Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

nadal będę próbował coś o Iron Maiden z ciebie wyciągnąć ;p może jakaś piosenka szczególnie ci się nie podoba??

cenisz sobie tylko IM za czasów Bruce'a Dickinsona, czy wszystkie płytki studyjne są dla ciebie szczególne,takzę te,gdzie śpiewa Paul Di'Anno czy Blaze Barley?? :D

Stary, ale zes sie uczepil... :) Co to dla Ciebie za roznica, czy ktoras plyta/utwor/wokalista podoba mi sie bardziej czy mniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

nie omineło mnie, że grasz w Duel Maila (a zwłaszcza po zauważeniu recenzji). Po zobaczeniu tego samego nicka na dwóch screenach, tak z ciekawości wyzwałem Wiedźmina. A nawet parę razy. Nie wiem czy wziąłeś sobie osobę na zapotrzebowanie czy nie, ale wychodzę z założenia, że to naprawdę ty. Odrzuciłeś biednej przerazie chyba ze 3 wyzwania, więc dałem sobie spokój. Ale jak ostatnio znowu chciałem spróbować, wyświetliło mi, że gracza już wyzwałem i żebym czekał na rezultat (a moja lista wyzwań - pusta). Więc teraz do sedna: Jest to jakiś bug (to go zreportuję), czy masz jakiś immunitet po rozmowie z CDP ? Zdarzyło mi się coś takiego tylko przy tobie. Pytanie może i śmieszne, ale mnie to interesuje.

Pozdro

Edytowano przez Painjester
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzuciłeś biednej przerazie chyba ze 3 wyzwania, więc dałem sobie spokój.

Gra jest zle zbalansowana i z mojego punktu widzenia nie ma po co walczyc z przerazami, bo sa zwyczajnie przegiete - po co sie frustrowac?

Więc teraz do sedna: Jest to jakiś bug (to go zreportuję), czy masz jakiś immunitet po rozmowie z CDP ? Zdarzyło mi się coś takiego tylko przy tobie. Pytanie może i śmieszne, ale mnie to interesuje.

To musi byc jakis bug. Na swojej liscie tez nie mam wyzwan od Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, macie zamiar przyjechać kiedykolwiek zagrać jakiś koncert nad morzem? Np sopot? Jak wiesz coś na ten temat to proszę o odpowiedź, bo chciałbym Was zobaczyć na żywo:) Na takich Ironów czy Trivium sobie nie pojadę, bo albo W-wa albo Chorzów :/

Gracie ZAJ****ŚCIE!

PS. Posłuchajcie (Wy, forumowicze:) covera IM Aces High w wersji Children Of Bodom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, macie zamiar przyjechać kiedykolwiek zagrać jakiś koncert nad morzem? Np sopot? Jak wiesz coś na ten temat to proszę o odpowiedź, bo chciałbym Was zobaczyć na żywo:)

Nie ma w tej chwili takich planow. Musielibysmy dostac naprawde dobra oferte, zeby nam sie chcialo jechac przez cala Polske. Coz, moze kiedys...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy moglibyście kiedyś zagrać w np. Katowicach?

To nie za bardzo zalezy od nas. Sami poki co nie jestesmy w stanie organizowac sobie koncertow w innych miastach. Jesli pojawi sie odpowiednia oferta zagrania w Katowicach, to zapewne z niej skorzystamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra wiem ;) Sry, źle ułożyłem pytanie. To czy macie w planach nagranie nowej płyty ? Czy może już nagrywacie ?

Mamy juz wlasciwie material na cala plyte (kawalki z EP-ki - byc moze nie wszystkie - i kilka nowych numerow). Nagrywac bedziemy zapewne w przyszlym roku, jak podpiszemy kontrakt, ktory zagwarantuje nam sensowna dystrybucje tej plyty. Nie ma sensu wydawac kilku tysiecy zlotych na nagrania po to, zeby potem sprzedawac plyte tylko na Allegro i koncertach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz prawa do naszych utworow?

Nie, ale przecież jak gram w tą grę to zwykle muszę "dogrywać" sobie znaczącą część utworu bo to tak jakbym zapuszczał wszystkie instrumenty+ wokal , w odpowiednim momencie dopuszczał odgłosy gitary. Z resztą gdzieś czytałem, że jeżeli 40% całego utworu jest zmieniona, to uznaje się to za inny utwór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale przecież jak gram w tą grę to zwykle muszę "dogrywać" sobie znaczącą część utworu bo to tak jakbym zapuszczał wszystkie instrumenty+ wokal , w odpowiednim momencie dopuszczał odgłosy gitary.

I co w zwiazku z tym? :) Tak czy inaczej, wszystko, co byc tam sobie "zapuszczal" byloby nasza wlasnoscia. Krotka pilka - uwazasz np. ze wszystko byloby OK, gdybys zrobil to samo np. z utworem Metalliki?

Z resztą gdzieś czytałem, że jeżeli 40% całego utworu jest zmieniona, to uznaje się to za inny utwór.

Tak, jasne... Sugerujesz, ze jesli np. jakas kapela zagra nuta w nute refren z jakiegos kawalka Maidenow, ale wstawi go do swojego utworu, to juz nie bedzie to lamanie praw autorskich? :) Litosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w zwiazku z tym? :) Tak czy inaczej, wszystko, co byc tam sobie "zapuszczal" byloby nasza wlasnoscia. Krotka pilka - uwazasz np. ze wszystko byloby OK, gdybys zrobil to samo np. z utworem Metalliki?

Cóż, pytam się po to żeby nikt nie był poszkodowany. Mam do tego mieszane uczucia bo w necie jest pełno takich utworów

Tak, jasne... Sugerujesz, ze jesli np. jakas kapela zagra nuta w nute refren z jakiegos kawalka Maidenow, ale wstawi go do swojego utworu, to juz nie bedzie to lamanie praw autorskich? :) Litosci.

Cóż nie wiem bo się w tym nie orientuję. j/j nie chce żeby nikt nie był poszkodowany.

Załóżmy inną sytuację. Mam w domu waszą płytę, robię miziu miziu i mam skonwertowaną piosenkę i mogę grać we frets on fire. Nie udostępniam jej nikomu. Legalne czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się powtarzam to zignoruj.

1 Czy byłeś 28.05 na Metallicy w Chorzowie?

2 Jaka jest twoja ulubiona piosenka Metallicy? /gracie trash więc nie uwierzę że nie lubisz ;]/

3 Co sądzisz o System of a Down?

4 Jak podobała ci się (jeśli w ogóle) solowa płyta Serj'a Elect the Dead?

5 Czy masz konto na last.fm żeby zobaczyć czego jeszcze słuchasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest twoja ulubiona seria gier?

Coz od ponad 10 lat niezmiennie Championship Manager/Football Manager.

Jeśli się powtarzam to zignoruj.

1 Czy byłeś 28.05 na Metallicy w Chorzowie?

Nie. Szkoda mi na nich czasu, pieniedzy i urlopu.

2 Jaka jest twoja ulubiona piosenka Metallicy? /gracie trash więc nie uwierzę że nie lubisz ;]/

Nie trash, tylko thrash. I nie, nie jestem fanem Metalliki. Jesli mialbym wybierac ulubiony kawalek, to byloby to cos z pierwszych trzech plyt - kolejne dla mnie po prostu nie istnieja.

3 Co sądzisz o System of a Down?

Wersja uprzejma: nie moje klimaty. Wersja szczera: totalne g*wno, ktorego sluchanie jest dla mnie autentyczna męką. :)

4 Jak podobała ci się (jeśli w ogóle) solowa płyta Serj'a Elect the Dead?

Sam sobie odpowiedz. :)

5 Czy masz konto na last.fm żeby zobaczyć czego jeszcze słuchasz?

Nie mam i nie bede mial.

Załóżmy inną sytuację. Mam w domu waszą płytę, robię miziu miziu i mam skonwertowaną piosenkę i mogę grać we frets on fire. Nie udostępniam jej nikomu. Legalne czy nie?

Tu bym sie zupelnie nie przyczepil. Swoja droga myslalem kiedys nad tym, zeby zawodowo wrzucic nasze kawalki do Frets on Fire - mamy sciezki ze studia, wiec mozna byloby to zrobic fajnie (tak, zeby gitara byla zupelnie na osobnej sciezce i byla calkowicie nieslyszalna, jak nie grasz/walisz babole). Tyle ze to wymagaloby przygotowania specjalnych miksow w studiu i nie wiem, czy jest sens ponosic koszty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...