Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Oglądając film z redakcji zaciekawiła mnie jedna rzecz, a mianowicie twoje włosy, i tu pada pytania zapuszczasz czy nie miałeś czasu isc do fryzjera albo to jest długość docelowa???

W przyblizeniu docelowa.

I jeszcze drugie pytanie, jaki dokładnie gatunek metalu gracie???

Fajny.

Jesteś ateistą szatanistą czy innowiercą??? (i tak cie lubie)

Pozwole sobie te glupote zignorowac. Sprawdz sobie, co znaczy "ateista" (o ile to nie byla nedzna prowokacja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej grasz gitarze

Wypisalem caly moj sprzet na 12 stronie tego tematu.

i jak jest twoja wymarzona gitara?

Na zadna nie choruje, poza tym w zupelnosci wystarczy mi ta, ktora mam. Gdybym mial cos wskazac, to zapewne bylby to BC Rich Warbeast z jakiejs wysokiej serii (NJ Deluxe lub WMD), tyle ze bardziej przydalaby mi sie jednak gitara ze stalym mostkiem, a nie z wajchą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie odpowiesz, albo sie wkurzysz (choć może podejdziesz do pytania zabawnie się uśmiechniesz), ale muszę o pewną rzecz spytać.

Powiedz jak to jest:

zostajesz zatrudniony w redakcji, przychodzisz do pracy, a tu wychodzi jakiś koleś i mówi: Dobra, ja jestem Smuggler, ale nie wolno Ci nic, nikomu mówić, czy może przychodzisz, rozglądasz się, liczysz po cichu, że w końcu Smuggler'a zobaczysz, a tu przychodzi np Mac Abra i mówi Ci, ze nikogo takiego nie ma, a ty czujesz zawód?

Możesz tyle powiedzieć, czy nie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz Children of Bodom?

Tak, ale nie wszystkie albumy. Ostatni np. uwazam za slaby.

Czy ograniczasz się do metalu czy może słuchasz także innych gatunków (odmiany metalu się nie liczą :) ) ?

Nie slucham innej muzyki niz metal i hard rock.

Powiedz jak to jest:

zostajesz zatrudniony w redakcji, przychodzisz do pracy, a tu wychodzi jakiś koleś i mówi: Dobra, ja jestem Smuggler, ale nie wolno Ci nic, nikomu mówić, czy może przychodzisz, rozglądasz się, liczysz po cichu, że w końcu Smuggler'a zobaczysz, a tu przychodzi np Mac Abra i mówi Ci, ze nikogo takiego nie ma, a ty czujesz zawód?

Możesz tyle powiedzieć, czy nie? :)

Moge powiedziec tyle, ze znam Smugglera odkad zaczalem pisac do CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak dokładnie jak to jest z twoim stosunkiem do Metallici

Lubisz czy nie?

Które albumy uważasz za udane\nie udane?

Lubie pierwsze trzy plyty, choc nie powiem, zebym do nich czesto wracal. Jesli chodzi o sama kapele, uwazam, ze powinni sie byli rozpasc pod koniec lat 80, bo od kilkunastu lat odcinaja kupony od swoich niewatpliwych zaslug i zal na to patrzec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w dziale NIE TYLKO GRAMY 06/2008 str.118 wybrałeś wlasnie pada Logitech Chillstream?, nie uwazasz ze pad od x360 jest lepszy? uwazasz ze chłodzenie rąk jest ważniejsze od wibracji?

Edytowano przez dark95
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w dziale NIE TYLKO GRAMY 06/2008 str.118 wybrałeś wlasnie pada Logitech Chillstream?

Bo najbardziej mi pasuje. Troche sie rozni w ksztalcie od pada z X360 i lepiej lezy mi w dloniach.

nie uwazasz ze pad od x360 jest lepszy? uwazasz ze chłodzenie rąk jest ważniejsze od wibracji?

Uwazam, ze chlodzenie to tylko bajer. Wibracji nie potrzebuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herr CormaC, pare krotkich pytanek:

1. Co sadzi Pan o nastepujacych zespolach:

1) Hoobastank

2) Megadeth

3) Soilwork

4) Rise Against

Jesli lubi Pan ktorys z powyzszych, jaki jest Panski "najulubienszy" kawalek danego zespolu?

(W moim przypadku kolejno: Pieces, Tornado of souls, Overload, Tip the scalses - jesli nie zna Pan ktorejs z tych piosenek, zalecam pilne nadrobienie zaleglosci :))

2. Czy lubi Pan muzyke klasyczna?

3. Co, wg Pana, palili osobnicy stojacy za nagraniem tego kawalka?

Edytowano przez opoz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sadzi Pan o nastepujacych zespolach:

Nie "Pan", nie popadajmy w przesade, zwlaszcza na forum.

1) Hoobastank

Nie znam.

2) Megadeth

Klasyka - jeden z najwazniejszych zespolow metalowych i jeden z moich ulubionych.

3) Soilwork

Nie przepadam za nimi.

4) Rise Against

Nie znam.

Jesli lubi Pan ktorys z powyzszych, jaki jest Panski "najulubienszy" kawalek danego zespolu?

Ciezko wybrac jeden kawalek Megadeth. Nawet z jednej plyty - np. "Rust in Peace" - nie da sie wybrac najlepszego utworu.

2. Czy lubi Pan muzyke klasyczna?

Lubie, ale nie wszystko.

3. Co, wg Pana, palili osobnicy stojacy za nagraniem tego kawalka?

Zle zamiesciles linka. Ale nie poprawiaj, bo niespecjalnie lubie muzyczne wyglupy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzieki za odpowiedz, CormaC.

Jako ze stwierdziles, ze nie znasz Rise Against ani Hoobastank, pomyslalem, ze moglbym podrzucic po jednej piosence danego zespolu.

Rise Against - Tip the scales

Hoobastank - Pieces

(video to crap, ale nie o nie sie tu rozchodzi :))

Jak znajdziesz chwilke na przesluchanie ich, prosilbym o krotka opinie :)

Au revoir! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...