Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

CormaC: Na gram.pl zamieszczony jest filmik o redakcji cda. Dziwnym trafem prawie wszyscy redaktorzy gdzies wyjechali, Ty jako jeden z nielicznych pracujesz w redakcji.

Ktoś musi. :)

Czy nie wypominales Qnik'owi słow "Kormacze pomachaj nam" (czy cos w tym stylu? :))?

A dlaczego mialbym wypominac? Bylem zajety, specjalnie sie kamera nie interesowalem, wiec Qnik mnie zawolal, zeby dalo sie mnie zobaczyc.

Co jest za drzwiami ktorych nie ma :)

Nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję po kościach, że rośnie nam nowa Wielka Tajemnica CDA i już nie długo podczas wycieczek po redakcji, turyści oprócz pytań o Smugglera, będą chcieli zwiedzić kibelek :)

Nic wam nie rosnie. W pomieszczeniu za drzwiami, ktorych nie ma jest chyba jakas "rupieciarnia".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o The Rolling Stones? Mnie osobiście ich muzyka za bardzo nie kręci, wolę Aerosmith.

Stonesi sa dla mnie nudni, Aerosmith trawie jako muzyke tla.

Czy 16 lat to nie za późno na naukę gry na gitarze?

Sam zaczalem grac w tym wieku.

Czy grasz we freeware?

Nie. Nie mam czasu na wiele powazniejszych gier, wiec freeware'ow tym bardziej nie tykam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem takiego pytania więc się pytam.

B) Co jest dla Cibie najważniejsze w grze? Grywalnośc, fabula, grafika, muzyka?

B) I jakiego typu gry lubisz najbardziej? Chodzi mi o np. FPS, TTP itd.

B) A i jeszcze jedno jak powinno się czyta Twoja ksywkę? Kormak, Korma Si cz inaczej?

B) A skoro wszyscy(prawie) pytają się tu o muzykę nie będę odosobniony. Czy lubisz rock\punk rock?

B) Nasunęło mi się przed chwilą takie pytanie - Skoro sprawdzasz czy teksty napisane przez innych ą dobrze to czy zdarzyło Ci się kiedyś coś takiego - (załóżmy ze dostajesz recenzje na kartce) Czytasz i mówisz "Takiego kiczu jeszcze ni widziałem"I kartka do niszczarki?

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem takiego pytania więc się pytam.

B) Co jest dla Cibie najważniejsze w grze? Grywalnośc, fabula, grafika, muzyka?

Grywalnosc.

B) I jakiego typu gry lubisz najbardziej? Chodzi mi o np. FPS, TTP itd.

Latwiej wymienic, w co nie grywam - strategie, symulatory, gry ekonomiczne.

B) A i jeszcze jedno jak powinno się czyta Twoja ksywkę? Kormak, Korma Si cz inaczej?

oba "c" w mojej ksywce czyta sie jak "k".

B) A skoro wszyscy(prawie) pytają się tu o muzykę nie będę odosobniony. Czy lubisz rock\punk rock?

Nie.

B) Nasunęło mi się przed chwilą takie pytanie - Skoro sprawdzasz czy teksty napisane przez innych ą dobrze to czy zdarzyło Ci się kiedyś coś takiego - (załóżmy ze dostajesz recenzje na kartce) Czytasz i mówisz "Takiego kiczu jeszcze ni widziałem"I kartka do niszczarki?

Stala ekipa CDA nie schodzi ponizej pewnego poziomu.

Czy nadal grasz na Wiedźmin Duel Mail, który recenzowałeś w numerze 05/2008?

Od czasu do czasu sie loguje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytają jakby jaką normę wyrabiali, więc jak się powtarzam to mnie zignoruj ale i tak tych 7 stron mi się nie będzie chciało przeglądać.

Po ostatniej Eurowizji zacząłem się zastanawiać czy nie myśleliście spróbować własnych sił - zakładam że od tego Hiszpana co to do finału się dostał jesteście "lepsiejsi"

Tak jakoś nigdy też nie zwróciłem uwagi czy kapela ma lidera - bo na forum to Ty się nim wydajesz :)

No i czy gra "do kotleta" czyli czy bierzecie chautury - no i jak dobrze płatne by się skusić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej Eurowizji zacząłem się zastanawiać czy nie myśleliście spróbować własnych sił - zakładam że od tego Hiszpana co to do finału się dostał jesteście "lepsiejsi"

Na Eurowizji? Jasne - zaraz po tym, jak dolacze do Feela. :)

Tak jakoś nigdy też nie zwróciłem uwagi czy kapela ma lidera - bo na forum to Ty się nim wydajesz :)

No i tak tez jest w gruncie rzeczy. Nie jest tak, ze wszystkich ustawiam po katach ii mowie, co kazdy ma grac/spiewac, ale generalnie trzymam zespol w kupie. Byc moze rozpadlby sie juz dawno temu, gdyby mi nie zalezalo.

No i czy gra "do kotleta" czyli czy bierzecie chautury

W zadnym wypadku. Nie gramy dla kasy, tylko dla frajdy, a granie chautur rozmija sie dosc powaznie z moim pojeciem frajdy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól że się doczepię jeszcze :) - "Nie gramy dla kasy" hmmmm..... czy na gratisowy album moge liczyć :lol: Poza tym nie jeden zespół tak zaczynał. Aż w taki poziom "frajdy" to nie wierzę ale i spytałem nieprecyzyjnie. Nie chodziło mi o jakieś granie weselne, ale taki koncercik na zamówienie. Czy to jest kategoryczne "niet" czy zależy od celu i humoru na przykład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól że się doczepię jeszcze :) - "Nie gramy dla kasy" hmmmm..... czy na gratisowy album moge liczyć :lol:

Nie. Chocby z tego wzgledu, ze wylozylismy na nagranie plytki sporo wlasnych pieniedzy i chcielibysmy nie tyle zarobic, co odzyskacv jak najwieksza ich czesc.

Aż w taki poziom "frajdy" to nie wierzę

Uwierz. Gdyby chodzilo o cos poza frajda, to juz dawno dalbym sobie spokoj i kapela by sie rozpadla.

Nie chodziło mi o jakieś granie weselne, ale taki koncercik na zamówienie. Czy to jest kategoryczne "niet" czy zależy od celu i humoru na przykład.

Nie za bardzo wiem, co rozumiesz przez "koncert" na zamowienie... Sytuacje, w ktorej np. klub z miasta X sklada propozycje typu "chlopaki, wpadajcie do nas zagrac"? Czy raczej "mam wieczor kawalerski, chce, zebyscie na nim zagrali"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałeś, że dla waszego zespołu najważniejsza jest muzyka, nie tekst. A jak słuchasz innych wykonawców to jest tak samo, czy jednak zwracasz większą uwagę na tekst piosenki?

Dla mnie 90% utworu to muzyka, 10% to tekst. No chyba, ze tekst jest tak debilny, ze az zeby bola...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chocby z tego wzgledu, ze wylozylismy na nagranie plytki sporo wlasnych pieniedzy i chcielibysmy nie tyle zarobic, co odzyskacv jak najwieksza ich czesc.

>>>Nie no aż tak na krzywy ryj to i by mi głupio było - po kosztach :) Gdzieś tam kidyś już gadaliśmy ile to wychodzi.

Uwierz. Gdyby chodzilo o cos poza frajda, to juz dawno dalbym sobie spokoj i kapela by sie rozpadla.

>>>W sumie rozumiem "dla frajdy", ale dlaczego by nie spróbować zarobić na tym. Skoro na płytę się szarpnęliści to i pewnie ją rozesłać gdzieś by wartało. Czy próbowaliście gdzieś zaistnieć czy to takie czysto garażowe granie.

Nie za bardzo wiem, co rozumiesz przez "koncert" na zamowienie... Sytuacje, w ktorej np. klub z miasta X sklada propozycje typu "chlopaki, wpadajcie do nas zagrac"? Czy raczej "mam wieczor kawalerski, chce, zebyscie na nim zagrali"?

>>>W sumie jedno i drugie, plus coś na jakiś szczytny cel (to za darmo dla frajdy )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Nie no aż tak na krzywy ryj to i by mi głupio było - po kosztach smile.gif Gdzieś tam kidyś już gadaliśmy ile to wychodzi.

No z takich przyblizonych wyliczen wychodzi, ze gdybysmy mieli sprzedawac po kosztach (po odliczeniu czesci nakladu na cele promocyjne), to cena wynioslaby jakies 14 zlotych za sztuke. Sprzedajemy po 10, wiec przy nakladzie, ktory wyprodukowalismy nie jestesmy w stanie wyjsc na zero. :)

>>>W sumie rozumiem "dla frajdy", ale dlaczego by nie spróbować zarobić na tym. Skoro na płytę się szarpnęliści to i pewnie ją rozesłać gdzieś by wartało. Czy próbowaliście gdzieś zaistnieć czy to takie czysto garażowe granie.

A ktos mowil, ze chcemy tkwic w garazu? Juz nie tkwimy (bo siedzenie na sali prob w koncu przestaje byc jakakolwiek frajda) - na czerwiec mamy zaplanowane 3 koncerty, z czego 2 z zagraniczna kapela i tu mamy symboliczny udzial w sprzedazy biletow. A plyty rozsyla nasz menadzer (i przy okazji nasz znajomy w USA, ktory dostal troche plytek) - gdzie sie da. Pierwsze recenzje juz sie pojawily.

Nie za bardzo wiem, co rozumiesz przez "koncert" na zamowienie... Sytuacje, w ktorej np. klub z miasta X sklada propozycje typu "chlopaki, wpadajcie do nas zagrac"? Czy raczej "mam wieczor kawalerski, chce, zebyscie na nim zagrali"?

>>>W sumie jedno i drugie, plus coś na jakiś szczytny cel (to za darmo dla frajdy )

Wiec tak - jesli jakas knajpa sie zglasza, ze chcialaby, zebysmy u nich zagrali - nie ma problemu, o ile zwracaja koszty podrozy (jesli nie jest to Wroclaw). Nie wiem, dlaczego mielibysmy odrzucac takie oferty - zalezy nam przeciez na tym, zeby grac jak najwiecej koncertow. I o ile organizuja normalny koncert, a nie akcje typu "granie w tle" (z takim czyms moga spadac na bambus). Jesli chodzi o jakies "prywatne zaproszenia" - zalezaloby od sytuacji. Szczytny cel - jak najbardziej, ale mile widziany zwrot kosztow transportu. Ale to tez byloby do indywidualnego rozpatrzenia - wiadomo, ze przyjelibysmy oferte zagrania na imprezie dla 5 tys. osob, nawet jesli musielibysmy wylozyc troche z wlasnej kieszeni na dojazd - ale to juz kwestie marketingowe, a nie moralno-ideologiczne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza Ci się dostawać wiadomości na NK/PM/E-Mail/GG itd. itp. etc. w stylu

Ty <krotki wykład z łaciny> jak możesz być redaktorem tego <kolejny krótki wykład z łaciny> pisma.

I jak na nie reagujesz? Kasujesz czy odpisujesz gościowi żeby popracował nad kulturą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza Ci się dostawać wiadomości na NK/PM/E-Mail/GG itd. itp. etc. w stylu
Ty <krotki wykład z łaciny> jak możesz być redaktorem tego <kolejny krótki wykład z łaciny> pisma.

I jak na nie reagujesz? Kasujesz czy odpisujesz gościowi żeby popracował nad kulturą?

Od czasu do czasu zdarzaja sie bluzgacze. Reakcja zalezy od mojego humoru w danych momencie - najczesciej delikwenta olewam. Nie jestem jego rodzicem, zeby go wychowywac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maideni nagrali 14 plyt studyjnych - jak z tego wybrac jeden najlepszy kawalek? :)

nadal będę próbował coś o Iron Maiden z ciebie wyciągnąć ;p może jakaś piosenka szczególnie ci się nie podoba??

cenisz sobie tylko IM za czasów Bruce'a Dickinsona, czy wszystkie płytki studyjne są dla ciebie szczególne,takzę te,gdzie śpiewa Paul Di'Anno czy Blaze Barley?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...