Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

Two Worlds

Polecane posty

LancerPRL a jak masz kartę graficzna?

Jeśli Radeona wejdź do folderu z gra i tam będzie Two Worlds RADEON.exe przez to gra działa.

Mój problem:

AMD Athlon 3200+ 2 GHz

1 GB Ram

ATI Radeon 9550/ X 1050

a gra mi się nawet na 800x600 i wszystko na minimum zacina...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam inny problem moj pc:

INTEL CARELON 2,7GHZ

1GB RAMU

GRAIKA RADEON X1650 256mb OBSLUGUJE PIXEL SHADER 3.0

a wyskokuje mi tak kie okien po wlaczeniu gry (nic sie nie pokazuje sam czarny ekran i te okienko zaraz )

w okienku pisze:

Wystapil bład podczas inicjalizcji direck 3D.

Nie wystarczajaca funkjonalnosc lub konfiguracji karty graficznej/ problem ten może powodowany przez sterowniki

sprobuj urochomic gre w trybie bezpieczny (z parametrem -safemode)

plytka jest z CDA

Ja mam ten sam problem wie ktos jak uruchomic w trybie bezpiecznym w safemode ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petrus165 mam ten sam problem i mi w zadny trybie niedziala nawet w awaryjnych W ZADNYM to co mam robic?????Nawet logo sie nie pokazuje jak ktos wie o co chodzi to niech niech pisze na forum lub na e-maila

robkis2@WP.PL

DZIENKI Z GORY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem po zainstalowaniu gry gdy próbuję ją uruchomić na chwilę pojawia się logo TW po czym wywala mnie do windowsa. W trybie awaryjnym mam to samo tyle że jeszcze wyskakuje mi błąd wysyłaj/nie wysyłaj wie ktoś co z tym zrobić???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze strasznie szarpią wszystkie animacje głównego bohatera, a już celowanie z łuku i jazda konno to totalna porażka. To problem mojego sprzętu czy urok gry? Na wersji z KŚG też tak miałem, więc sterowniki nie wchodzą w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem podobny problem jak wy - wywalało mnie przy włączaniu gry. wywaliłem więc stary soft od nvidia a później próbowałem zaktualizować stery do grafiki ale po zakończeniu instalacji pojawiało się że aktualizacja się nie powiodła (?). wyglądało jednak na to że się zainstalowało. zrobiłem reset. i o dziwo zaczęło działać. ;p

vista 32bit

geforce 8800gts 512

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety co chwilę wszystko zwisa, i dostaje informację o vpu recover od catalysta (maks detale, wyłączone wygładzanie) - chyba gra nie lubi radeonów... Do tego po 2, 3 "zwiechach" sterowniki graficzne całkowicie padają i potrzebny jest restart kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam prośbę o pomoc. Ale tym razem kieruje ją szczególnie do redakcji CDA. Pomóżcie błagam. Bardzo lubię grać w rpg a Wiedźmin ma u mnie szczególne miejsce. Chciałbym się przekonać czy i Reality Pump potrafią robić dobre rpg-i.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cysiu12

Mam slabszy sprzet, nie scina mi tylko w podziemiach, na otwartym swiecie "prawie"* grac sie nie da. U mnie z detalami jest tak, ze gra chodzi IDENTYCZNIE zarowno w najwiekszym i najmniejszych detalach, chyba taka gra, a roznica w grafie jest wielka. Wiec proponuje ustawic najwieksze, przynajmniej u mnie jest taka sama liczba FPS'ow jak na najmniejszych detalach. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można poradzić coś na te lagi? denerwują mnie pojawiające się znikąd watahy wilków( dosłownie metr ode mnie, gdzie przed momentem nic nie było)Druga sprawa to zasięg widzenia mam na max i nic to nie zmienia.... Trzecia sprawa dlaczego jak poszedłem do drugiego węzła była gatka o jakiś relikwiach (i o wybraniu mojej drogi, gdzie jeszcze do żadnej gildii nie przystąpiłem i rozmawiałem, może tylko z 5 osobami :P)? muszę coś wcześniej zrobić? A poza tym nie działa mi "mod" jest komunikat, że nie można otworzyć 2w.txt.

1.Niestety przy słabym sprzęcie przeciwnicy tak się pojawiają i nic nie można na to poradzić

2.Zasięg widzenia nie ma wpływu na pojawianie się przeciwników tylko na otoczenie.

3.W tej grze takie przypadki są bardzo częste - taka juz jej specyfika

4.podaruj sobie moda - przy zaciachach lepsza grafika niewiele daje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...