Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Kim chciałeś być, brzdącem będąc?

Nie przypominam sobie, zebym mial jakies marzenia typu praca w policji, strazy pozarnej czy na stacji orbitalnej. :) Pierwsza powazna mysl na temat tego, co chcialbym robic pojawila sie chyba, kiedy zaczalem czytywac pisma o grach komputerowych (pierwsza polowa lat 90).

Jaki był Twój ulubiony przedmiot w szkole?

Hmmm... Ciezko powiedziec... W podstawowce chyba najbardziej lubilem historie i polski. W liceum historia troche mi przeszla (ze wzgledu na nudna nauczycielke), natomiast bardzo polubilem - ze wzgledu na rewelacyjnego czlowieka, z ktorym mielismy zajecia - biologie. Tak bardzo, ze kiedy trzeba bylo w 3 i 4 klasie wybrac fakultety, wzialem wlasnie polski i biologie.

Czy Dimavery ST-203 BLACK to dobra gitara?

Nigdy nie slyszalem o takiej marce, w zwiazku z czym jest to pewnie jakis tani, kiepski wynalazek typu Sounder czy Sky Way. Nie polecam takich zabawek (bo to bardziej zabawki, niz gitary). Jesli szukasz taniej gitarki, to bierz Epiphone'a lub Washburna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwięźle ... Co sądzisz o tym tekście piosenki ???

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=21877

Wiem że dla takiego muzyka jak ty to może być totalna nędza ale chciałbym wiedzieć co myślisz .Byłem wtedy młody i z kolegami chcieliśmy wystąpić w konkursie szkolnym ... Jeśli chciałbyś to mógłbym ci jakoś przesłać normalnie zaśpiewaną piosenkę z muzyką ...

PS. Tylko nie niszcz moich dziecięcych marzeń ^_^ . Co byś poprawił ?

Edytowano przez juninho2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką gitarę elektryczną polecasz początkującym?

Co sądzisz o zespole Black River?

Czy InDespair w niedalekiej przyszłości odwiedzi Warszawę?

Wg. mnie bardzo fajnie gracie (do gustu przypadły mi "Virus" oraz "Nie widział nikt" oraz "No Escape"). Życzę dalszych sukcesów. :)

Edytowano przez TGuard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwięźle ... Co sądzisz o tym tekście piosenki ???

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=21877

Wolalbym nie komentowac tekstu pisanego dla zlewki. :)

Jaką gitarę elektryczną polecasz początkującym?

Epiphone'a lub Washburna. Mozna kupic nowki za okolo 500 zlotych, a jakosc jest przyzwoita. A jeszcze lepiej zamiast nowki kupic uzywana gitare w takiej samej cenie - jak sie dobrze wybierze, to sie kupi cos lepszego.

Co sądzisz o zespole Black River?

Bardzo fajne granie. Brakowalo mi czegos takiego w Polsce. Kupie plyte (premiera bodajze jutro).

Czy InDespair w niedalekiej przyszłości odwiedzi Warszawę?

Trudno powiedziec. Jesli ktos nas zaprosi do Wawy na koncert i zagwarantuje zwrot kosztow podrozy i transportu sprzetu, to oczywiscie przyjedziemy.

Wg. mnie bardzo fajnie gracie (do gustu przypadły mi "Virus" oraz "Nie widział nikt" oraz "No Escape"). Życzę dalszych sukcesów. :)

Dzieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o death metalu?

Nie lubie.

Jaka była Twoja pierwsza gra komputerowa, w którą zagrałeś?

Nie pamietam. Prawdopodobnie cos na Atari u kumpla. Pierwsze gry, jakie kojarze z tytulu, to chyba Sokoban, Karateka i stary Prince of Persia - wszystkie na PC.

Co wg Ciebie jest najważniejsze w RPG'ach?

Fabula i klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz Serj Tankiana? (opcjonalnie System Of A Down)

Czytasz jakieś amatorskie opowiadania (tzn. NIE napisane przez pisarzy, którzy wydali już książki)

Interesujesz/interesowałeś się grafiką komputerową?

Rozmawiałeś kiedyś z jakimś sławnym gitarzystą, wokalistą?

Czym byś się zajmował - prócz muzyki - gdyby nie istniało CDA? (opcjonalnie prasa komputerowa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz Serj Tankiana? (opcjonalnie System Of A Down)

Nie trawie Systemu.

Czytasz jakieś amatorskie opowiadania (tzn. NIE napisane przez pisarzy, którzy wydali już książki)

Nie.

Interesujesz/interesowałeś się grafiką komputerową?

Kiedys tak, ale od strony programistycznej, a nie obroki grafiki.

Rozmawiałeś kiedyś z jakimś sławnym gitarzystą, wokalistą?

Z kilkoma polskimi muzykami, m.in. z Grzegorzem Kupczykiem (CETI, ex-Turbo), Wojtkiem Hoffmanem (Turbo), Markiem Piekarczykiem (TSA).

Czym byś się zajmował - prócz muzyki - gdyby nie istniało CDA? (opcjonalnie prasa komputerowa)

Nie mam najmniejszego pojecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega Twoja praca w CDA? Pytam bo jak sam napisałeś, granie nie zajmuje Ci dużo czasu.

Glownych funkcji mam kilka:

1) Jestem redaktorem, co oznacza, ze kazdy artykul przed publikacja kilkakrotnie przechodzi przeze mnie. Sprawdzam kazda strone CDA pod wzgledem poprawnosci merytorycznej i jezykowej, a takze przygladam sie temu, jak artykul zostal zlozony przez nasz dzial DTP.

2) Zajmuje sie nasza strona WWW.

3) Pisze artykuly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który utwór (lub też jakie wydarzenie) sprawił, że polubiłeś metal?

Dlaczego status "Redaktor" w CDA otrzymałeś dopiero kilka miechów temu, a piszesz do CD-Action kilka lat?

Czy - wzorem Ghosta - również zawitasz do Giercowni, w Radiu Sygnały?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który utwór (lub też jakie wydarzenie) sprawił, że polubiłeś metal?

Zaczelo sie od plyty "Fear of the Dark" Iron Maiden.

Dlaczego status "Redaktor" w CDA otrzymałeś dopiero kilka miechów temu, a piszesz do CD-Action kilka lat?

W lipcu dostalem etat, ale funkcje redaktora pelnilem juz wtedy od jakiegos czasu. Zreszta mozna sprawdzic w stopkach redakcyjnych, kiedy przewedrowalem z rubryki wspolpracownikow do rubryki z ekipa redakcyjna.

Czy - wzorem Ghosta - również zawitasz do Giercowni, w Radiu Sygnały?

Nic nie wiem na temat planow prowadzacego audycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ilu procentach konstrukcja tej gitarki od GH III (wersja PC) odpowiada budowie prawdziwej, dobrej gitary elektrycznej? Tzn. gdyby gościowi, co wymiata w GH III dać prawdziwą gitarę, to czy potrafiłby na niej zagrać (zakładając, że nigdy nie miał w łapach gitary z prawdziwego zdarzenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Będziecie kiedyś grać w Jeleniej Górze?

Jesli ktos nam tam zorganizuje koncert, to czemu nie.

2.Byłeś kiedyś w Jeleniej Górze?

Tak.

Tylko jedno pytanie-czy to, że umiesz dobrze grać na gitarze elektrycznej, naprawdę pomaga Ci ogrywać redakcyjnych kolegów w Guitar Hero :)...?

Tak - wyrobiona sprawnosc manualna i poczucie rytmu robi swoje.

W ilu procentach konstrukcja tej gitarki od GH III (wersja PC) odpowiada budowie prawdziwej, dobrej gitary elektrycznej? Tzn. gdyby gościowi, co wymiata w GH III dać prawdziwą gitarę, to czy potrafiłby na niej zagrać (zakładając, że nigdy nie miał w łapach gitary z prawdziwego zdarzenia).

Oczywiscie, ze by nie potrafil. W kontrolerze do GH nie ma przeciez strun - wciskasz guziczki udajace pierwsze 5 progow gitary, a nie struny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak bardzo podoba ci się Trivium ??

O rety, co za pytanie... Mam to okreslic w procentach? W skali ocen CDA? Trivium

I co powiesz o "The Crusade" tego zespołu

Dobra, ale nie tak dobra, jak Acendancy.

2. Słyszałeś może Symphony X ?

Cos tam slyszalem. Nie lubie progresywnego grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TuComix: wiesz co to jest ironia?

CormaC: Na gram.pl zamieszczony jest filmik o redakcji cda. Dziwnym trafem prawie wszyscy redaktorzy gdzies wyjechali, Ty jako jeden z nielicznych pracujesz w redakcji. I moje pytania: Czy efekty wyjazdow redaktorow bedzie mozna przeczytac w najnlizszym CDA? Czy nie wypominales Qnik'owi słow "Kormacze pomachaj nam" (czy cos w tym stylu? :))? Co jest za drzwiami ktorych nie ma :) SMG tam siedzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...