Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Prototype (seria)

Polecane posty

Fajnie mieć "wujka za granicą?", i grać w najnowsze tytuły przed premierą...

Jak dla mnie gra będzie świetna, czekam na nią od pierwszych zapowiedzi w CDA. Chętnie wcielę się w Alexa, jednak nie wiem czy od razu po premierze, wychodzi troche gier które wolę mieć wcześniej, np Call of Juarez:WK, czy nowe wydanie(69zł) edycji rozszerzonej Wiedźmina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oskarżam, tylko zawsze mam wątpliwości, co do takich przedwczesnych (przed premierą w Polsce) zakupów gier, szczególnie że ostatnio kupując grę za granicą częściej można przepłacić niż zaoszczędzić, choć ostatnio(w tym miesiącu) nie sprawdzałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu6661: prototype ma grafike sprzed 3 lat?? o_O

I niby ta grafika jest zła ?

O ile dobrze pamiętam 3 lata temu wyszedł crysis i inne gry które do dziś zachwycają grafiką jak by prototype wyszedł 3 lata temu też byś powiedział że ma słabą grafikę więc określenie grafika sprzed 3 lat nie jest za dobre :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierke kupilem na steamie kilka godzin po premierze i jestem teraz gotowy napisac o niej kilka slow.

Ta gra rzeczywiscie sprawia niesamowita radoche, rzeczywiscie pozwala poczuc sie jak 'ultimate bad-ass' :wink: Jak powiedzial jeden moj kumpel, to jak GTA4 na god mode. Wolnosc jak daje, struktura rozgrywki, a nawet samo miasto przywoluje na mysl Liberty City. To prawda, ze dzielo Rockstar, ma lepsza grafike, story, itp. Za to Niko nie ma wysuwanych ostrzy, krotymi zamienia okolicznych przechodniow w mielonke. Naprawde, tylko czekam az dewoty z naszego pieknego kraju zapalaja swietym oburzeniem, ale chyba rozmarzylem sie :wink:

Jesli chodzi o grafike, to nie nazywalbym jej ' jak sprzed kilku lat'. Nie jest to moze Crysis, ani GTA4, ale dzieki temu nawet najwieksza jatka, a powiadam wam, czesto gesto rzeznia jest niebywala, nie powoduje zaciachow, i wszystko smiga jak zloto.

Bardzo podoba mi sie sposob w jaki glowny bohater odzyskuje pamiec i sposob w jaki jest ona magazynowana - vide 'web of intrigue'

Misje sa ciekawe, dynamiczne i pelne zwrotow akcji. Nawet misje poboczne, takie jak bieganie po dachach, czy wybebeszanie zolnierzy na czas, sprawiaja niebywala radoche.

Zeby nie bylo za slodko troche o minusach.

Padem steruje sie zdecydowanie lepiej niz klawiatura i myszka. Brakuje tu czegos takiego jak free look, kazdego wroga trzeba namierzyc odpowiednim klawiszem, a kiedy naokolo lataja ochlapy miesa, czasami trudno jest namierzyc tego wroga, ktorego bysmy chcieli. Na szczescie Alex automatycznie atakuje najblizszego niemilca, dlatego od biedy mozna bez systemu namierzania sie obejsc.

Kolejna wkurzajaca rzecz, to fakt jak ciezko jest zainteresowac soba policje, kiedy jestes poza misja. Pamietacie, jak zajadli byli stroze prawa w GRA4?Tutaj ma sie wrazenie ze pieski najzwyczajniej w swiecie boja sie naszego bochatera i nie chca mu wchodzic w droge.Podczas gdy w trakcie zadania czesto ciezko jest uwolnic sie od zolnierzy i psow, tak poza misja nawet szlachtowanie dziesiatek niewinnych pieszych, rzadko wywoluje ich reakcje.

Poza tym gra okrutnie wciaga.Uzaleznia, kradnie czas, utrudnia, a nawet uniemozliwia pozycie rodzinne i na szwank wystawia wiezi miedzyludzkie. Jezeli mozecie, trzymajcie sie od niej z dala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie to świetna gra, trzeba będzie ją kupić. Już wcześniej miałem na nią chęć, ale nie wiedziałem czy na pewno słusznie. Teraz wiem, że tak i już mi ślinka leci. Widziałem kilka trailerów i także są smakowite Trzeba gnać do sklepu czym prędzej. :icon_surprised:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis www.gryonline.pl zamieścił dzisiaj gameplay Prototype'a.

Szczerze mówiąc, filmik spodobał mi się. Może nieco grafika już nieco wczorajsza, po za tym wszystko jest jakieś takie szarawe... Nie mniej jednak zaczynam się tym tytułem coraz bardziej interesować. Oglądając tego gameplay'a odniosłem wrażenie, że mam przed oczami Prince'a w Nowym Yorku, namaszczonego przez samego Hancock'a :). Mam nadzieję, że wyjdzie demko. Jednak do tej pory nie mam pojęcia o co w tej grze chodzi, co/kto jest celem? po co to wszystko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po screenach i filmach (m.in. recenzja na Gametrailers) - wątpię żeby Prototype stał się hitem - standardowy TPP do skakania po dachach. Zwróćcie uwagę na jakość grafiki - jest co najwyżej dobra - rozmazane tekstury i co jedynie dobre to wygląd postaci - całkiem dopracowane. Bardzo wieje wtórnością i plasuje się wybitnie daleko w kolejce jeśli chodzi o innowacyjność i ponad czasową grywalność... Niestety świetnie wyreżyserowane filmiki (intro np.), to nie wszystko...

Pewnie będzie to tytuł do pogrania i wiecznego zapomnienia....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone choć to tylko teoria. W rzeczywistości każda gra może stać się klasyką gatunku, wszystko zależy od nas graczy. Ja chętnie popykam w Prototypa choćby z samej ciekawości (oczywiście sprawdzę najpierw recenzje), produkcja może być hitem lub też nie, niemniej puki co uważam ją za ciekawą uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nie ocenia się człowieka po wyglądzie tak nie ocenia się gry po screenach.

Zagracie przekonacie się czy było warto moim zdaniem jeśli spodobał wam się prince of persia i assassins creed to spodoba się także (to tylko teoria). Aha gra nie jest łatwa !! Na średnim poziomie trudności zdarzyło mi się nie raz powtarzać misję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest słaba, naprawdę słaba. Liczyłem na futurystyczną wersję Assassin's Creeda, ale to nie to... AC był dynamiczny, ale wyważony (później okazywał się monotonny, ale to zupełnie inna para kaloszy). Prototype jest chaotyczny i "przebajerowany", trzeba mieć refleks komandosa i umieć naciskać 12 klawiszy jednocześnie, żeby bohater robił to co się mu każe, a nie to, co mu się podoba. Nie lubię podczas gry pomagać sobie stopami, więc szczerze nie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest hmmm dobra. Szczerze mówiąc liczyłem na więcej po tych wszystkich zapowiedziach i pierwszych screenach. Miał być hit niesamowity a wyszło jak zawsze średnio. Fakt graficznie trochę kuleje no i granie miejscami zamiast sprawiać radochę wkurza szczerze mówiąc (np gdy przylecą helikoptery i zaczną napierdzielać rakietami jak z karabinu;p). Fabuła jest mało dopracowana, więcej trzeba się domyślać niż oni powiedzą ale na końcu się wszystko wyjaśnia więc luzik;p Ale gdy dłużej pogramy to wszystko nie ma już znaczenia bo gra daje naprawdę dużo radochy. Gra jest tak brutalna, że ojojoj.... Duży plus za to, że po ukończeniu gry można dalej siekać ludzi i skakać po budynkach a przy nowej grze mamy wszystkie upgrady odblokowane. Spokojnie wystawiłbym jej 8. Dziwi mnie tylko dlaczego ta gra porównywana jest z Assassins Creedem przecież to dwie różne gry :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nawet nie pamiętam jakie gra miała zapowiedzi i czy była kreowana na jakiś wielki hit, ale IMO jest to spory kawał (coś koło 8GB na HDD) dobrej, rzemieślniczej roboty, która spełnia rolę wybuchowego sandbox'a z ogromną ilością chaosu oraz ogólnej rozwałki :) Mamy całkiem niezłej wielkości teren do zwiedzania i skakania po dachach w postacxi Manhattanu, chaos podczas walk wojsk z mutantami (o rany, a jak do akcji wejdą Supersoldiers oraz Hunters to masakra jest), bardzo dużo eventów wszelkiej maści począwszy od pokonywania danej trasy na czas kończąc na najzwyklejszej rozróbie korzystając z danej mocy. Oprócz nich, niszczenie baz wojskowych oraz uli zainfekowanych daje bardzo dużego kopa evolution points przydających się do rozwijania Alex'a :) (a jest ich naprawdę sporo). Wątek fabularny liczy sobie 31 misji. Skupiałem się głównie na nich i skończyłem historię dzisiaj, po około 9 godzinach grania z jakimiś 40% web of intrigue. Zginąłem z 4 razy. Jedynie co mnie zaczęło irytować to niemożność uniknięcia rakiet nieważne jakie cyrki odwala się w powietrzu. Wkurza trochę też walka bezpośrednio z łowcami (chociaż nie jest tak źle, Blade i atak z powietrza są bardzo skuteczne :) ) oraz super żołnierzami (walka wręcz i liczne QTE dla skontrowania), szczególnie kiedy atakują w większej grupie. O dziwo, przedostatnia misja przyprawiła mnie bardziej o wpienienie niż finałowa walka, którą przeszedłem za pierwszym razem. Ogólnie rzecz biorąc, kawał fajnej gry z całkiem niezłą grafiką (pod koniec gdy zadyma naprawdę była ostra, musiałem odpalać wszystko na low i w najniższej rozdziałce) oraz masą fun'u z rozwalania mas wrogów na kawałki. Może jednak się nudzić jeśli dawkujemy sobie tytuł po 5-6h dziennie. No, to teraz skupiam się na ukończeniu sieci a potem... może pobawię się w eventy ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak na początku gra robi wrażenie, ale po pewnym czasie wkrada się monotonia gdyż aby udajemy się do punktu A przebieramy się za gościa wchodzimy do budynku robimy swoje.Później kupujemy umiejętności możemy przy okazji wykonać kilka zadań pobocznych a potem znów udajemy się do jakiegoś punktu załóżmy że to punkt B. :P

I zaczyna się to samo co napisałem na początku.Ta gra dość szybko mi się znudziła.Ale jeżeli zamierzacie w nią grać tak godzinę dziennie to jest nawet strawna.

A co do poziomu trudności to bez przesady naprawdę rzadko zdarzało mi się ginąć.

A jeżeli chodzi o grafikę to nie można się przyczepić po za jednym szczegółem tekstury w przybliżeniu są po prostu żałosne.

TO tyle ja tej grze dałbym co najwyżej 7/10

Jeśli ktoś się nie zgadza to z chęcią podyskutuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do supersoldiersow to trochę nie pomyśleli nad tym. Hunterzy w sumie nie stanowią wielkiego wyzwania jak się ma miecz a zbroje to już w ogóle. Wracając do supersoldierów (grałem na klawiaturze;p) to beznadziejnie się z nimi walczy bo mogą cię złapać kiedy chcą a aby wyrwać się z ich uścisku trzeba w odpowiednim momencie nacisnąć odpowiedni przycisk, który nam się pokaże a pokazać się może E, spacja, Prawy mysz, Lewy mysz wiec trochę ciężko się połamać czasami gdy wokół jest 5 czołgów 3 śmigłowce i 3 supersoldierów do tego jeszcze hunterzy a oczywiście wszyscy atakują wtedy tylko nas. Może na padzie jest lepiej tego niestety nie wiem;p Tak więc czołg rozwalamy 2 uderzeniami (później wystarczy 1) a 1 żołnierz może nas rozwalić trochę to głupie;p Gdy tak zginiemy kilka razy gra traci trochę punktów :confused: Polecam granie na easy :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę przez steama i gdy grałem w nią bardzo się zawiodłem. Mimo że przymykałem oko na grafikę to bezmyślność ludzi gdy się na nich spada z wieżowca przyprawiała nie o mdłości. Gdy przemieniłem się w żołnierza i zacząłem lecieć w środku bazy wskaźnik zainteresowania wojska nie wzrósł ani o milimetr. Denerwował mnie błąd gdy w pewnej misji lecimy helikopterem a viral detectors są niezniszczalne. Gdy się wsiada do czołga przy ciężkim ostrzale i dostaniesz jedną rakietą to od razu cię wyrzuca pięć metrów to tyłu. W nawet palących się autach gdy się patrzy przez szybę widać spokojną twarz mężczyzny lub kobiety. Gdy pisałem poprzednie komentarze ślepo wierzyłem że ta gra będzie wcieleniem moich marzeń ale niestety zawiodłem się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...