Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy na wakacje wybrałbyś góry, czy może morze :) ?

Gor nie lubie. Zatem morze, ale raczej nie polskie.

[w ogóle przysługuje Wam urlop w tym kołhoz... znaczy się w redakcji pisma CDA :) ? ]

Zgodnie z prawem pracy kazdemu przysluguje urlop, wiec dlaczego u nas mialoby byc inaczej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,jeszcze parę pytań ode mnie:

1) jaka była twoja pierwsza kupiona oryginalna płyta??

2) czy zawsze słuchałeś muzyki metalowej?? jeśli nie - to co było przedtem??

3) pierwszy zespół,który naprawdę ci się spodobał...

4) <pytanie bonus-przerywnik> kim naprawdę jest smuggler? ;p

5) twój aktualny sprzęt do gry - jego parametry <dodam,że chodzi mi tu o gitarkę,nie o kompa ;D >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,jeszcze parę pytań ode mnie:

1) jaka była twoja pierwsza kupiona oryginalna płyta??

Kurde, trudne pytanie... Zdaje sie, ze ktorys album Varius Manx. :) Mialem wtedy z 10 lat, cos kolo tego.

2) czy zawsze słuchałeś muzyki metalowej?? jeśli nie - to co było przedtem??

Przedtem byla raczej niedluga przygoda z U2. Przeszlo mi na szczescie. Choc kilka ich kawalkow (starych, glownie z "Joshua Tree") wciaz mi sie podoba, uwazam, ze U2 to strasznie przereklamowana kapela.

3) pierwszy zespół,który naprawdę ci się spodobał...

Pierwszy kawalek, jaki w ogole pamietam, to "Final Countdown" Europe. Mialem prawdziwego swira na jego punkcie, kiedy mialem kilka lat, a ten klip lecial czesto w telewizji.

4) <pytanie bonus-przerywnik> kim naprawdę jest smuggler? ;p

Zhasd89wdaszxmcwd pqd89e dhawd129d qidd iu9w8e qwuqw9.

5) twój aktualny sprzęt do gry - jego parametry <dodam,że chodzi mi tu o gitarkę,nie o kompa ;D >

Lista mojego sprzetu (z linkami) wyglada tak:

1) Gitara >>BC Rich Mockingbird NJ (przy motsku przystawka Bill Lawrence L-500XL, przy gryfie fabryczna), struny 10-52, strojona do D

2) Wzmacniacz >>Peavey Triple XXX (120 W, pelna lampa)

3) Kolumna >>Mesa Boogie Dual Rectifier 2x12 na glosnikach Vintage 30

4) Efekt >>Boss RV-3 (delay/reverb)

5) Equalizer >>MXR KFK-1 (sygnatura Kerry'ego Kinga)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosze niesmiertelnik z ich logosem (widac go np. TUTAJ). Jak nie beda mogli zidentyfikowac zwlok, to przynajmniej bedzie wiadomo, ze nie sluchalem metalu, a nie Systemu, Korna i Limp Bizkit. ;) Na zadna plyte tak nie czekam, jak na "Shoguna" Trivium.

O kurde, to mój ulubiony zespół obok In Flames i... InDespair!! :) (no jeszcze Vader, CoB i Amon Amarth czasami). Jakiś czas temu przerzuciłem się na taką muzę, wcześniej słuchałem więcej odmian metalu (no ale nie Limp Bizkit :D To tak jakby powiedzieć, że Green Day to punk:)) Co do SOAD i Korna to słuchałem, ale wiem że Nu metal<Metal (bo nu metal i metalcore to NIE metal:)).

Jakie są Twoje ulubione kawałki Trivium? Moje: Anthem, Falling To Grey, Rain, Becoming The Dragon, ale Requiem to już w ogóle URYWA ŁEB! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po serii dzikich pytań do ciebie,teraz czas na moje... Co sądzisz na temat gitary basowej, czy zastanawiałeś się kiedyś o tym,czy może na niej grać, czy nie? Ewentualnie - czy istniał kiedyś w twojej głowie dylemat - elektryk czy gitara...

ps - twoim zdaniem lepiej kupić używany instrument, czy nówkę, ze sklepu?? Powiem tylko,że twoje słowo bardzo,ale to bardzo mi pomoże ;D pozdro ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż jesteś jednym z moderatorów chce się czegoś Ciebie spytać. Oto pytania:

- Jak można zostać moderatorem waszej strony?

Kiedy potrzebujemy nowych moderatorow sami ich sobie wybieramy.

Czy to jest możliwe?

Dla 999 osob na 1000 absolutnie nie.

Czy to się wiąże z innymi zadaniami jak zbiórka i dotacje?

Ze co? Jaka zbiorka i jakie dotacje?

Czy szanujesz Benedykta XVI?

Malo mnie obchodzi Benedykt XVI.

Po serii dzikich pytań do ciebie,teraz czas na moje... Co sądzisz na temat gitary basowej, czy zastanawiałeś się kiedyś o tym,czy może na niej grać, czy nie?

Mysle, ze w razie potrzeby przestawilby sie bardzo szybko.

Ewentualnie - czy istniał kiedyś w twojej głowie dylemat - elektryk czy gitara...

Jesli taki dylemat mialem, to przez ulamek sekundy.

ps - twoim zdaniem lepiej kupić używany instrument, czy nówkę, ze sklepu??

Jasne, ze uzywany. Za taka sama cene mozna zazwyczaj kupic uzywana gitare o klase lepsza, niz nowka ze sklepu. Tyle ze trzeba przy zakupie dokladnie ja obadac, czy jest zadbana i nie ma jakichs wad/uszkodzen. W dobrze wykonanej gitarze wlasciwie nie ma co sie zepsuc (pomijam tu fakt, ze czasem trzeba np. wymienic progi, bo sie zuzyly), a jesli w ciagu dotychczasowego uzytkowania nic jej sie nie odksztalcilo, to mozna smialo brac. Obecna gitare kupilem uzywana (dokladniej egzemplarz powystawowy, ktory wlasciciel zaprzyjaznionego sklepu gdzies znalazl, kupil i wystawil u siebie w dobrej cenie).

Jak odnosisz się do wierzących? Tzn. co o nich sądzisz? Uważasz ich za dziwolągów, czy może szanujesz ich wiarę (mimo, że ty nie wierzysz)?

Powiem tak - fanem religii jako takich nie jestem. Jesli chodzi o wierzacych, to jesli nie narzucaja sie nikomu ze swoimi przekonaniami i nie zdradzaja oznak fanatyzmu, to zupelnie mnie nie obchodzi, czy sa wierzacy, czy nie. Nie pytam o to, bo co mnie to obchodzi? Natomiast cisnienie mi skacze przy spotkaniach z religijnymi fanatykami, ktorzy probuja nawracac innych, wmawiac im, ze ateizm to glupota, narzucac swoje racje jako jedyne sluszne itp. Wtedy bywam bardzo nieprzyjemny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań bez sensu:P

1. Co sadzisz o ludziach którzy o graczach mają zdanie - "Nic nie widzi po za tymi grami. Na pewno jest uzależniony"

2. Jaką dałbyś obiektywną i subiektywną ocenę SOED? W skali 1-10

3. Powiedzmy jest gra na która czekasz od 5 lat. Jest najlepsza grą od kilku lat. ile maksymalnie dałbyś za taką grę?

4. Czy ktoś czy kiedyś powiedział że jeśli jesteś redaktorem pisma o grach to jesteś uzależniony i po za tym świata nie widzisz? I jak (byś) na to zareagowałeś(łbyś)?

5. Czemu masz taki pozytywny awatar :P

6. Co sądzisz o EA Games?(chodzi mi głównie o serie w stylu: "Fifa", "NFS", "NHL", "NBA" itd.

7. Co sądzisz o CDP? I czy według Ciebie dobrze zrobili że zaczęli tworzyć gry?

8. Czy sądzisz że CDP może stać się kiedyś taką firmą jak EA(chodzi mi o masowe wydawanie gier i przereklamowanie ich)?

To chyba wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uważasz osobę, która wzięła się za Wiedźmina (książki) i słuchanie metalu w wieku ośmiu lat za spaczoną?

A jakie znaczenie ma tu moje zdanie? Osobiscie jednak uwazam, ze ksiazki Sapkowskiego zdecydowanie nie nadaja sie dla dzieci.

Kilka pytań bez sensu:P

1. Co sadzisz o ludziach którzy o graczach mają zdanie - "Nic nie widzi po za tymi grami. Na pewno jest uzależniony"

Niech sobie mysla co chca - malo mnie interesuje, jakie zdanie o mnie maja obcy ludzie.

2. Jaką dałbyś obiektywną i subiektywną ocenę SOED? W skali 1-10

A co to jest SOED? Chodzi Ci o System of a Down? Jesli tak, to pare postow wstecz wypowiadalem sie na temat tej kapeli.

3. Powiedzmy jest gra na która czekasz od 5 lat. Jest najlepsza grą od kilku lat. ile maksymalnie dałbyś za taką grę?

Tyle ile bede mogl zaplacic w granicach rozsadku.

4. Czy ktoś czy kiedyś powiedział że jeśli jesteś redaktorem pisma o grach to jesteś uzależniony i po za tym świata nie widzisz?

Nie.

I jak (byś) na to zareagowałeś(łbyś)?

Zapewne lekcewazacym prychnieciem.

5. Czemu masz taki pozytywny awatar :P

Bo tak.

6. Co sądzisz o EA Games?(chodzi mi głównie o serie w stylu: "Fifa", "NFS", "NHL", "NBA" itd.

NfS, NBA i NHL mnie nie obchodza. w FIFA przestalem grac bodajze w 2000 czy 2001 roku - do PES-a ta gra nie ma zadnego startu.

7. Co sądzisz o CDP?

Bez komentarza.

I czy według Ciebie dobrze zrobili że zaczęli tworzyć gry?

"Poznacie ich po owocach". Wiedźmin jest doskonala gra.

8. Czy sądzisz że CDP może stać się kiedyś taką firmą jak EA(chodzi mi o masowe wydawanie gier i przereklamowanie ich)?

Nie jestem wrozka - skad mam wiedziec, co kiedys bedzie robil CDP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że Limp Bizkit to Megatandeta?

Ludzie, dajcie mi juz spokoj ze swoimi ulubionymi zespolami... Jesli chodzi o Limp Bizkit, to smiesza mnie ziomale udajacy w MTV rockowcow.

Czy jestes patiota ?

Tak.

Czy cenisz Polske ? Co o niej sadzisz ?

Sądze, ze czasem trudno ten kraj kochać i sporo jest powodow, zeby sie za rodakow wstydzic.

Czy wyjechalbys do innego kraju za pieniedzmi ?

Gdybym chcial, to juz bym wyjechal. To jest jest chyba ostatnia rzecz, jaka chcialbym zrobic.

A sam się zgłosiłeś to prowadzenia newsów czy Cię zmusili? :P

Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza. W koncu nie ma obowiazku pracy w redakcji CDA. Prowadzenia newsow strony (calej strony, nie tylko newsow) podjalem sie, kiedy bylem na progu zdobycia etatu w redakcji i robilem wszystko, by pokazac, ze warto na mnie postawic. Poza tym prowadzenie newsow to przyjemne z pozytecznym - jestem na bieżąco z branżą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uczyłeś w szkole? Byłeś "piątkowiczem" (5) czy może jechałeś na samych dopach (znaczy się "2").

Generalnie uczylem sie dobrze, jesli jakis przedmiot mi pasowal, to bardzo dobrze. Gorzej radzilem sobie z przedmiotami scislymi, ale tez nie bylo tragedii (w koncu poszedlem potem na studia ekonomiczne). Srednia w liceum zawsze mialem powyzej 4. Srednia na maturze 5,6. :)

Czy jak wstajesz w poniedziałek lub we wtorek do pracy to ci się nie chce iść? Masz takie myśli?

Lubie te prace, wiec nie mam takich problemow. Generalnie kiepsko znosze poranne wstawanie i czesto musze sie przemoc, ale nie ma to nic wspolnego z niechecia do pracy, tylko ze zmeczeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając film z redakcji zaciekawiła mnie jedna rzecz, a mianowicie twoje włosy, i tu pada pytania zapuszczasz czy nie miałeś czasu isc do fryzjera albo to jest długość docelowa???

I jeszcze drugie pytanie, jaki dokładnie gatunek metalu gracie???

Jesteś ateistą szatanistą czy innowiercą??? (i tak cie lubie)

@edit

Ateizm - pogląd przeczący istnieniu Boga

Satanizm - zespół przekonań charakteryzujących się świadomym odnoszeniem się do wierzeń związanych z Szatanem lub do pewnych prądów filozoficznych akcentujących opozycyjną stronę świata bądź ludzkiej natury.

Innowierca - dysydent, ktoś wyznający inną wiarę. W zależności od kontekstu może odnosić się do wiernych różnych wiar. W Polskim kontekście zwykle odnosi się do nie-Katolików.

po drugie wcale nie głupota ani prowokacja

Edytowano przez Kaelthas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...