niby następuje dalsza instalacja.

Widnieje:

Video.

Leci ze trzy paski... Postem mija dłuuuuuga chwila.

2 paski do przodu... Kilka sekund... Cofa je O.o

Zamiast video: "Błąd kopiowania".

Chwila i znów napis: Video.

I tak w kółko...

Za każdym razem...

Tylko reklamacja wchodzi w grę? xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ludzie. Jeździcie po CDA, a tymczasem z grą jest wszystko ok (w przeciwieństwie do Tycoon City, ale to tez nie wina CDA). Mi gra chodzi ok (mimo iż mam laptopa i to nie jakiegoś wypasionego (1 GB RAMU chociażby) nie mam żadnych problemów z grą. Jak komuś niechodzi to punkt pierwszy: Masz radeona? W katalogu z grą jest specjalny exec dla redeonów. 2. Problem z filmami? Nie wiem... kombinujcie z kodekami. Jeśli chodzi o to że gra zajmuje mniej niż deklaruje przy instalacji czy w instrukcjach, prawdopodobnie nikt nie modyfikował instrukcji tylko po to by uwzględnić "wykrojone" multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...