Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Prototype (seria)

Polecane posty

Gość SunsetOfBelchatow

Strasznie negatywnie nastawieni jesteście. :P Nie zaprzeczę, że należę do osób, które dość łatwo poddają się sugestiom producentów, ale gra (wedłóg producentów) będzie miał wiele nowatorskich rozwiązań w rozgrywce. Poza tym jednak nie liczę na drugie GTA jeśli chodzi o swobodę działania. Za to możliwość poskakania po samochodach i ogólnie szybka akcja to coś na co bardzo liczę. Na razie traktuję tę grę jako kolejny bardzo dobry i na poziomie odstresowywacz. A w praniu wyjdzie czy będzie to coś więcej.

A grafika nie jest najważniejsza. Gracze robią się chyba zbyt rozpieszczeni. Jak chcecie realistyczną grafikę to obejrzyjcie film. Pewnie, że fajnie grać w coś co ładnie wygląda, ale nawet bez tego można grać, jeżeli obecna jest duża grywalność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że z "Prototype" wyjdzie całkiem przyzwoita siekanka.

Na rozbudowaną fabułę nie ma co liczyć, chyba że twórcy zaskoczą graczy :P

Do premiery jeszcze trochę czasu, więc grafika na pewno będzie ładniejsza...

A jeśli "Prototype" będzie kiepskie, graczy czeka spory zawód, bo CDA poświęca tej grze sporo miejsca...

Pożyjemy, zobaczymy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie negatywnie nastawieni jesteście.

Dziwisz się? A jakie są podstawy ku temu, żeby to nastawienie zmienić? Dostaliśmy portfel obietnic, kilka wątpliwej jakości screenów i naprawdę paskudne i niedopracowane demo. Pół roku jakie zostały do premiery, to nie jest dużo czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na to czekam z niecierpliwością. Czytałem, że niektórzy narzekają, że gra jest za łatwa. I rzeczywiście, można z łatwością pokonać prawie każdego, poza wojskiem. Podobno będzie to dość duże wyzwanie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja być jakieś oddziały przygotowane do walki z mutantami, wiec też z graczem :P, których pokonanie jest podobno wyzwaniem, a także walka z mutantami która również nie będzie należała do łatwych. A grafika prezentuje sie ładnie na NOWSZYCH screenach, a nie starych z niedopracowanej wersji wyglądające jak RE4 bez patcha. Do starszych screenów dodajcie HDR, high resolution, antyaliasing itp, a wyjdzie gra na miare next gen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vimes fabuła jest i to moim zdaniem bardzo ciekawa. Poczytaj Cd-Action. Tam wszytko pisze. Nie sądzę aby tylko specjalny odział był trudny do pokonania. Morze pojedynczy żołnierz lub mutant tak, ale na pewno nie stado mutantów lub wojsko z całym wyposażeniem(czołgi, bazooki itd.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to demo wyszło napoczątku roku a sami twórcy engine graficzny określili jako skończony 20% do tego sam filmik był paskudnej jakości więc cóż o grafice to się narazie nie wypowiem. Było też sporo błędów ale co tam mój numer 1 wśród oczekiwanych gier (zaraz za Prince of Persia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos tego, o czym pisał Stuntman Greg. Otóż niedawno EA anulowało również pierwszoosobową strzelankę osadzoną w świecie Command & Conquer, Tiberium. Co ciekawsze, powodem tej decyzji był, wg EA, zbyt niski poziom jakości produkcji oraz przekroczenie budżetu przeznaczonego na ten projekt. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się takiego posunięcia po tym gigancie. Czyżby nadchodziły zmiany? Na szczęście, za Prototype odpowiada drugi gigant - Activision Blizzard, więc powinniśmy spać nieco spokojniej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z niecierpliwością czekam na Prototype. Już sobie wyobrażam te bieganie 100 kilometrów na godzine przy czym mając pancerz na całym ciele po wpadce na jakiś samochód wyrzucasz go na kilka metrów w górę. Szkoda tylko, że nie ma czegoś takiego, że gdy wpadniesz na środek jakiegoś samochodu, np. ciężarówki z odpowiednią prędkością to samochód ,,leci XD"

a nie łamie się i nie leżą jego dwie połówki na dwóch różnych końcach ulicy...

Już ktoś wcześniej pisał, że nie podoba mu się grafika. Mnie nie obchodzi jaka jest (byle 3d XD ) byle miała jakiś sens, fajną fabułę i ciekawe pomysły na misje i co najważniejsze-duże lokacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie prototype bedzie tak jak assassins creed w przyszłosci tyle ze z wiekszą przemocą i zdolnosciami bohatera.

wedlug mnie jest na co czekac

Popieram Cie, zauważyłeś że tak samo jak w assassins creed bohater Prototype ma ukrytą twarz pod białym kapturem? XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście najbardziej chcieli zrobić najpierw? Ja bym się wspioł na najwyższy wierzowiec skoczył i z pełnym pancerzem wylądował na samochodzie albo ciężarówce. :D Oby się realistycznie "wgiął". ;)

to niezły pomysł ale ja najbardziej cieszył bym sie z walki

no to najbardziej mi sie skojarzyło z ac i to ze postac jest taka tajemnicza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście najbardziej chcieli zrobić najpierw? Ja bym się wspioł na najwyższy wierzowiec skoczył i z pełnym pancerzem wylądował na samochodzie albo ciężarówce. :D Oby się realistycznie "wgiął". ;)

Na dobry początek poczekam aż grę wydadzą i zobaczymy z jaką oceną się przyjmie. Do tej pory pierwsze materiały wraz z demo w ver alpha nie napawały optymistycznie :/ No, może poza tym, że rozróba była konkretna i non stop coś nawalało, eksplodowało, latało itd. A co do zacytowanej propozycji - on by się nie wgiął, realistycznie to gdyby coś takiego spadło z odpowiednią prędkością i ciężarem [siła kinetyczna] to pozostałby tylko krater (po wybuchu... ;P)

Ciągle jestem ciekaw jaki to będzie tytuł, czy średni czy mocny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prototype moze być produkcja swietno lub produkcją przereklamowaną mam nadzieje ze bedzie tym pierwszym bo ze screenów yglądała niezle i to co pisali o nie w cda tez zahencało do tej gry.

czym bedzie ta gra dowiemy sie w przyszlosci

ps: wiecie przypadkiem kiedy wyjdzie ta gra???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...