Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Prototype (seria)

Polecane posty

http://www.youtube.com/watch?v=PAx-5yGP3OQ...feature=related

Sądząc po tym filmiku grafika nie będzie, tak strasznie słaba(wiem, że w większości przypadków filmiki są ładniejsze od gry, ale nie aż tak bardzo).

Mi najbardziej podoba się moment kiedy to główny bohater wciela się w postać komandosa i ,,wydaje wyrok" na innego-inni zabijają go, pewnie myślą, że to on jest tym ,,złym"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto lubi, ale ja i tak wole zamówić grę bo przynajmniej nie trzeba jechać pół godziny do miasta tylko po to by kupić grę...

Ciekawe jaki będzie prototype 2. Mam nadzieję że będzie go robiło to samo studio które robi go teraz bo oni naprawdę robią kupę dobrej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tą grę czekam już od dłuższego czasu i mam nadzieje że będzie warta mojego czasu ja najpier poczekam na recke w CDA a potem ewentualnie kupie.I w moim przypadku mogą mi przeszkodzić wymagania sprzętowe :/.Gra zapowiada się b.dobrze czekam.Jak będą za wysokie wymagania trudno dozbieram kasy i kupie na Xboxa ale mimo wszystko gry akcji/fpp wolę na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama gra wygląda obłędnie plus fakt tego że odpowiada za nią Radical który ma doświadczenie w tego typu grach (genialny Hulk: Ultimate Destruction na PS2 i XBox) daje mi tylko jedno wyjście: MUSZĘ TO MIEĆ :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, żeby do warzywniaka nie musiał za dużo biegać? XD

A tak na serio to może to lekka przesada, no ale za to mamy więcej możliwości zniszczenia helikoptera i możemy pooglądać masakrę z lotu ptaka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie ciekawa gra. Spodobała mi sie już po oglądnięciu intra i paru gameplay'ów na youtube. Mam nadzieje że bedzie to kawał dobrej gry. Jak wejdzie to zabieram sie za recke w CDA, a jak okaże sie naprawde fajną grą to będę ją musiał mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie właśnie zastanawiałem, czy głosu dla Alexa nie użyczył czasem Wentworth Miller (Michaela Scofielda Prison Break ) ? :D Tak mi się skojarzyło bo na początku którejś serii mówi on " my name is Michaela Scofielda and i'm..." i to brzmi podobnie jak "my name is Alex..." :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu gameplaya stwierdzam, iż główny bohater... biega jak pokraka. Normalnie jakbym widział Sonica. :smile: Czy u Was też tak jest? Może po prostu miałem taki lipny filmik? Powiedzcie jak u Was było. Natomiast bardzo mi się podobało jak Alex po prostu wyciągnął rękę przed siebie i zrobił sobie taki parkour tylko przeszkód nie omijał, a taranował. Fajnie to wyglądało. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem ostatnio na dziwną informację. Wcześniej było mówione o kinowej polonizacji i dacie premiery 30 czerwca a teraz piszą że nie będzie polonizacji a data premiery 19 czerwca. Swoją drogą wydawcą jest LEM która to firma dość często pomija polonizacje przy wydawaniu gier vide X-men Origins Wolverine. Dla mnie to dobra wiadomość bo polonizacja jest dla mnie zbędna a szybsza data premiery cieszy ale pewnie nie wszyscy podzielają moje odczucia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydała by się kinowa polonizacja (broń boże dubbing dla Alex'a) nie mam nic przeciwku dubbingowi w grach, ale niektórym (jak Prototype) źle by to zrobiło ...

I nie mam nic do Alex'a aka Sonic'a ;o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...