Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wies.niak

Prototype (seria)

Polecane posty

Dla mnie dwójka jest najzwyczajniej w świecie dopracowaną i w 100% nie pośpieszaną jedynką. Szkoda mi braku Mercera ale ogólnie lepsze doszlifowanie dwójki (jak ja się cieszę ze gra aktorska wreszcie trzyma poziom) nadrobiła to z nawiązką.

Moim ulubionym z elementem z kategorii "małe ale cieszy" są komentarze żołnierzy do tego jakich mocy używamy albo co robimy. Ich szok na wyrwanie działa z czołgu po raz pierwszy był bezcenny. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wrażenie, że Prototype to wypadkowa średniaka i genialnego marketingu Activision i ogromne się "rozczarowałem". To wspaniały sandbox slasher, z ogromną swobodą, świetnymi supermocami, dającymi gigantyczne możliwości rozwąłki prawie wszystkiego naokoło. Nie chce mi się rozpisywać, więc opisze "w pigułce". Mroczna historia o epidemii tajemniczego wirusa. Nie brzmi oryginalnie, ale scenariusz świetny jak na sanboxa. Gorzej z ogólną schematycznością rozgrywki. Nie robimy ciągle tego samego, ale po pewnym czasie wszystkie misje wyglądają podobnie. To w sumie największa wada tej produkcji. Jeśli zobaczycie tą grę w koszu w MM za 15 zł to bierzcie od razu. Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jesr super (bo jest), ale zakończenie drugiej części odbywa się stereotypowo. Albo walczymy ze swoim złym alter-ego, albo anty-bohaterem czegoś tan, ewentualnie z wielkim potworem jak dwa wieżowce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram obecnie w Prototype 2 jedynkę już przeszedłem jakoś ze dwa lata temu w dwójce jestem już w strefie czerwonej, prawdę mówiąc niedługo już końcówka. Gra Prototype (1) była bardzo dobra chociaż grafa była taka sobie, ale za to był jakiś sensowny poziom trudności i przynajmniej pamiętam część fabuły. Dwójka pod względem poziomu trudności jest nie wyważona, gram na normalnym a nawet raz nie zginąłem podczas walki, tylko jak wleciałem w zakazaną strefę w czerwonej strefie. Pod względem fabularnym też nie jest dobrze bo wiem że Heller to żołnierz w walczy z Aleksem ale główna historia Hellera i to co się stało z jego rodziną są mi częściowo nie znane jego historia jakoś mnie nie ciekawi.

Robię misie po kolej, jestem na ok 14-15 poziomie.

Misie poboczne ukończone, teraz tylko główna część i pa,pa. Raczej nie wrócę do niej by grac w nią ponownie, jak było to w przypadku pierwszego Prototype. Jak na razie grę oceniam na 7/10 (było by 5 ale Heller ma fajne moce, nic po za tym) sad_prosty.gifsad_prosty.gif

No i ukończyłem gierkę (w sobotę) jednak Mercer to pupek, w pierwszej części go lubiłem teraz to terrorysta nic więcej a do tego taki leszcz. W ostatniej walce nie sprawił mi żądnego zmartwienia. Moja ocena to 6/10

A końcówka gdy

Heller wchłania Mercera i wybucha tymi mackami taki słaby że oj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostrzegłem wielki potencjał prototype 2 tak nie wiele potrzeba było żeby ta gra stała si światowym gigantem a wiecie czego brakuje ? frakcji np. blackwatch tworzymy dowolen oddziały a na jeden oddział około 30 rozkazów np. patroluj pilnuj porządku oczyśc teren załuż obóz , wybuduj umucnienie do obrony lub przeszukuj ludzi na obecnśc wirusa na tej ulicy i przejść na innna ulicę , rajmij sie rekrutacją a to tylko rozkazy całe dowudctwo też coś robi możemy im dać misje np. oczyśc miasto masz pozwolenie na uzycie sprzetu cieżkiego i jeszcze oczywiscie walczymy z halerem który jest mega intelizgenty i sami też mamy postać i mozemy walczyć no i widze jak 10000 zakarzonych atakuje kilku naszych kompanó ze skromnym umocnienieami a ja w czołgu i rozwalam ich ah biggrin_prosty.gif i wzywam przez radio charly pomocy atakuja nas zainfekowni przyślij brygade pancerną ej ej 2 bravo odbiór

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem jedynym, który ma ogromne spadki framerate'u w tej grze? Mam góra trzymiesięczny komputer, który uciąga dużo nowsze gry na bez mała najwyższych detalach w 50-60 klatek. W Prototype 2 mam blokadę na 50 klatkach, a w czasie walk może ich być nawet 25.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoldator

Pewnie nie, aczkolwiek mi spadki fpsów jedynie występują przy dłuższym graniu, normalnie sicko śmigo. Ofc to śmieciowy port, który nigdy nie został porządnie spatchowany - mogę jedynie doradzić, żebyś się cieszył, że w ogóle masz te 50 fpsów bo niektóre konfiguracje itp w ogóle nie mogą nawet uruchomić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wydajność nawet zmniejszanie rozdzielczości nie pomagało. W końcu zagrałem na konsoli.

A aż taki śmieciowy to nie jest - w porównanii do konsoli widać ładniejsze oświetlenie. Jednak optymalizację to umie psuć jedynie Ubi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=nsOeEifwkWo

Miałbym to kompletnie gdzieś, jako że moja opinia na temat Prototype jest znana, ale... Activision zamknęło Radical jakieś pół roku po premierze Prototype 2, ponieważ sprzedaż na poziomie dwóch milionów była rozczarowaniem. Teraz dostajemy remaster, który jest... z jakiegoś powodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając Activision i ich zamiłowanie do zielonych, dla mnie zwykły skok na kasę. Nie jestem w stanie dostrzec nic innego niż lekko poprawione tekstury. Z drugiej strony, to są wersje na konsole, więc w przypadku konsol coś z tymi teksturami mogli zrobić. Tak czy inaczej, mnie tym nie kupią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nic nie ma nowego i to nawet nie jest remaster. To jest wersja z 360 z tymi samym dropami z 30 FPS i z rozdzielczością prosto podciągniętą z subHD. Tam użyto mniej pracy niż w tych najbardziej leniwych konwersjach na nowe konsole (Sleeping Dogs, Saints Row 4). Cashgrab. W dodatku taki nieśmialy. Bez zapowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...