Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exkudlaty

Two Worlds

Polecane posty

a ja mam teki problem : właczyłem grę, pokazuje się logo później jakieś ładowanie mapy(chyba). włączyło się menu i nie ma głosu, sprawdzalem w ustawieniach niby wszystko jest jak powinno. wybralem nową grę i nic nie słysze :/ a troche slabo jak sie gra bez glosu. moja karta muzyczna to C-MEDIA AC97 AUDIO DEVICE i najgorsze jest to ze nie ma do tej karty sterownikow .Probowalem wielu sposobów na to aby głos zadzialal i nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam teki problem : właczyłem grę, pokazuje się logo później jakieś ładowanie mapy(chyba). włączyło się menu i nie ma głosu, sprawdzalem w ustawieniach niby wszystko jest jak powinno. wybralem nową grę i nic nie słysze :/ a troche slabo jak sie gra bez glosu. moja karta muzyczna to C-MEDIA AC97 AUDIO DEVICE i najgorsze jest to ze nie ma do tej karty sterownikow .Probowalem wielu sposobów na to aby głos zadzialal i nic.

Nie wiem czy wiesz ale ten bład w 90% pojawia sie w piratach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
Nie wiem czy wiesz ale ten bład w 90% pojawia sie w piratach :)

Ta? Dobrze, że dałeś sobie te 10% niepewności.

saviour - Podobny efekt miałem przy próbie grania w demo, już dość dawno temu. Na szczęście podczas odpalenia wersji z KŚG dźwięk jest. Nie wierzę, że do Twojej karty nie ma nowych sterowników (to karta zintegrowana z płytą?). Musisz dobrze poszukać. Najlepiej zacząć od strony producenta chipu dźwiękowego, można też poszukać na stronie producenta płyty głównej (ale ci często mają nieaktualne stery do tego typu urządzeń jak audio na swoich płytach). No a potem pozostaje standardowa zabawa: najnowsza wersja Directa, zmniejszanie przyspieszenia w dxdiag itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gnojka utuklem w 10minut :D . Pewnie spytacie jak?? Nic prostszego jesli jest sie dobrym w nekromancji i ma duzo magicznych pocisków z tej szkoly <ja mialem 60 zdobywac mozna je po pokonaniu nekromantów w wieżach> nazbieralem duuuuuuuuuzo eliksirów many i zaczela sie zabawa odeszlem na bezpieczna odleglosc i w tempie piorunu naciskalem 0(mana) i 6<pocisk> oczywiście jak mialem go na celowniku. No i cala filozofia :P

A Reist rzeczywiście ma potęzny atak ja mialem ochrone przed wszystkim ok 20000pkt, życia 11000 i zabil mnie jednym pacnięciem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nekromancji, jak i innych szkół magii możesz nauczyć się w Qudinarze. Na placu, obok teleportu [wewnątrz miasta] stoi mag nauczający magii ziemi i wody. Gdzieś na uboczu stoi też nekromanta.

Dzięki jesteś wielki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże w mieście Cathalon [co do nazwy - mogę się mylić, tak czy inaczej to miasto, w którym borykają się z problemem głodnych i bezdomnych imigrantów ze wsi] W WEWNĘTRZNEJ CZĘSCI MIASTA [tj. po przejściu przez drugą warstwę muru], jak miniesz wszystkich handlarzy dojdziesz do placu treningowego, na którym stoi kilku nauczycieli. Uczą prawie wszystkich umiejętności poza walką dwoma broniami naraz. Walki dwoma mieczami nauczysz się w obozie, który znajduje się spory kawałek na wschód od miejsca, w którym zaczynasz grę. [nie chodzi o obóz przy karczmie, ale o ten następny, za wejście do którego trzeba zapłacić sporą sumkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam ja problem. Kupiłem TW wraz z pewnym czasopismem (wszyscy na pewno wiedzą, o jakie chodzi) za 6,90 zł. No i mam pytanie - czy w tej wersji wykrojono tryb wieloosobowy? Bo w instrukcji mogę sobie poczytać, jakoby w menu była opcja "sieć", tymczasem u mnie takowej nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam (pewnie n00bskie) pytanie. Chodzi o misję "za wszelką cenę". Otóż nie wiem jak uruchomic teleport tym aktywatorem.

To proste podchodzisz do teleportu i on się uaktywnia musisz się nim teleportować do innego teleportu i wrócić koniec zadania.Pozdrowienia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupek ze mnie. Myślałem, że można aktywowac pierwszy lepszy teleport, a trzeba było konkretny. Heh... teraz częściej zaglądam na mapke ^_^

Seryjnie trzeba konkretny?!!! Bo mi się uaktywnil pierwszy, do którego podszedłem (taki na wysepce na jeziorze). Znaczy, miałe po prostu szczęście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z gra jak instaluje wszystko lux chodzi i odpalam gre klikam nowa gra itd. a jak sie juz załaduje to wywala mnie do pulpitu i zamyka gre :(

Mialem taki sam problem, pomoglo formatowanie dysku i nowa instalacja systemu. Klopoty sprawiaja w grach kodeki do filmow divix a napewno K-Lite Codec Pack

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...