Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Prototype (seria)

Polecane posty

Prototype ma dość wysoko postawioną poprzeczkę. Projektowi wróżę jak najlepiej, acz konkurencja istnieje i to mocna: Assassin's Creed. Ponadto taką samą otwartością świata deklaruje się nowy Splinter Celll, co oznacza, że z jednej strony czeka nas zacięta rywalizacja, a z drugiej prawie pół roku czekania: najwcześniej widzimy się z Prototype w kwietniu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy trailer bardzo mi się podobał. Widać że już zdążyli poprawić grafikę i animacje, co do których na razie były największe zastszerzenia. Jedyne co niebyło fajne to napis "SUMMER 2009". :(

Ale co tam warto na nią czekać. Nadal mój prywatny numer jeden na rok 2009. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy trailer bardzo mi się podobał. Widać że już zdążyli poprawić grafikę i animacje

Właśnie sobie zczaiłem i powiem, że jak na początku bardzo źle wróżyłem temu tytułowi tak teraz wygląda na to, że idą bardzo dobrą drogą. Przynajmniej wnioskując z trailera a data lato '09 nie dziwi. Już jest dobrze, ale pewnie jest kilka elementów nad którymi muszą popracować bo mają konkurencję w postaci inFamous a ten projekt również wygląda niezwykle obiecująco :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczekiwanie strasznie wkurza...

Jeśli ktoś chce się pobawić w coś podobnego (tzn rozwijanie talentów i kształtów swoich bohaterów, kosztem wysysanych z ofiar umiejętności) to polecam evolvę...

Grę te dodano do 73 numeru CDA, na serio fajna ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wściekły,zrozpaczony i załamany po zobaczeniu daty premiery na pewnym forum : wychodzi na to ze protoype wyjdzie dopiero w CZERWCU 2009!!!

Ale można się pocieszać że pewnie dzięki temu będzie mniej zabugowany i bardziej doszlifowany niż gdyby go zaraz wydali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Lepiej odłożyć premierę gry i przeprosić za opóźnienie w celu dopracowania błędów, niż wypuścić niedopracowany i zbugowany produkt w którym postać będzie co chwile wypadać poza planszę.

Akurat przed premierą czeka mnie remont komputera więc tym bardziej się nie mogę doczekać.

A grze życzę jak najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnym przykładem za szybko wydanego Prototype'a jest Gothic 3: Zmiechrz Bógów. (po względem bugów jakie możnaby w tych grach znaleść) :D Temu to by się jeszcze z pół roku szukania błędów przydało.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze zrobili zmieniając datę z września 2008 na czerwiec 2009. W każdym razie można będzie się zadowolić piękną grą bez bugów i innych błędów...

Mam też małe pytanko: czy ktoś wie gdzie można zdobyć grywalne demo prototype'a??? Bardzo mi na tym zależy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo dema nie ma. Na razie.

Świetnym przykładem za szybko wydanego Prototype'a jest Gothic 3: Zmiechrz Bógów. (po względem bugów jakie możnaby w tych grach znaleść) :D Temu to by się jeszcze z pół roku szukania błędów przydało.smile.gif

Raczej pół wieku... :zly::mad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, pół milenium! Jak coś robić to z rozmachem!

Prototyp jakoś skojarzył mi się z...Assasin's Creed. Nie pytajcie się mnie czemu bo sam nie wiem. :D Co do premiery to lubie dłużej czekać na gry. Ciekawe czy owy tytuł będzie miał multi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prototyp jakoś skojarzył mi się z...Assasin's Creed. Nie pytajcie się mnie czemu bo sam nie wiem. :D Co do premiery to lubie dłużej czekać na gry. Ciekawe czy owy tytuł będzie miał multi?

Może dlatego że obaj bohaterowie mają kaptury? (a w pierwszej wersii Alex miał nawet biały!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przez inne eksperymenty rozumiesz inne mutanty to tak. W jednym filmiku pojawiły się zarażone psy a podobno mają też być zombi-podobni ludzie. Mają być trudni do pokonania bo będą mieć niewiele mniejszą moc od Alexa a będą się pojawiać w grupach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się fajnie i kibicuję żeby wyszło z niej coś dobrego.

Tylko martwi mnie, że mogą czasami przesadzić z ilością walki i wyjdzie z tego jakiś Dynasty Warrior (150 tys. ludu przeciwko nam samym ogólnie). Takie coś na PC raczej dobrze się nie przyjmie...

Najlepiej gdyby można było chociaż parę misji przejść na więcej sposobów niż wykańczając 2 garnizony wojskowych żeby dostać się do jakiegos tam generała, który może coś wiedziec o eksperymencie którego jesteśmy produktem.

P.S. Mam nadzieje, że Assasyna drugiego nie wyposażą w jakiś super nowoczesny kostium i będzie to jak Prototyp bo to zabije tę gierkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej gdyby można było chociaż parę misji przejść na więcej sposobów niż wykańczając 2 garnizony wojskowych żeby dostać się do jakiegos tam generała, który może coś wiedziec o eksperymencie którego jesteśmy produktem.

Ma istnieć możliwość przejęcia wyglądu żołnierza/oficera więc pewnie będzie można dzięki takiej formie wejść po prostu frontowymi drzwiami. Coś jak przebieranie się w Hitmanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przybieranie czyjegoś wyglądu ma byc jakoś ograniczone czasowo czy zalezy od mojego "widzi mi się" ?
Z tego co chyba pamiętam to czasówki nie ma, ale można łatwo zdradzić się umiejętnościami Alex'a więc z kamuflażu nici jak ktoś nieostrożnie gra ;P Btw. sam pomysł fajny jest - dobierać się do ważnych person aby zyskać dostęp do np. obszarów gry albo maszyn (zamiana w pilota helikoptera, cool :) ).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście miałem ogromne nadzieje w tym tytule , ale po ostatnich doniesieniach o Diablo III tym , jak i tu zmieniłem się w pesymistę . Moja opinia brzmi - o grafikę nie powinniście się martwić , ponieważ jest to ostatnio priorytet twórców gier . Scenariusz tej gry jest polem do popisu dla twórców . Niestety obawiam się że będzie to takie prostackie DMC ( Devil My Cry ) w świecie GTA 4 - chociaż może wyjść z tego niezła mieszanka . Byle nie była ona krótka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny trailer który uspokaja mnie co do jakości gry. :) Wczesniej myślałem że twórcy trochę przeliczyli się mówiąc że miasto będzie aktywnie się zmieniało na strefy ludzi/neutralne/zarazy/walki a tu niezłe zaskoczenie. Aż się niemogę doczekać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...